Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa kako otkup 2M kad su ga oni uzeli za milion. Da nije možda sad bolji i perspektivniji igrač nego pre dve god

 

To je isto kao da nema otkupa, ne treba da ga uzimaju ako je tako

Link to comment

Tako rade svi klubovi. CP je naprimjer kupio Manandu za 2M€ (cini mi se) prosle godine, odigrao je nesto malo (uglavnom bio na klupi) a sada traze duplo vise da ga puste.

Edited by borris_
Link to comment

Pise i da ne placamo pozajmicu. Dakle ideja je da ga mi reklamiramo godinu dana a a onda oni nekom da ga tapnu za 2kk...

Link to comment

ja sam razumeo da je to cena za cz

ja "navijam" da se dovede sto vise makar pristojnih igraca, ugovor je tu najmanje bitan, ionako te pare ne idu u zvezdinu kasu

Link to comment

Bilo je tesko uklopiti kangu i plavsica, ali sada je ovaj otisao, pa 1 koji je neodgovoran moze da se istrpi zarad kvaliteta koji donosi. Jeste on blesav, i nemam nista protiv da dovedu boljeg, ali imam protiv da nam uvale causica umesto njega

 

Kad igras mali fudbal u balonu, ide ti na djoku onaj lik koga boli paja da se vrati u odbranu, a kamoli u profesionalnom fudbalu. Nije problem da Kanga igra losu odbranu, nego je on ne igra uopste. KOliko puta si mogao da vidis coveka da je protivnik na metar od njega, a ovaj stane i ni ne zeli da pokusa da igra bio sta... 

 

Ne znam zasto u tom smislu pominjes Plavsica koji je trcao kao navijjen i cesto oduzimao lopte protivnicima. On jeste lagan, ali nikako neogovoran igrac u defanzivi. 

 

Causic je imao sasvim pristojnu sezonu u Spaniji i verovatno ce to radije naplatiti negde na Zapadu nego da se vraca ovde. On nije toiko defanzivan igrac i neznalica sa loptom. Ima sasvim korektnu tehniku, ali ni meni je bas "prvi pik" za poziciju u sredini.

 

Ovogodisnja ekipa je imala dosta individualnog kvlaitteta koji se potpuno izgubio u tragicnoj postavci igre i hijerarhiji tima. Sada imamo preglomazan igraci kadar koji je prvo trebalo znacajno skratiti pa tek onda dovoditi pojacanja. 

 

Mene dusa boli npr. sto nam vise nije tu Babunski. On bi uz Donalda bio savrsen igrac za ovih 4-4-2...

Link to comment

I ja sam tako nesto pomislio i po meni taj sistem i nije tako loš. Ako ništa ovi iz djorine škole znaju da ga spreme.

 

 

Ne daj boze nešto da ide u 343 sa povratkom u odbranu 541 i slično :)

Link to comment

Iz Francsuke stižu vesti da će golman Filip Manojlović napustiti Zvezdu i preseliti se u Ligu 1. Navodno, Olimpik iz Marseja i Sent Etjen su jako zainteresovani za mladog reprezentativca i da su spremni da plate dva miliona evra.

Link to comment

taj koji hoće da da dva mil € za golmana iz srpske lige je kompletan idiot

jedino ako nije neka marfin ekspo šema

Link to comment

Poptisao stidljivi centarfor, na tri godine

 

 

Ako nista drugo dosao je kulturno obucen na promociju, za razliku od kojekakvih u isaranim majicama i pocepanim farkama. :fantom:

Link to comment

Nista manje nego 5 miliona za stopera iz JSL lige sa 35 seniorskih utakmica i to od kluba koji se bukvalno raspada u ovom trenutku. Ili million i po za centarfora koji je igrao bez pregleda utakmicu  i time prekrsio pravila FSS, a posle toga naprasno otisao da pika fudbalicu iza zgrade iako je bio najveci talenat medju talentima...a ima svega 20 seniorskih utakmica. E to je pranje para...i tako godinama unazad...

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...