Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Kako nemamo, čist štoper na mestu zadnjeg veznog, toga bar imamo.

 

Pogledao sam deo tog klipa, nema ni jedne akcije sa loptom u nogama ili da njegova ekipa ima posed

Bukvalno ceo klip  je defanzivno kidisanje da se oduzme lopta protivniku

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa mi nemamo normalnog stopera jos uvek, a jedini koji je od defanzivnog veznjaka dosao do stopera je lik koji nije ni blizu agresivan kakav bi trebalo da bude pit-bul igrac tipa tog Jovicica ili Evertona.

 

Inace, cenim LeTaleka i mislim da radi bitan posao za ekipu, ali nije taj tip igraca kakav Milojevic voli i kakav nam treba. Ovaj Jovicic deluje da jeste. Pre mesec dana su ga komsije trazile, ali nisu uspele da ga dovedu.. a mi imamo dobre sanse da uskoro zavrsimo taj transfer.

 

On i Donald bi izgledali mnogo bolje nego Donald i Letalek, pod uslovom da Terzic ne ispadne budala pa dovede jos jednog veznjaka umesto Donalda.

Link to comment

Kako nemamo, čist štoper na mestu zadnjeg veznog, toga bar imamo.

 

Pogledao sam deo tog klipa, nema ni jedne akcije sa loptom u nogama ili da njegova ekipa ima posed

Bukvalno ceo klip  je defanzivno kidisanje da se oduzme lopta protivniku

 

    Ovo sam i ja primetio (mislim, nije bilo preterano teško). Nikad nisam video takav klip. Čak, u većini slučajeva i ne oduzme loptu nego izvrši pritisak na protivnika pa ovaj vrati loptu unazad. Okej, i to može da bude korisno, ali da se naprave hajlajtsi njegove inostrane karijere samo od takvih detalja, pomalo je neuobičajeno. Ja se njega iz Borca uopšte ne sećam, sećam se, recimo, onog Laletovog Jovančića što ga vuklja svuda sa sobom i ćelavog Ćićmija, ali njega, eto, ne. A Terza ga juri kao da je Edgar Davids, još će da pljune i pola milke za njega. 

Link to comment

Pa eto utičemo na kreiranje javnog mnjenja, čak i pisanjem na ovom forumu, a pogotovo na tom uticajnom portalu koji ti je u potpisu

 

Treba ljudima da se objašnjava da je ovo udruženi poduhvat protiv kluba, a ne da se svi zajedno pravimo blesavi i  sad kao čekamo da li će uspeti da otkupe Čaušića od Osasune, a kad je izlazio iz omladinaca nije mogao da bude ni rezerva u prvom timu, jer je rezervi dovedeno ko zna koliko sa strane. I ovi klinci koje sad poklapaju svim ovim transferima će da odu, pa ćemo jednog dana da ih vraćamo na pozajmicu uz pravo otkupa

I onda cinično kažu radimo na vraćanju odbeglih sinova. Pa nisu odbegli nego ste ih oterali bagro

 

Kad sam imao vise vremena vise sam se trudio da probam da razjasnim neke stvari. Sad nit imam vremena nit volje. Tim pre sto je sve toliko otislo u kanal da ljudi vise i ne znaju normalno da diskutuju. Ili naprave neko idolopoklonstvo prema nekom pojedincu, ili krenu da hejtuju sve od cetkice do aviona... nema sredine, nema uopste zelje da se zapravo procita dal je nesto dobro ili lose. Misljenje je vec formirano i svaki komentar je vec unapred odredjen po tom formiranom stavu. 

 

Npr, ako ja pisem da Grof 6 meseci ne radi nista, da se dzabalebari na treninzima i pripmrema, neko ko voli Grofa me iznapusava kako mene neko placa da mrzim naseg Grofa S druge strane napisem da je MIlijas npr usao i za 20 minuta podelio vise tacnih pasova nego cela ekipa za celu utakmicu, krece pljuvacina i po meni i po Milijasu, da je spor da je puz, da mrzi strance, a niko se i ne osvrne na to o cemu pricamo i pasovima koje je podelio... i to ne zato sto bi da brane druge nego MIlijasa mrze vise... 

 

Sto se mladih igraca tice to je i meni najzalije, jer mnogi odu prerano. Mahom jer su nam domaci treneri nemaci pojma i zentaju se da ubace mladog igraca. Mada ima i do njih. Npr. ovaj mali Stojanovic je bio ogroman talenat, ali je ocigledno promaja u glavi. Kolko sam prica o njemu cuo, bice super ako odradi karijeru u Bezaniji. Ima i nekih kojima prosto telo ne isprati karijeru pa propadnu. Ima i onih koji kasnije sazru. Caus konkretno je bio bas los kad je otisao, tek je poslednje dve sezone poceo nesto da igra. A ima i situacija gde naprosto ne dobiju sansu pa ih posle ganjamo za neka obestecenja... Sve je to lose, jer ne postoji strategija i pravilan razvoj tih igraca u seniore.

Link to comment

    Ovo sam i ja primetio (mislim, nije bilo preterano teško). Nikad nisam video takav klip. Čak, u većini slučajeva i ne oduzme loptu nego izvrši pritisak na protivnika pa ovaj vrati loptu unazad. Okej, i to može da bude korisno, ali da se naprave hajlajtsi njegove inostrane karijere samo od takvih detalja, pomalo je neuobičajeno. Ja se njega iz Borca uopšte ne sećam, sećam se, recimo, onog Laletovog Jovančića što ga vuklja svuda sa sobom i ćelavog Ćićmija, ali njega, eto, ne. A Terza ga juri kao da je Edgar Davids, još će da pljune i pola milke za njega. 

 

Ni ja ga nisam puno gledao. To je taj tip igraca kao Kante, samo na JSL nivou :lol: 

 

Kanga bi bilo dobro da ostane samo ako postoji mogucnost da krene da igra barem kakvu takvu odbranu. Nejgovo neigranje odbrane nema veze sa tim sta zna ili ne zna, vec iskljucivo sa tim da mu svira alatka da potrci za igracem. Kod Grofa je to moglo pa je to i koristio. Ako Milojevic moze da ga upregne kako treba, bilo bi super, ali njegova karijera daje drugaciji odgovor. On i DOnlad na sredini u 4-4-2 bi bili idealna kombinacija, samo je problem sto Donald izgleda kao da bi radije isao da gleda osmu reprizu Selo gori a baba se ceslja nego da igra dalje u Zvezdi, i pored izjava koje daje. On je covek pre svega zadnji vezni, a ovi ga guraju da igra nesto sto nije... 

Link to comment

    @ adašević

 

   Upravo tako, što bi rekao Žiga. Mi imamo zadnjeg veznog kakvog teško možemo da nadjemo, sa kojim treba samo ozbiljno popričati, naročito što je čovek naučen na red i disciplinu i nije uopšte problematičan. I tih pola miliona iskoristiti da se podupla Mičovo sponzorisanje, a bataliti Permske pit bulove. I za Kangu se slažem, s tim što je tu situacija malo kompleksnija jer je on karakterno sve suprotno od Donalda. Ali, njegova kreacija je ono što nam je neophodno, jer davanje ključeva od tima u ruke Čaušiću može da pođe po zlu. Sa jezom se sećam imaginacije Pižonovog veznog reda Isah-Savio-Gumenige, a tandem Jovičić-Čaušić je nešto slično tome.

Link to comment

pre bih dao kljuceve tima causicu, koji ne znam sta ce da uradi, nego maloumnom kangi, za kojeg pouzdano znamo da ce da usere sve sto moze...

Link to comment

pre bih dao kljuceve tima causicu, koji ne znam sta ce da uradi, nego maloumnom kangi, za kojeg pouzdano znamo da ce da usere sve sto moze...

 

+'iljadu.

Najjače da se neko nada da će sad krenuti da igra odbranu ili mu eventualno nešto kvrcne ili ga upregne Miloe...kako da ne...

Link to comment

+'iljadu.

Najjače da se neko nada da će sad krenuti da igra odbranu ili mu eventualno nešto kvrcne ili ga upregne Miloe...kako da ne...

 

Da igra odbranu :D lol, pored ostalih 9 sljakera u timu, dva zadnja vezna koji igraju iakljucivo odbranu, mnogo nam je potrebno da i kanga igra odbranu, da uklizava i sta ja znam. Ili nam bas treba neko ko actually zna nesto sa loptom. Neki kao da ne gledaju fudbal. Al otici ce kanga, doci ce jovicic i causic, pa ce biti to 1 jaka odbrana. Tu ce cak i boaci morati da igra odbranu posto ce se vracati na zvezdinu polovinu da bi mogao da pipne loptu jer drugacije nece doci do nje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...