Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Poslednju dobru utakmicu Zvezda je odigrala na pripremama kada su prvi i poslednji put zajedno igrali Ben, Kanga i Boaci.  Tim je delovao mocno, kreativno i ubojito.  Posle odlaska Kange i Boacija, Zvezdina igra je u padu.  Proslogodisnji mocni srednji red i napad sada prakticno ne postoje.  Pocece polako da se kruni i bodovna prednost osim ako Partizan ne casti jos kojim gubitkom bodovana na JNA. 

Edited by Dimitrije
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

57 minutes ago, James Marshall said:

Je li stvarno mora da igra Račić, ajde neka odmara Donald, ali šta je sa Jovičićem?

 

На клупи.

Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Poslednju dobru utakmicu Zvezda je odigrala na pripremama kada su prvi i poslednji put zajedno igrali Ben, Kanga i Boaci.  Tim je delovao mocno, kreativno i ubojito.  Posle odlaska Kange i Boacija, Zvezdina igra je u padu.  Proslogodisnji mocni srednji red i napad sada prakticno ne postoje.  Pocece polako da se kruni i bodovna prednost osim ako Partizan ne casti jos kojim gubitkom bodovana na JNA. 

 

I Barsi da uzme covek Mesija i Suareza izgledali bi duplo slabije. Nije to, naravno, taj nivo ali kakvi su Kanga i Boaci Mesi i Suarez takva je Zvezda Barselona. Zbog ovakvih gluposti i Milojevic ce zapaliti na leto negde gde moze da trenira tim a ne ostatke nakon sto se uprava namiri od prodaja najboljih.

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Bilo je pitanje vremena kada ce Napredak da izjednaci.

 

Oni da su od pocetka igrali kao nakon sto su primili gol pobedili bi nas. Dosta je Milojevicu prolazilo ovo zajebavanje sa davanjem fore od par nepotrebnih igraca koji bezveze zauzimaju mesto u timu a ne rade nista. Odu ti dva kljucna igraca iz tima a ti jos dvojicu ostavis van protokola zbog misterioznih gripova i sitnih povreda. Da sam veceras bio na mestu Krsticica sam bih izasao na poluvremenu. razumem da Milijas ne moze da trci, nikad nije mogao, ali ovo govedo od Racica koje ne bi ni videlo prvu ligu da mu Terzic nije menadzer je samar u lice saigracima. Boli decka kurac, ima mesto timu sta god da uradi pa ne vidi neki poseban razlog da se cima.

 

Stojkovic je posebna prica, bukvalno na svakoj utakmici nase lige napravi po par sansi za protivnika jer ga zabole da trci. Obe ove sanse Napretka pred kraj su bile zbog toga sto je on glavom otisao u svlacionicu deset minuta pre kraja.

Link to comment
2 minutes ago, Jozef K. said:

Bukvalno je gol visio u vazduhu.

Ne znam gde je bio desni centar-half novopečeni reprezentativac.

 

Na klupi povredjen. Sto pitas?

Link to comment

Milojević se propisno iznervirao, a i imao je pravo sa onim da svaki put kada protivnik šutne ka golu Zvezde postoji određena šansa da to bude gol i da je Napredak morao da vodi računa o tome.

Link to comment
 
Na klupi povredjen. Sto pitas?
Povrijedio se 15min prije i izasao iz igre.
Hvala obojici. Pa nešto radim, a bilo mi je uključeno. Neverovatno mi je da nema centar-hallfa gde treba. Da li je neko ušao umesto Savića?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...