Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, kipo said:

Ja sve u fazonu kako WH treba bod za opstanak :isuse:  Pogba na ovom zadnjem veznom jednostavno ne služi ničemu i tačka.

Ma glupost

Link to comment
10 minutes ago, mrdja said:

image.png.ac89f859e0289604fa34883bcad9f76f.png

 

Fali samo Mournho na klupi. Onda bi odrali onaj najbolji tim u PFA izboru, onaj sa četrnaest ofanzivnih veznih i dva braniča. Realno bi ih razvalili 0-1 u gostima.

 

"Klovnove ste hteli, a? Klooovnove?"

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Pogba na ovom zadnjem veznom jednostavno ne služi ničemu i tačka.

 

Ne gledam, ali zašto zadnji vezni u formaciji sa tri štopera? Plus još McTominay i Erera.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Ne gledam, ali zašto zadnji vezni u formaciji sa tri štopera? Plus još McTominay i Erera.

Pa rotiraju se tu cijelo vrijeme, zavisno od protivničkog napada, ali svaka organizacija napada čeka Pogbu da dođe i povede kolo, kao Matara. Gubljenje vremena.

Link to comment

Zar omiljeni golman ppp-a najgori? :fantom:

 

Kapiram da najbolji tim neće ni izbacivati, bio bi samo ceo siti + lovro.

Edited by Ruxin
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

zouma ne pripada u onoj ekipi 100%.

 

I ja sam hteo da priupitam to, čini mi se da je čak bio i dosta hvaljen jedno vreme. Pošto je ovo u suštini izbor ko je najviše razočarao u odnosu na reputaciju/cenu onda je tu trebalo lindelofa staviti.

Link to comment

И тренера Пепељару Квадрупла Гладиолу. 

 

’Ладно нисам гледао текму. Имао неки састанак, још ме људи питају је л’ морају да заврше до пола девет да стигнем на пренос јер знају да навијам за Вест Хем и ја као нема везе, гледаћу снимак, хајде да ово пегламо. И седимо тако, радимо и одједном један се окрене ка мени и каже ми ”Е, само да знаш, нула нула је”. Када га нисам забо фасциклом у главу. Добро, није била фасцикла нигде, седели смо у кафани, ја тако радим јбг, али нисам баш тај који забада флашама, тако да је и забадање и фасцикла у ствари метафора. Бзвз.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...