Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 5/29/2017 at 7:57 PM, Dimitrije said:

Zvezda je stvorena da sija.  Zato od 1945. naovamo, svake sezone, zelimo da Zvezda bude najbolja.  Kada bude, mi se radujemo i ujedno je kritikujemo sto nije jos bolja.  Kada ne bude, mi je grdimo, odricemo je se, ali se uvek nadamo da ce u sledecoj sezoni da nas obraduje.  Dobra, osrednja ili slaba, Zvezda je konstanta bez koje bi beogradska sportska scena i srpski fudbal bili provincija.  Zato Zvezdo, na pocetku nove sezone, zelimo ti od srca puno srece s nadom da budes najbolja a i da mi budemo bolji navijaci negio sto smo.

To ste već nekoliko puta napisali, ali jedan isti post ne može da se koristi neogrtraničeno, ako se stvari menjaju. Živi ljudi, pogotovo mladi igrači. Adžić igra dobro u poslednje vreme, daje golove, asistira, tako da te primedbe sa početka sezone, ili iz ranijih sezone sad izgledaju malo deplasirano. Osim ako nemate neke privatne razloge da vodite kampanju protiv njega, pošto  ovo tako izgleda

Račitić pak nema nikave veze ni sa Adžićem ni sa talentom ni sa našom školom, Terzin balvan iz Ofka, u prolazu u Zvezdi

Link to comment
26 minutes ago, levi said:

To ste već nekoliko puta napisali, ali jedan isti post ne može da se koristi neogrtraničeno, ako se stvari menjaju. Živi ljudi, pogotovo mladi igrači. Adžić igra dobro u poslednje vreme, daje golove, asistira, tako da te primedbe sa početka sezone, ili iz ranijih sezone sad izgledaju malo deplasirano. Osim ako nemate neke privatne razloge da vodite kampanju protiv njega, pošto  ovo tako izgleda

Račitić pak nema nikave veze ni sa Adžićem ni sa talentom ni sa našom školom, Terzin balvan iz Ofka, u prolazu u Zvezdi

Prihvatam kritiku da pisem deplasirano i da imam progresnu impresiju o Adzicu.  Medjutim, ne prihvatam vasu insinuacija da navodno imam privatne razloge za kampanju(!) protiv tog igraca.  Granici se sa uvredom.

Link to comment

Hvala. 

U drugom poluvremenu bolja igra nego u prvom.  Redovi su se povezali, pogotovo sredina kada je Donald zamenio Racica. 

Borjan ima problem sa ispucavanjem i igrom nogama generalno.  (Kod Gvardiole ne bi prosao do prvog tima.)  Ispucava neprecizno cak i onda kada ima slobodnog igraca kome moze da doda.  On je solidan golman kome je najpozitivnija odlika to sto nije linijas, sto je kvantni pomak u odnosu na dosadasnje Zvezdine golmane, neki od kojih su mozda i talentovaniji od Borjana.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...