Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Cekaj, koliko dugo ovde pises? I jos uvek se pitas otkud to? Ovde ako ne pljujes troslojno po svemu i u svakom trenutku, bolje da nisi pisao. Sto mora neko da gleda Rikardinja ili da je makar cuo za Markinjosa da bi ga pljuvao? Eno ti sad par ljudi koji su Petkovica poredili sa deblom i potpunom neznalicom, pisu kako je on zapravo i odlican, dok je Stojkovic govno. Kad ode Stojkovic, on ce biti solidan, a onaj koji ga zmeni ce biti najvece govno... to tako radi ovde. 

 

Muslin ovde nekad vazio za najveceg hejtera, a sad mu dodje ko neki Terzicevac u poredjenju sa ostalima  :lolol:

a jbg, takav nam klub godinama unazad

nekako je logicnije da su ljudi pesimisti i u startu negativno postavljeni prema kombinama jednog terze (ili ranije kokeze, lukica i tako redom) pa okrecu na zajebanciju

ali mi nije najjasnije zasto sekao reper za lose uzima kadu koji je odigrao preko 100 utakmica u zvezdi, a neki od buljuka stranaca (i brazilaca) koji nisu odigali ama bas nista,a bili najavljivani kao razne bombe i bombice

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smesno. Al to terza proda ultra kopu pricu da su causic i jovicic pojacanja, a onda ultra kop prodaje dalje. Nije kanga sam po sebi toliko fascinantan, ali kada ga nema vrlo jasno se vidi koliko on fali. A boljeg od njega nece dovesti, nego je izgleda plan da se njegova plata podeli na tri bezveznjaka.

Link to comment

Да ли Мичел Доналд приводи крају период играња за Црвену звезду или ће да потпише уговор и даље је неизвесно. 

 

Црвено-бели ће вам понудити нови уговор, планирају повећање плате?

– Причао сам са директорима :unsure: . Тренер је задовољан и жели да останем, значи ми што је тако. Рекао сам им да постоје две опције: да останем или одем :Jova: .

Link to comment

a jbg, takav nam klub godinama unazad

nekako je logicnije da su ljudi pesimisti i u startu negativno postavljeni prema kombinama jednog terze (ili ranije kokeze, lukica i tako redom) pa okrecu na zajebanciju

ali mi nije najjasnije zasto sekao reper za lose uzima kadu koji je odigrao preko 100 utakmica u zvezdi, a neki od buljuka stranaca (i brazilaca) koji nisu odigali ama bas nista,a bili najavljivani kao razne bombe i bombice

 

adasevic se restartuje svakog 30. maja. a bogami i par puta u toku svake sezone, pa mu uvek promakne da su pljuvaci jedno 95% u pravu, koliko otprilike on promasi pri svakoj analizi bilo sudjenja bilo igraca.

Link to comment

Да ли Мичел Доналд приводи крају период играња за Црвену звезду или ће да потпише уговор и даље је неизвесно. 

 

Црвено-бели ће вам понудити нови уговор, планирају повећање плате?

– Причао сам са директорима :unsure: . Тренер је задовољан и жели да останем, значи ми што је тако. Рекао сам им да постоје две опције: да останем или одем :Jova: .

 

ko su direktori?

Link to comment

adasevic se restartuje svakog 30. maja. a bogami i par puta u toku svake sezone, pa mu uvek promakne da su pljuvaci jedno 95% u pravu, koliko otprilike on promasi pri svakoj analizi bilo sudjenja bilo igraca.

 

Vrhunski strucnjaci ovog foruma koji su u 95% u pravu, su zapravo obicni seratori koji misle da ce serijskim pljuvanjem kluba da pokazu ortacima seratorima koliko su pametni kad proreknu da Zvezda nece igrati ozbiljan fudbal sa dugom koji ima i igracima koje dovede. A sto se mojih procena tice, ocito mi fali to tvoje vrhunsko poznavanje fudbala  da bih bio 95% u pravu. 

 

Ja se s druge strane ne resetujem svakog 30. maja vec pratim sve utakmice tokom cele sezone, gledam fudbal koji Zvezda trenutno igra, bez obzira kakav je. Zivim u Beogradu i uzivo je to najbolje sto moze da se gleda. One koji toliko gorcine izbace na ovom mestu ne razumem, jer ne kapiram sta te to nagoni da gledas nesto sto ti izaziva toliko mrznje. Al to vec nije moj problem, postoje strucni ljudi i institucije koje se time bave, pa kome treba lako ce da nadje...

 

Simpaticno mi je kako se suza za Petkom pusti a do juce je tih 95% ucenih ljudi i fudbalskih virtuoza govorilo o istom kao o najvecem deblu u istroiji kluba, a iz dana u dan su se takmicili u kreativnim izlivima uvreda na racun istog. 

Link to comment

Imaš poentu donekle. potpuno je deplasirano da se vređaju igrači zato što ne znaju. to je promašaj celog fudbala
 
Ali kako možeš da gledaš mirno ove likove od Terze unazad do Džaje, kako sistematski otvoreno uništavaju klub. Namerno ili iz neznanja svejedno, ne znam šta je gore
 
Majstori svake godine dovode sa strane dva cela tima, prvi tim i rezerve. Poziciju po poziciju. Za 12 meseci obrnu min 20 igrača. Za to vreme iz omladinaca se čeka taj jedan neki  genije koji će da napravi milionski transfer, a sve ostalo se otpisuje kao škart. Pa ne može tako da se radi, to je siguran put u propast 1/1. Tj u ovo što sad imamo, neki zamrznuti bankrot 

Edited by levi
Link to comment

Imaš poentu donekle. potpuno je deplasirano da se vređaju igrači zato što ne znaju. to je promašaj celog fudbala

 

Ali kako možeš da gledaš mirno ove likove od Terze unazad do Džaje, kako sistematski otvoreno uništavaju klub. Namerno ili iz neznanja svejedno, ne znam šta je gore

 

Majstori svake godine dovode sa strane dva cela tima, prvi tim i rezerve. Poziciju po poziciju. Za 12 meseci obrnu min 20 igrača. Za to vreme iz omladinaca se čeka taj jedan neki  genije koji će da napravi milionski transfer, a sve ostalo se otpisuje kao škart. Pa ne može tako da se radi, to je siguran put u propast 1/1. Tj u ovo što sad imamo, neki zamrznuti bankrot 

 

Pa sto bih se nervirao oko necega na sta ne mogu da uticem? A sem donekle Pixija niko od rukovodeveg kadra mi nije (bio) ni simpatican. Od Terze sam u pocetku ocekivao da ce mozda da bude neka bleda Mamiceva kopija, al sam brzo shvatio da od toga nema nista (nije da bi mi Mamic bio neka zelja za klub  ali u ovom okruzenju tesko da moze bolje). Pocev od Dzaje koji nas je uveo u minus, pa do ovih sada. Da li iko gaji iluziju da ce u klub da dodje neki fin posten covek, koji ce da sredi klub i da napravi neki sistem? Sve i da ima takav, to se nece desiti u ovoj zemlji. Jedina ozbiljna promena moze da se desi ako dodje do privatizacije pa nas kupe neki stranci. Sve ostalo ce da bude isto, samo ce neki imati manje a neki vise uspeha, a ovde je uspeh merenje patke sa komsijama... Do tada cemo gledati neke kvazi biznismene, neke mutne politicare i bivse asove kluba koji ce da budu necije marionete. 

 

Plan dovodjenja bude generalno dobar, ali kako krene euforija, tako pogube konce i onda se zadovoljavaju razne seme i kombinacije. I oko ovog Rikardinja je bilo dosta problrmaticnih stvari, ali ko sto rekoh, nit mogu da uticem na to, niti ce to da se promeni bez neki ozbiljnih rezova, tako da to sve pratim, al se ne uzbudjujem previse i radim ono sto mi je od starta i motiv pracenja - fudbal.

 

Prosto, gledam EPL, uzivam u kvalitetnom fudbalu, a gledam i nas fudbal, jer je nas. Mogu da ga gledam uzivo, gledam ga od kad znam za sebe, neki od tih igraca kasnije naprave neke karijere itd. Mozda ce se nekad poklopiti kocice pa cemo igrati bolje, nekad nece pa cemo biti gori. Povremeno vidis nekog talentovanog igraca, ponekad vidis radnika, ponekad (najcesce) vidis balvane... ja sam ranije (kad sam imao vise slobodnog vremena) znao da odgledam i neki nizeligaski fudbal... prosto volim da gledam fudbal, a volim i Zvezdu. Kakvi su da su meni je to vise nego dovoljno da gledam. Nerviram se kad gledam utakmice i radujem se ako bude nesto lepo i to je to...

Link to comment

Pa sto bih se nervirao oko necega na sta ne mogu da uticem? 

 

Pa eto utičemo na kreiranje javnog mnjenja, čak i pisanjem na ovom forumu, a pogotovo na tom uticajnom portalu koji ti je u potpisu

 

Treba ljudima da se objašnjava da je ovo udruženi poduhvat protiv kluba, a ne da se svi zajedno pravimo blesavi i  sad kao čekamo da li će uspeti da otkupe Čaušića od Osasune, a kad je izlazio iz omladinaca nije mogao da bude ni rezerva u prvom timu, jer je rezervi dovedeno ko zna koliko sa strane. I ovi klinci koje sad poklapaju svim ovim transferima će da odu, pa ćemo jednog dana da ih vraćamo na pozajmicu uz pravo otkupa

I onda cinično kažu radimo na vraćanju odbeglih sinova. Pa nisu odbegli nego ste ih oterali bagro

Edited by levi
Link to comment

Ko je taj Jovicic sta i gde igra?

 

Jel Basa bas otpao?

Zadnji vezni, igrao u Borcu iz Cacka, sad igra u Amkaru u Rusiji. Okacio sam klip pre par strana... Deluje kao odlican igrac, bas ono sto nemamo trenutno... pit-bul takoreci

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...