Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Odlika velikih timova je da pobedjuju i kad igraju lose :nobles:

Svaka cast Miloju i momcima, nadrealno izgleda sve ovo jos od leta. Uglavnom je sve vec ispisano na prethodnim stranama, uz moje odusevljenje (ponovo) Krsticicem i veliko razocaranje Kangom.
Navijacima Kelna zelim dobre batine gde god promole svoje usrane njuske, kao i pandurima/redarima koji su ih pretresali. Na jugu, gde sam bio, je sinoc bilo vise nego rizicno u par navrata.
Mesto do mene je stajao Bosko Obradovic sa,valjda, burazerom i klincem (ne znam da li njegov ili burazerov) koji je ruljao kao blesav celu tekmu, padanje u nesvest. Ne kapiram sto nije fino sedeo u lozi :fantom:

 

 

Kad je vec Dzoni zabranio original, moze i ovako.

 

 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imenica Arsenal nesumnjivo pripada prvoj vrsti imenickih promena (imenice muskog roda koje se zavrsavaju suglasnikom). Zasto oblik 'Arsenala' u akuzativu zvuci rogobatno? Najveci izuzetak od pravila deklinacije ove imenicke vrste tice se toga da pojmovi koji ne oznacavaju zivo bice nemaju nastavak -a u akuzativu. Gledam 'kralja', ali gledam 'teren', a ne 'terena', i svasta nesto slicno. E sad, da li je Arsenal zivo bice i ima li u Ozilu zivota je vec filozofska rasprava. Dodatni problemcic je i sto Arsenal ne vuce svoj koren iz praslovenskog, gde u praksi nije vazno to sto se nije izgubio poluglasnik na kraju reci - nije se izgubio naprosto zato sto nije ni postojao - nego sto u svesti govornika postoji osecaj da je u pitanju inostrana rec. 

Tek sam malopre video koreografiju na severnoj tribini. Realno ce nas zatvoriti sesnaestinu finala.

Link to comment

Прво, хвала Ренеу на стриму, не стигох раније да пишем.

А онда хвала Милоеу и играчима на феноменалном успјеху. Немам ријечи, просто нисам свјестан величине овог успјеха. Много је лијепо видјети Звезду тамо гдје припада, у европском прољећу.

Сви су били сјајни, ову генерацију ћемо памтити. Милоеу бланко чек да се да, на пет година бар.

:ziga::ziga::ziga:

Link to comment
4 hours ago, Malvo said:

Tek sam malopre video koreografiju na severnoj tribini. Realno ce nas zatvoriti sesnaestinu finala.

Cenis da UEFA ima nesto protiv Gidre Bojanica?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...