Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

očigledno da im treba iz ugla Murinja i to je jedino što je bitno

jasno je meni to da se ljudi nadaju da će nešto napraviti sa Marsijalom, Šou ali evo već godina prodje 

Vilijan je ponovo izjavio da je Murinjo u dva navrata pokušao da ga dovede ali Čelzi ne želi da ga proda, vidi se to da traži igrača u Junajtedu koji bi igrao tu ulogu kao što je Vilijan bio pod njim vamo

 

Sad neću uopšte da zalazim u to ko i šta treba da igra i kakav je na terenu

a ono guranje Markusa po strani mi je koma, čovek nije Vilijan niti će ikada biti, ima on volje da potrči ali prosto nije to to a lik ga i dalje gura

 

reko bih čak da je Čelzijev sastav bio slabiji individualno gledano ali da je kao celina bolje funkcionisala i da je Murinju završavala posao

 

 

Mnogo se tu vidi i iz one izjave Terija, kako ga je Murinjo terao da igra pod injekcijama, jbg Teri je to shvatio kao "klub mi je sve dao i ja se žrtvujem" a ovamo Smoling, Šou, Marsijal možda nemaju isti stav, jebem li ga, čuće se za to verovatno za koju godinu

 

ako je to slučaj, ko zna šta je u pitanju, znam samo da Šou i Marsijal ne igraju, možda je i bolje onda kad već Junajted ima para da kupe druge igrače ??

Edited by jiraiya
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Najs, desni bek je i bukvalno poslednja pozicija koja treba žozeu :D

 

Dobro, ti bi bar morao da shvatiš da samo čovjek koji je sklon opojnim drogama može da ostavi seksi PSG sa Neymarom, Di Marijom, Cavanijem i drugim Pastoreima da bi slao upotrebljive centaršuteve™ belgijskom Cameronu Jeromeu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...