Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пешић стиже за обештећење од 750.000 евра, биће исплаћено у 12 рата и то је велика повољност за управу црвено-белих.

Link to comment

A red je kad već imamo para da ih potrošimo. Najviše me raduje dolazak što više napadača.

Link to comment

Dok levi ne potvrdi..

 

Otisli: Marko Poletanovic (istekla pozajmica),Nemanja Supic(Isteko ugovor),Predrag SIkimic(Isteko ugovor),Petar Orlandic(Raskid ugovora),Aleksandar Lukovic(Isteko ugovor),Marko Petkovic(Isteko ugovor),Srdjan Plavsic(Sparta Prag),Mihailo Ristic(Krasnodar),Khalid Auco(Raskid Ugovora),

 

Dosli: Marko Gobeljic (Napredak),FIlip Stojkovic(Slobodan igrac),Ricardinho(Slobodan igrac),Vujadin Savic(Slobodan igrac),

 

I najavljeni za utorak Babic i Pesic, a do kraja nedelje mozda Jovicic

Edited by Milosh76
Link to comment

Ažuran je spisak, ne dodajem nikoga dok se ne slika sa Tozom Mijailovićem. Zanimljivo da pune dve nedelje niko nije potpisao

- Marko Gobeljić (Napredak), nepotrebno
- Filip Stojković (Minhen 1860), pojačanje
- Ricardinho (Sheriff), alibi pojačanje
- Vujadin Savić (Sheriff), Vujadin


Znači imamo vremena da se dogovorimo oko Pešića i Babića, da li su pojačanja ili nisu. Rekao bih da jesu pojačanja za ovaj tim, ali spreman sam da saslušam i druga mišljenja

 

Mislim Pešić kao jedna od najskupljih kupovina u istoriji kluba ( :isuse:) mora odmah da bude pojačanje i nosilac, ali mi je i dalje mutno sve to oko prelaska na 2 klasična centarfora.  A Babić dolazi u rotaciju i tek treba da se nametne ispred jednog Vujadina

Edited by levi
Link to comment

Vezista Markinjoš je dobio zvaničnu ponudu od crveno-belih, koji su spremni da mu ispune uslove plate i izdvoje za godinu dana 400.000 evra!

 

31_400x0.jpg

Link to comment

Ažuran je spisak, ne dodajem nikoga dok se ne slika sa Tozom Mijailovićem. Zanimljivo da pune dve nedelje niko nije potpisao

 

- Marko Gobeljić (Napredak), nepotrebno

- Filip Stojković (Minhen 1860), pojačanje

- Ricardinho (Sheriff), alibi pojačanje

- Vujadin Savić (Sheriff), Vujadin

 

 

 

Na osnovu cega smatras da je filip stojkovic pojacanje? To znaci da mislis da je bolji igrac od petkovica koji je bio desni bek pre njega? Pod pojacanjem podrazumevam igraca koji dolazi da nas pojaca, tj da na toj poziciji budemo jaci nego sto smo bili. Mislim da nikako nije bolji igrac od petkovica, i u tom smislu stojkovic moze biti samo poslabljenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...