Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6/1/2017 at 6:00 AM, Nikodije said:

koliko znam, fudbalske skole je zavrsio u grckoj, cak mu i sin igra za grcke repstativne selekcije,  izdanak grckog batadjorizma, to je ta neka slicna filozofija. specijalista za ruzan fudbal, dakle pravi covek na pravom mestu, delije znaju da odaberu.

Куцамо на врата заборављених асова и великих познаваоца.:sleep:

Link to comment

čestitam, zasluženo bez dileme. trebalo vam je ovo, trebalo je i nama ono naše, a tek nam je trebalo da se desi i nama i vama u isto vreme. super.

za razliku od nas, mislim da nema potrebe da se plašite bilo koga u ždrebu, nisam siguran da vam uopšte treba neko pojačanje, možda bi najveće bilo da ostane tim i na proleće.

a sad na derbi...

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

čestitam, zasluženo bez dileme. trebalo vam je ovo, trebalo je i nama ono naše, a tek nam je trebalo da se desi i nama i vama u isto vreme. super.

za razliku od nas, mislim da nema potrebe da se plašite bilo koga u ždrebu, nisam siguran da vam uopšte treba neko pojačanje, možda bi najveće bilo da ostane tim i na proleće.

a sad na derbi...

 

Treba nam rezervni levi bek, jer Gobeljic nije levi bek, a Noj nije fudbaler (Rodic skuplja zute i cesto se povredjuje), rezervni gosa i rezervni AMC (what ever happened to Ricardinho?), i to sve u slucaju da su svi zdravi. Na centralnom/zadnjem veznom smo pretrpani, Donald, Krsticic, Jovicic, Racic, Milijas a niti jedan od njih (osim Krsticica) nije opcija za organizatora kad Kanga nece/ne moze, a kamoli za krila. Milijas ne moze da izdrzi ni 10 minuta u EL. Borjan svako malo sjebe neki prst, bilo bi dovoljno samo da je neko normalan, a ne Supic.

 

Brisu li se kartoni pred eliminacije?

 

Bice cupavo na prolece, a cak ni 2 utakmice u polufinalu fakin Lav kupa ne pomazu bas. Na 3 fronta na prolece, negde sam procitao da je zadnja evropska u BG bila neboseotvorilo™, jebeno neverovatna informacija.

 

Svidelo mi se vrlo ono horsko Auf Wiedersehen pred kraj utakmice, tako da bih voleo Lajpcig i da se revans pika odje, ako mafiosi dozvole. :fantom:  

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Sledeca utakmica 15.2. revans 22.2.  i to ce nam biti prva utakmica posle pauze...17.2. igramo sa Javorom na Miticu

Dal je realno da se ovo primilo među plebsom?

Čestitke na prolazu, btw. Zasluženo.

Link to comment

Osim miloša ne znam nikog ko u svakodnevnom govoru to koristi. Mislim, nemam nista protiv da se ustali, ali teško da će ljudi prestati da govore marakana.


Elem, mi smo sezonu počeli 20. juna. Jebote, djeluje bliže utakmici sa Kairatom nego ovome sinoć

Link to comment

Od 20h je atmosfera u mojoj okolini bila opustena. Doslo se da se odradi rutinski. Nije bilo ni straha da to ne valja. Oko 50og min. se culo ko ce da ceka kraj... Keln ga nece dati ni da se svi sklone sa gola. Onaj osecaj kad je sve bilo i sve ce biti kako treba.

<3 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...