Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na osnovu cega smatras da je filip stojkovic pojacanje? To znaci da mislis da je bolji igrac od petkovica koji je bio desni bek pre njega? Pod pojacanjem podrazumevam igraca koji dolazi da nas pojaca, tj da na toj poziciji budemo jaci nego sto smo bili. Mislim da nikako nije bolji igrac od petkovica, i u tom smislu stojkovic moze biti samo poslabljenje.

 

Na osnovu toga što je Petkoviću istekao ugovor i nije više naš igrač, tako da smo na toj poziciji imali samo Gobeljića.  To znači da mislim da je transfer opravdan, jer je doveden igrač koji je potreban ekipi i koji može da pomogne odmah sad u prvih 11. Za razliku od transfera Gobeljića, koji je doveden sa 25 god da bude rezerva. To je zločin

 

Mada ne vidim da smo sa Stojkovićem u hendikepu ni u odnosu na Petkovića. Ako uzmemo da je za beka ipak primarna defanziva. Pri tom Stojković ima bolji i kontrolisaniji centaršut. Faliće Petkovićevi driblizi i prodori, to svakako

Link to comment

Meni je Petkovic bio precenjen igrac. Konstantno sam imao utisak da se vraca nakon neke povrede i da se ceka njegovo podizanje forme koja samo sto nije...

 

Stojkovic sa druge strane (odnosno iste) mi u napadu deluje jos gore ali deluje da ce biti upgrade sto se defanzive tice. Neki kazu da je pozitivno to sto moze da se ponavlja celu utakmicu. Slozio bih se s tim kad bi ovaj ponavljao dobre stvari, ali deluje mi da ne ume i onda to njegovo ponavljanje bas i nije nesto pozitivno.

Link to comment

Petkovic je mozda cak bio i potcenjen. On je ipak znao da igra fudbal i umeo da radi korisne stvari i toga cemo sve vise postajati svesni sto vise budemo gledali ovog zuleta kako bezglavo glavinja pored aut linije ponavljajuci™ to unedogled, bice tu puno prometa a malo zarade.

 

Nismo doveli nijedno pojacanje dosad, i ne deluje da cemo imati bolji tim nego prosle godine nakon sto terza zavrsi sa svojim kombinacijama 31.avgusta u ponoc.

Link to comment

Ali mi smo petkovića izgubili svakako. Nevezano da li je stojković bolji od njega, on je pojačanje jer je objektivno bio potreban i bolji je od ostalih koji su tu na istoj poziciji

Link to comment

Evo sta je rekao Dupraz, trener Toulouse-a za Pesica:

 

Un potentiel évident dont il ne sait pas se servir. Un joueur introverti et pour un attaquant, la timidité face aux buts n'est pas une compétence requise. Dommage pour lui d'abord mais son profil ne va pas satisfaire P. DUPRAZ

 

 

Ima potencijala ali je previse stidan (introvetran) sto nije bas najbolja karakteristika za jednog napadaca. 

 

Prvu sezonu nije bio los (6 golova i 4 PD) a kasnije se izgubio (samo dva gola) umjesto da se poboljsa. Trener kaze da nije bio motivisan na treninzima.

Edited by borris_
Link to comment

Ali svakako ce biti pojacanje posto dolazi umesto sikimica. Kazu cak da ce igrati zajedno sa boaćijem, ali ja nesto ne verujem u to.

Link to comment

Mozda on bude najistureniji, a Boaci malo iza njega.. .Cek prvo da dodje, pa cemo videti na sta lici i ko ce sa kim igrati.

Edited by Milosh76
Link to comment

Pa naravno da ce igrati zajedno sa Boacijem; ipak su ga platili dosta para sa tamosnje uslove.

Visok je, trabalo bi da salje upotrebljive lopte glavom. Problem sto ga se navijaci Toulouse-a ne sjecaju bas kao igraca koji dobro igra glavom.

Link to comment

Dva klasicna napadaca, ali tesko da to garantuje nesto samo po sebi uz ovako impotentan™ vezni red i bokove.

 

Doduse pominje se taj neki jovicic, pa taj neki markinjos, ko zna na sta ce to da lici. Da su pametni da makar ostave kangu, jedini on trenutno garantuje nesto fudbala van sablona i neki ekstra kvalitet kao i mogucnost spajanja napadaca sa golom.

Link to comment

Igrač koji dolazi za 750.000 mora da igra. Inače nekoga treba obesiti o reflektore.

Najbolji strelac ekipe koji je ostao iako je bio slobodan i mogao da bira posle dobre sezone, mora da igra.

 

Znači igraće zajedno. Miloje neka se češe kako će da ih uklopi

 

 

Link to comment

Meni ovaj potpis nema puno logike, ne znam kako misle da igraju sa 2 klasična napadača, sa onoliko krila koliko imaju, plus nijedan kreativni veznjak (ako. Kanga ode) ... Kapiram da će moći da prodje u evropi na tih 3 do 5 utakmica što ćemo još odigrati, da se igra na kontre ili sta je vec ideja, ali bla. Djeluje mi da će sve da se svodi na milion centaršuteva po utakmici.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...