Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pantelia said:
  Hide contents

lici li jos nekom Bakula Jovicic na Dragana J Vucicevica? Meni isti

:ph34r:

 

Ja isto pricao ljudima, svi me gledali kao s marsa da sam pao. Ali nisam uspeo na netu da nadjem sliku DJV na kojoj se ne krevelji, lobanja im je identicna, samo Bakula nema zle oci.

Link to comment
6 minutes ago, Bright Billy said:

 

@gervasius twinkleminkleson

totalna su truba od ekipe, u prvih pola sata je bilo lozenja posle ko jsl utakmica pred punim tribinama...

Bas los tim, lose selektiran, bez ideje, bez nekog individualnog kvaliteta. Potpuno zasluzeno smo ispred njih. Da je trebalo mi da jurimo apsolutno sam siguran da bi im napravili vise problema nego oni nama veceras. Jesu i jedini timkoji nasje nadigrao u tih 45 minuta tamo, ali s obzirom na nase i njihove igre sklon sam da kazem da je to bila vise slucajnosti nekako na motiv nego ista drugo. 

 

Navijaci su im stoka

Link to comment

Utakmica na prolece je 1/1 pred praznim tribinama, brdo sranja se desilo. Nadam se da ce biti samo ta jedna, pa da se ocisti pred sledece kvalifikacije. Stavise, popularne Delije su se ponasale kao da im je vec receno da ce biti kazne, pa su resili da si daju oduska i uguraju sve u tu jednu. Kelnovi su tek goveda, ali oni mozda nece igrati Evropu narednih 10 godina pa ih svakako boli patka.

Link to comment
14 minutes ago, los borrachos said:

Utakmica na prolece je 1/1 pred praznim tribinama, brdo sranja se desilo. Nadam se da ce biti samo ta jedna, pa da se ocisti pred sledece kvalifikacije. Stavise, popularne Delije su se ponasale kao da im je vec receno da ce biti kazne, pa su resili da si daju oduska i uguraju sve u tu jednu. Kelnovi su tek goveda, ali oni mozda nece igrati Evropu narednih 10 godina pa ih svakako boli patka.

 

jbg sad... stajalo se po stepenicama i za to mogu da nas kazne. doduse, to se desilo jer su pustili 5 do 10 hiljada ljudi preko kapaciteta, al to ne mogu da dokazu. doduse i to je diskutabilno. mozda je bilo knap publike + 5 do 10 hiljada pandura...

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...