Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Milosh je iz nekog razloga impresioniran Mozzartovim jezičkim bravurama, iako isto obaveštenje stoji na Zvezdinom sajtu, samo bez tog - odluka klupske vrhušketm

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Milosh76 said:

Ma ne.... nego sam video vest pa sam preneo. Mene mozzart i Balerina izuzetno nerviraju, pogotovo analize i jezicke bravure™.

A ko je napisao ovu analizu i jezicku bravuru: "Trenutno imamo odlicnog trenera i igrace koji se muce u JSL, a odlicni su u LE." , Mozzart, Balerina ili neko treci?

Link to comment

Veceras u 18h sa Radnikom, opet drugi tim

 

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Frimpong, Babić, Anđelković - Račić, Milić, Rikardinjo, Milijaš, Adžić - Pešić.

Link to comment

Sa rezervnim timom, Zvezda ne igra mnogo dobro.   "Supertalentovani" Luka Adzic nikako da potvrdi svoj atribut.  Lepo kaze Milijas da ga najvise nervira kada Luka Adzic pocne prvo da dribla druge pa onda na kraju samog sebe.  Racic (isto tako "supertalentovani") nikako da zaigra dobro.  Cesce je veca opasnost za sopstveni tim nego za protivnika.  Sve to sa limitiranim igracima kao sto su Srnic i Milic na kljucnim mestima ne moze da proizvede bolju igru od ove koju gledamo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...