Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Rafa je poznat po dovođenju kvalitetnih Lucasa. Kako je propustio onoog što će od sledeće sezone zabavlja Rimljane, nije mi jasno.

Valjda ga je i Ešli gledao, pa mu zabranio da ga dovde... Nema drugog objašenjenja za taj razvoj događaja...

Link to comment

ma ako dovedu Dinkvotera, utakmica sa Arsenalom je poslednja koju sam pogledao 

nije problem u njemu nego celokupna situacija i stav kluba/trenera

Link to comment

i lampard je posle utakmice u nedelju izjavio nesto tipa da je roster previse tanak i da su potrebna jos pojacanja i da board mora da podrzi contea. cak i da bi ekipa trebala da igra neku novu formaciju

 

cela situacija je porazavajuca 

 

- conte jos pri kraju prosle sezone dao onoj dvojici tupana listu igraca koju zeli. imali su nekoliko meseci da srede transfere

- nista se ne desava do sredine jula kada je potpisan rudiger.

- bakayoko i lukaku se jurili mesecima

- bonucci potpisao za milan, dani alves u psg (sto je znacilo da juventus nema sanse da proda nas #1 transfer target)

- usput conte dobio poboljsan ugovor (wtf?)

- lukaku potpisao za united

- bakayoko konacno potpisao nakon tri nedelje na lekarskom

- morata dosao (nekako mi se cini da napadaca jos uvek ne bi doveli da lukaku nije otisao u united. cenim da bi se jos uvek natezali)

- matic maestralno prodat rivalu

- trenutni transfer targeti su vvd (nepotreban) i fuckin drinkwater

- avgust 31: dovodi se rumunski miazga, kanadski hector i francuski djilabodji

 

 

(da se ne zaboravi brdo igraca koji su prodani koji bi lepo posluzili za klupu)

 

 

apsolutna dezorganizacija u klubu. 

Link to comment

al pazi to ovo, AKe i Kenedi nisu igračine ali bi u teoriji mogli bar da pokriju Alonsa, ko zna, možda bi i moglo nešto da se izvuče više iz tih igrača(ne zalazim sad u to) 

 

i šta se radi, prodaš jednog a drugi je na izlaznim vratima

evo trudim se da shvatim taj akt al ne ide mi u glavu nikako 

 

kako god okreneš, Ake i Kenedi su mi bolja opcija na LB/LWB nego Azpilkueta 

da ne pričam o tome da Ake može da pokrije i DM poziciju( ko se seća perioda pod Benitezom, upravo je na tom mestu i debitovao)

Edited by jiraiya
Link to comment

da, to sam prvo napisao pa izbrisao. 

 

da su samo ostali rlc (uz matica), ake i jedan od dvojca traore/atsu, uz ove sadasnje transfere i jedan desni bek (npr aurier), bilo bi sve ok. mozda ni rudiger ne bi bio potreban da je ake ostao. umesto toga, kupicemo nekog beka i jednog ili dva igraca sredine terena. 

 

azpilicueta bi mi igrao samo stopera u ovoj formaciji. nije dovoljno dobar napadacki za wb.

 

btw, baba rahman je jos uvek u ekipi. kada se oporavi moze zaigrati kao zamena za alonsa.

Link to comment

sta je sa ayoze perezom? hoce li biti ista od njega

 

 

 

ako mene pitas nista. rafa igra sa jednim napadacem. trenutno je to mitrovic, gejl je povredjen, odnosno mislim da on ima neki problem u glavi, stah od obnavljanja povrede i rafa nece da ga tera. perez bi trebalo da igra iza napadaca, mada mu je sad konkurencija jaka (diame, siem de jong, a rafa je probao i sa ricijem na tom mestu), a ja nisam video neki veliki napredak kod njega u poslednjih godinu dve. mislim daje za njega najbolje da ode iz kluba, ali to nema sanse. jeste on mlad, ali dokle ga cekati.

 

inace, ovi iz uprave su potpuno izignorisali rafu oko pojacanja. sve je bilo dogovoreno da abraham dodje, na kraju propalo i otisao je u svonsi. izgleda da je rafa dogovorio i da kabaljero dodje, od toga takodje nista. a mislimd a tvrde pazar kad je u pitanju prodaja raznih igraca koji nemaju tu sta da traze (rivier i ekipa). ocekujem da mitrovic uskoro ode.

 

uprava smatra da ne treba kupovati po naduvanim cenama, ali onda ti ostaje kljakava ekipa. jbg. ne mislim da cemo ispasti, ali nece biti lako. prognoziram 16 ili 17 mesto na rafin kvalitet

Link to comment

 

uprava smatra da ne treba kupovati po naduvanim cenama, ali onda ti ostaje kljakava ekipa. jbg. ne mislim da cemo ispasti, ali nece biti lako. prognoziram 16 ili 17 mesto na rafin kvalitet

Ma idete vi u top 10, bez problema...

Link to comment

ako mene pitas nista. rafa igra sa jednim napadacem. trenutno je to mitrovic, gejl je povredjen, odnosno mislim da on ima neki problem u glavi, stah od obnavljanja povrede i rafa nece da ga tera. perez bi trebalo da igra iza napadaca, mada mu je sad konkurencija jaka (diame, siem de jong, a rafa je probao i sa ricijem na tom mestu), a ja nisam video neki veliki napredak kod njega u poslednjih godinu dve. mislim daje za njega najbolje da ode iz kluba, ali to nema sanse. jeste on mlad, ali dokle ga cekati.

 

inace, ovi iz uprave su potpuno izignorisali rafu oko pojacanja. sve je bilo dogovoreno da abraham dodje, na kraju propalo i otisao je u svonsi. izgleda da je rafa dogovorio i da kabaljero dodje, od toga takodje nista. a mislimd a tvrde pazar kad je u pitanju prodaja raznih igraca koji nemaju tu sta da traze (rivier i ekipa). ocekujem da mitrovic uskoro ode.

 

uprava smatra da ne treba kupovati po naduvanim cenama, ali onda ti ostaje kljakava ekipa. jbg. ne mislim da cemo ispasti, ali nece biti lako. prognoziram 16 ili 17 mesto na rafin kvalitet

 

Da, Rafu je izgleda Ashley dobro nasankao ovog ljeta. Prvo mu je rekao da će imati svu lovu koju Newcastle dobije od plasmana u Premiership na raspolaganju za transfere da bi onda reterirao i ostavio Rafu u govnima, čak i nakon prodaje Thauvina i Murphyja. Benitez je otvoreno izrazio nezadovoljstvo, ali rodilo se, ne treba ga lomiti preko koljena, pogotovo jer je jutro pametnije od noći™ i tako to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...