Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voleo bih da dobijemo Atletiko Madrid,ne bi imali ni promil šanse ,ali bi mi bilo baš zadovoljstvo.

Možda bih se u tom slučaju odlučio da odem do stadiona 

Link to comment

Srnic je otkrio tajnu...

 

Quote

Кренуо сам да утрчим на прву стативу, нисам ни видео Боаћија. Само сам напао лопту и лепо је испало. Зажмурио сам и ударио је. Податак да је зажмурио захтевао је додатно објашњење: - До сада много гледао где су гол и голман. Решио сам да шутирам, па где оде. Осетио сам, наравно, простор...

:Hail::D

Link to comment
19 minutes ago, porucnik vasic said:

Е, то ће да буде дан...ти на стадиону. Каква част за клуб.

A jug se čuje ....Fakundo Sava :1_grinning:

Link to comment
27 minutes ago, Milosh76 said:

Srnic je otkrio tajnu...

 

:Hail::D

To je Pižonova priča, kako je dao dva gola Realu kao 17-godišnjak

Kao, Miljan mu rekao daćeš dva gola, i on zažmuri šutne, jednom, drugi put :sleep:

Edited by levi
Link to comment

Огледах данас репризу натенане. Ја сам фасциниран физичком спремом ове екипе.

Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

bez obzira na različite aršine uefe, i zvezda i partizan su zbog svojih nazovi navijača svaku kaznu zaslužili i preko toga.jebem im tu zaštitu ološa sa juga ili severa.bar mogu verbalno da se ograde od tih smradova ako ne mogu bez pomoći države da se bore protiv njih

+1

 

evo malopre bas sa ocem komentarisem kelnove navijace. po vidjenom u londonu i beogradu slabo se sta ta bagra razlikuje od nase.

moguce da sam propustio ali nisam video da su kaznjeni. no to svakako ne treba biti opravdanje za ove nase

nije da je to jedini, a svakako ni najbitniji aspekt gde ne vaze ista pravila za sve. jbg, nije dobro, ali to nam je sto nam je

 

a opet ima i onog na nasu stetu, da nasi najverniji kao po obicaju prave sranja. izuzeci su evropske utakmice gde mi ne prekrsimo brdo nekih pravila

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

e kad dođe kralj pa povedeš sa šipke jednu junačku o ratku  Чичи a pod tobom najbolje od srpstva 

Из твојих уста у Божије уши...

Link to comment

Stvarno javite ako bude neke reprize ili grobarska arena reši da nas ispoštuje, ja sam van stadionskog ugođaja video samo pogodak putem video zapisa. :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...