Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, zato je tu miki da dugim loptama trazi odsecene pesica i boacija u finisu utakmice, nakon sto u prvih 80 minuta ne uspemo da uradimo nista forsirajuci desni bok i cekajuci da zule probije i upotrebljivo centrira iz jednog od bezbrojnih ponavljanja

Edited by Nikodije
Link to comment

A gdje je Kanga sada?

Tu je, al navodno cilj je da ga prodaju jer ima preveliku platu, pa je bolje za njegovu platu da dovedu tri losa igraca.

Link to comment

Ne znam sto kukate onda. Tim je za sada vecinom na okupu. Otisli su po vama bezevnjaci a Petkovic koji to nije je zamjenjen sa igracem koji je bolji u defanzivi.

 

Po pricama, doci ce pojacanja u odbrani gdje ste bili tanki.

 

Dobili ste, opte po vama i boljeg trenera.

Link to comment

Ne znam sto kukate onda. Tim je za sada vecinom na okupu. Otisli su po vama bezevnjaci a Petkovic koji to nije je zamjenjen sa igracem koji je bolji u defanzivi.

 

Po pricama, doci ce pojacanja u odbrani gdje ste bili tanki.

 

Dobili ste, opte po vama i boljeg trenera.

Problem je, u teoriji, to što mi se opet čini da se prilično neplanski kupuje, ali vidjecemo na šta će to ličiti. Pojedinačno ni prošle godine nismo bili loši, naprotiv (za jsl uslove, naravno) pa smo izgledali smiješno Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Videćemo na Malti da li Miloje uopšte razmišlja u pravcu da mu igraju na sredini npr Donald i Kanga, ili su dva zadnja vezna bez pleja uklesana u kamenu, kao kod Muslina u reprerezentaciji -_-

Link to comment

Da, kanga umesto le taleka bi bio korak u dobrom smeru posto francuz svakako ne sluzi nicemu, posebno ne protiv florijane.

Edited by Nikodije
Link to comment

Najveci problem je sto do kraja leta verovatno nece ostati ni Donald, ni Le Talek ni Kanga. A do tada moraju da igraju jer nema ko drugi. 

 

Ako Terza uspe da dovede Markinjosa (a ja prilicno ne verujem da ce uspeti, jer mislim da ce on mnogo jaci ugovr da zabode, a i jacu ligu da igra), krila ce nam biti on i Rikardinjo. Ovog Jovicica bas jure, i on bi trebalo da bude zadnji vezni, a partner u sredini bi trebalo da bude Causic (on bi menjao Donalda, ali moze da se desi da ovaj ostane a da Caus ne dodje)...

 

Dakle igrali bi 4-4-2, gde bi nam kreativni igraci bili na krilima, sto bi znacilo da bi imali dosrta slobode da ulaze u sredinu. Moglo bi to da bude intresantno, samo zahteva bas dosta rada i uigranosti...

 

Sto se odbrane tice, tu ce opet najvise da skripi.  Trenutno su Savic i Frimpong tu, docice valjda Babic, a Terza pokusava da dovede i Basu. E sad, kad bi dosao Basa to bi bio bingo, jer nama takav stoper bas treba, ali tesko ce to da bude... to znaci da ostajemo sa 3 stoper od kojih ni jedan ne uliva bas veliku sigurnost. Desno ce igrati Zuca, mada bih ja tu radije gledao Gobeljica. Gledao sam ga nekoliko puta i milsim da bi bio bolje resenje od Zuce. Mana mu je sto je manje vise neafirmisan i nepoznat pa ga ljudi dozivljavaju kao visak. Videcemo kako ce da se snadje i da li ce dobiti priliku. Levo igra Noj, da ne gresim dusu, dosta dobro. Terza pokusava da dovede i Rodica, ali videcemo kako ce to da se zavrsi... 

 

Dakle, od septembra bi nas tim trebalo da izgleda ovako nekako:

 

Manojlovic - Andjelkovic, Savic (ili ako dodje Basa), Frimpong, Stojkovic - Rikardinjo, Causic, Jovicic, Markinjos - Boaci, Pesic

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...