Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Chelsea znači opet u borbi za opstanak :(

 

Ovako odokativno. Golgeter vjerovatno ode, na sredini su po meni oslabljeni, Luiz i Kejhil znaju gadno da kiksnu. Ima fore da se ozbiljno pojačaju do kraja prelaznog roka, međutim, sezona počinje, dok se oni uigraju prođe voz. Everton kontam da će biti prijatno iznenađenje. Ali ajd ti znaj, može ali baš svašta biti. Zato volimo engleze.

Link to comment

Ne znam što se Spursi toliko visoko cene kada u sezonu ne ulaze jači nego prošle, plus igraju na novom i tuđem stadionu. Njima je ključ bio WHL gde su bili nestvarno dobri i ja zaista ne očekujem da to ponove na Vembliju. Njih je u proseku gledalo 31k gledalaca po meču i sada dolaze na stadion kapaciteta 90k. Stvarno ne vidim kako će da ponove onakvu formu kod kuće.

Link to comment

aha evo i aca informacija potvrdijo upravo na facebooku :D

 

 

:s_u:

 

 

Не бих да копам по ранама, али и Паул Јоуце је управо потврдијо:

 

 

Link to comment

city

united

chelsea

tottenham

arsenal

liverpool

+1

 

Mada ne vidim sto je United bolji od Chelsea ili Spursa, vreme portugalskog vacarosa je proslo.

Link to comment

Ja bih ga pustio.

 

A sto bi mudri ljudi sa juga rekli, mozemo i "mi" reci isto:

Virgil van DijkCou’s transfer request changes nothing for Southampton Liverpool.
Link to comment

+1

 

Mada ne vidim sto je United bolji od Chelsea ili Spursa, vreme portugalskog vacarosa je proslo.

Ma kakav junajted, ljudi padnu na murinjovu staru slavu a fudbal plač majke božije...neće im biti nimalo lako da se dokopaju top 4. Biće opet strašno neefikasni.

 

Edit - kakvo iznenađenje za kutinja :O

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...