Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta ces bolje  :s_d:

 

 

sa boacijem nas je bas usralo, sad bi idealno bilo da nekome uvalimo kangu, le taleka i ruiza a donaldu ponudimo novi i inspirativniji ugovor, pa ga onda uparimo sa ovim cacanskim rusom...

Edited by Bright Billy
Link to comment

"Ko god da pita, Mihajlo gde li je..."

 

Od svih talentovanih igraca iz Riletove generacije (Grujic, Jovanovic, Jovic, Rajkovic), meni se Rile najvise dopao.  Ni jedan od njih nije do sada napravio neku karijeru i njihov odlazak iz Zvezde vise lici na korak unazad nego korak unapred u karijeri.  Nadam se da to ne bude slucaj sa Riletom.

Link to comment

Jel postoji racionalno objašnjenje zašto Mićkov brat desni bek i štoper Stojanović posle kaljenja u Bežaniji nisu na vidiku da priđu prvom timu? U20 represtativci, igraju već seniorski fudbal. Nisu dovoljno dobri da sinoć sede na klupi umesto Gobeljića? 

 

Inače nismo imali štopera na klupi, Gobeljić bio jedini defanzivac.  ispašće da imam nešto protiv dečka  <_<

Link to comment

Jel postoji racionalno objašnjenje zašto Mićkov brat desni bek i štoper Stojanović posle kaljenja u Bežaniji nisu na vidiku da priđu prvom timu? U20 represtativci, igraju već seniorski fudbal. Nisu dovoljno dobri da sinoć sede na klupi umesto Gobeljića? 

 

Inače nismo imali štopera na klupi, Gobeljić bio jedini defanzivac.  ispašće da imam nešto protiv dečka  <_<

 

ne znam za mickovog brata, al stojanavica je kad su mu dali sansu lopta preskakala ko da je petlic...

 

 

@tsva

a ti kao znas ko je kome tamo menadzer?

Edited by Bright Billy
Link to comment

LazoBakmaz.de  kaže da je Stojanović kod Ramadanija, Lian sport. Za Mićka ne zna ni Lazo. Stariji je kod Steve Majamija

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...