Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Dimitrije said:

Hvala. 

U drugom poluvremenu bolja igra nego u prvom.  Redovi su se povezali, pogotovo sredina kada je Donald zamenio Racica. 

 

:ohmy:

 

U šoku sam.

 

Zajebanciju na stranu, evo ja ću da vodim kampanju protiv ovog lika (Račića). Koliko on odudara od ovog sastava, i za Noja bi čovjek mogao naći neku pohvalnu riječ, ili bilo kog drugog igrača (makar da nisu iritantni kao likovi) ali ovaj mi baš čupa živce, jer je očigledno neka šema da se on mora progurati, utrpati, zavaljati, a komplet ostatak ekipe je složen (čak i ova druga postava) tako da igra fudbal, samo je ovaj tu da bi se prodao. 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

:ohmy:

 

U šoku sam.

 

Zajebanciju na stranu, evo ja ću da vodim kampanju protiv ovog lika (Račića). Koliko on odudara od ovog sastava, i za Noja bi čovjek mogao naći neku pohvalnu riječ, ili bilo kog drugog igrača (makar da nisu iritantni kao likovi) ali ovaj mi baš čupa živce, jer je očigledno neka šema da se on mora progurati, utrpati, zavaljati, a komplet ostatak ekipe je složen (čak i ova druga postava) tako da igra fudbal, samo je ovaj tu da bi se prodao. 


Ma nosio bi taj cunjeve po treninzima, nego Mlitvijas nema lufta za 10 minuta kupa UEFA, a Jovicic nije imao stopalo do juce. A i nismo znali dokle cemo, u sve prethodne ovodecenijske Zvezde bi se uklopio. 

Ali letos kad je izasla vest da ga hoce Juve, :4_joy:.

Link to comment

Фудбалери Црвене звезде предвођени генералним директором Звезданом Терзићем посетили су данас Храм Светог Саве на Врачару и донирали новчану помоћ за завршетак радова у једној од три највеће православне светиње на свету.

- Веома смо захвални што сте нам данас учинили велику част да са нашим играчима посетимо српску светињу. Из овог Храма црпимо снагу за најважније утакмице које нам долазе, а пре свега за сусрет са Келном. Нас везује много тога, српство, православље, љубав према Црвеној звезди, као и заједнички покровитељ компанија Газпром, која је помогла изградњу предивног мозаика у куполи који смо данас имали посебну привилегију и да додирнемо - изјавио је Терзић.

PHOTO-00000212.jpg

 

Он је додао да сви у клубу знају да се у Храму 2019. године обележава велики јубилеј, 800 година аутокефалности Српске православне цркве и да је Звезди част што ће донацијом помоћи завршетак изградње.

- Са наше стране то је скроман прилог и надамо се да ће Храм бити ускоро завршен. Огромну већину братства чине звездаши и то нам даје посебну снагу и веру да ћемо у наредној европској утакмици са Келном остварити повољан резултат и да ћемо обрадовати све наше навијаче - рекао је Терзић.

milojevic(19).jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...