Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kontam da baš i nije realno da će uefin funkcioner znati značenje generalske šapke VRS, pa se možda provučemo na tu foru. Bilo je drugih mana u organizaciji i svakako da ćemo platiti neku kaznu ali ne toliko zbog navijača koliko zbog  loše organizacije.

 

 

Link to comment

kako je onda Partizan prijavljen za "nek je tvojoj majci hvala". misliš da uefini funkcioneri znaju pesme srpskih navijača? ili će pre biti da to prijavljuju lokalci kao onaj iz članka nyt što je bio na Partizan - Skenderbeg

Link to comment

Biće kazna sigurno, za baklje i ostale gluposti. Vrlo vjerovatno i za podršku mladiću. Samo valjda ne bude da se igra bez publike. Za novčane kazne nas baš briga, imamo para :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

kako je onda Partizan prijavljen za "nek je tvojoj majci hvala". misliš da uefini funkcioneri znaju pesme srpskih navijača? ili će pre biti da to prijavljuju lokalci kao onaj iz članka nyt što je bio na Partizan - Skenderbeg

mislim da se kod vas skandiralo ime. ali u suštini je nebitno, kaznu smo zaslužili 1/1, samo kažem da možda neće to prepoznati. za ostale stvari, stepenice, baklje, gužve na ulazu, čak i zato što su kelnovi navijači uneli svašta ćemo biti kažnjeni.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

mislim da se kod vas skandiralo ime. ali u suštini je nebitno, kaznu smo zaslužili 1/1, samo kažem da možda neće to prepoznati. za ostale stvari, stepenice, baklje, gužve na ulazu, čak i zato što su kelnovi navijači uneli svašta.

nije se skandiralo

Link to comment
On 7/11/2017 at 9:08 PM, theanswer said:

Priličan horor za sada, Kosović nije odigrao tačan pas, Đurđević nije propustio nijedan ofsajd, Tavamba ništa dobro nije uradio. 

 

Jeste bilo Ratko Mladić skandiranje

 

na ovo sam mislio, prva utakmiva protiv budućnosti na dan pada srebrenice. ne znam za kasnije.

Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

na ovo sam mislio, prva utakmiva protiv budućnosti na dan pada srebrenice. ne znam za kasnije.

ma ja kažem za poslednju utakmicu protiv jang bojsa

Link to comment
29 minutes ago, nautilus said:

 

na ovo sam mislio, prva utakmiva protiv budućnosti na dan pada srebrenice. ne znam za kasnije.

i za to su hteli da nas nogiraju ali su se zahvaljujući brzoj reakciji agilnog profesora rimskog prava zadovoljili sa 2 utakmice pred praznim stadionom

Link to comment
28 minutes ago, gone fishing said:

i za to su hteli da nas nogiraju ali su se zahvaljujući brzoj reakciji agilnog profesora rimskog prava zadovoljili sa 2 utakmice pred praznim stadionom

lol, sreća pa budući vanredni profesor u klubu

Link to comment
8 hours ago, Dimitrije said:

Sto se mene tice, ja bih od severa napravio arboretum.  Em lepse za oko, em dobro za mikroklimu.

Видим ја да је то имењакова философија ухватила корена у теби под старе дане...

2 hours ago, nautilus said:

mislim da se kod vas skandiralo ime. ali u suštini je nebitno, kaznu smo zaslužili 1/1, samo kažem da možda neće to prepoznati. za ostale stvari, stepenice, baklje, gužve na ulazu, čak i zato što su kelnovi navijači uneli svašta ćemo biti kažnjeni.

Оно као што су Италијани кажњени за Ђенову и Богданова?

Link to comment

Italija jeste bila kaznjena za to kao i drugi timovi kao organizatori u slicnim situacijama

 

Mislim, kazna je bila nedovoljna,naravno, ali to je druga tema. Sasvim sigurno mozemo da ocekujemo penale i za to sto su kelnovi navijaci uneli baklje

Link to comment
23 minutes ago, porucnik vasic said:

Видим ја да је то имењакова философија ухватила корена у теби под старе дане...

Оно као што су Италијани кажњени за Ђенову и Богданова?

bez obzira na različite aršine uefe, i zvezda i partizan su zbog svojih nazovi navijača svaku kaznu zaslužili i preko toga.jebem im tu zaštitu ološa sa juga ili severa.bar mogu verbalno da se ograde od tih smradova ako ne mogu bez pomoći države da se bore protiv njih

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...