Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Prejadan intervju Rose-a. Kuka kako hoće da ide na sever jer ne viđa mamu dovoljno često. Pre 10 godina se preselio iz Leeds-a u London i vreme je da se vrati bliže ognjištu. Kaže da mu je ostalo još toliko karijere za jedan veliki ugovor pa je sad vreme.

 

Još je idiot pre mesec dana kupio kuću od 4.5m u okolini Londona a sada hoće da ide na sever

 

Pa da vidimo ko će da plati 50m+ za igrača koji, kako sam tvrdi, ima 2-3 godine karijere i u proseku pola sezone propušta zbog povreda.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Neveruem da uopste razmatramo™ da ga kupimo, realno. Totalna glupost. 

 

Možda bi mogao da pokuša da pogura transfer, da se poslednjeg dana prelaznog roka doveze ispred Old Traforda?

Link to comment

Роуз је ретко одвратан тип.

+1

 

Nevezano za njega, nisam siguran da nam ne treba LB. Jedino Šoa imamo da mu je to prirodna pozicija, a on je ili povredjen ili, budimo iskreni, ne igra baš dobro.

Čitava leva strana protiv reala nam je bila tragična- Darmian i Lingard. Plač.

Link to comment

Darmian je los na levoj strani. Neam pojma, meni su i Shaw i Rojo ok resenja. Mislim, stagod, ali definitivno imamo vaznije stvari za dovodjenje. 

Link to comment

Ruxine, slaba ti izlaznost do ponoci.

 

Poverenje u murinja na istorijskom minimumu reklo bi se. Jbg, ali sad makar znamo koliko ozbiljno zastupate tezu da ste zaboli boljeg trenera koji je odradio još jedan odličan prelazni :( Edited by Ruxin
Link to comment

Darmian je los na levoj strani. Neam pojma, meni su i Shaw i Rojo ok resenja. Mislim, stagod, ali definitivno imamo vaznije stvari za dovodjenje.

Rojo je bolji kao stoper, samo ok kao bek. I povredjen.

Shaw... slab, nažalost. I povredjen.

 

Citava leva strana nam je katastrofa.

Link to comment

unitedu ne treba (mada ovo nije najveci problem) a nama nece prodati.

 

covek ce dobiti bolji ugovor i to je to.

 

 

ostaje da se macujemo za auriera, ox-a, barkleya i sergi roberta.

Edited by 189-
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...