Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije tačno da su 'bukvalno sve' šanse išle preko kange, mada jeste da je i onakav kakav je bio najkreativniji nas igrač.

 

Imao je 2 key passes (najviše od naših igrača), Srnić, Radonjić i Milić po 1, a najviše mu je od svih naših igrača oduzeta lopta (5 puta)

 

Make if that what you will, ali takvi su statistički podaci

Link to comment

Da, dva neiskusna stopera koji je valjda trebalo da zamene dva najbolja igraca na terenu ili poremete zadnju liniju uvodjenjem treceg stopera. Ne sviraj kurcu, jasno mi je da si glup i neznalica ali ne moras to da dokazujes u svakom postu.

 

Budalo logorejična, napisao si "vrhunski batađorizam" i dalje ne prestaješ da sereš :D

Link to comment

Ja krenuo da kucam isto pa odustao.. Možda ne baš tačno pičko ali nešto tog konteksta, čudno je zvučalo ali pička je bila osnova. :)

 

"Treba mi pičke"?

Link to comment

Овде код нас на топићу крећемо се из екстрема  у екстрем. Играчи се дижу у небеса, а онда за утакмицу или две се са таквим садомазо задовољством ваљају у блату.  Истина је негде на средини, овај тим има пар талентованих играча у покушају, који морају много да раде на себи, остали су тек нешто бољи од Кокезакалча, и оно што овај тим чини компетативним јесте Милоје, који је тренер змај, потпуно залутао у овај и овакав српски фудбал. Много су утакмица одиграли, само у Јевропи скоро онолико колико има јесења сезона у нашем клупском такмичењу, немогуће је да нема умора, поготову што су припреме одрађене како су одрађене и са ичграчима од којих многи и нису у клубу више. Чини ми се да је најважније да Милоје остане и идуће године, и да узмемо Кокезокалчо, чиме смањујемо број такмичарских утакмица током лета. Овај тим може да буде конкурентан Карабагу,Марибору, Апоелу, Лудогорцу, што је за курву којој стално прети гашење солидан корак напред.

Link to comment

Овде код нас на топићу крећемо се из екстрема  у екстрем. Играчи се дижу у небеса, а онда за утакмицу или две се са таквим садомазо задовољством ваљају у блату.  Истина је негде на средини, овај тим има пар талентованих играча у покушају, који морају много да раде на себи, остали су тек нешто бољи од Кокезакалча, и оно што овај тим чини компетативним јесте Милоје, који је тренер змај, потпуно залутао у овај и овакав српски фудбал. Много су утакмица одиграли, само у Јевропи скоро онолико колико има јесења сезона у нашем клупском такмичењу, немогуће је да нема умора, поготову што су припреме одрађене како су одрађене и са ичграчима од којих многи и нису у клубу више. Чини ми се да је најважније да Милоје остане и идуће године, и да узмемо Кокезокалчо, чиме смањујемо број такмичарских утакмица током лета. Овај тим може да буде конкурентан Карабагу,Марибору, Апоелу, Лудогорцу, што је за курву којој стално прети гашење солидан корак напред.

Pa to je Srbija (i PPP), brale  :ss1:  :s_d:  :s_w:

Link to comment

 Овај тим може да буде конкурентан Карабагу,Марибору, Апоелу, Лудогорцу, што је за курву којој стално прети гашење солидан корак напред.

 

Još ste zeleni za prve takticki, a za druge po fudbalskom znanju, sto se i vidi kako igraju CL i LE. Slazem se da Miloju treba da ponudite ugovor na duze staze, ali je i pitanje sta on hoce.

Link to comment

 

Budalo logorejična, napisao si "vrhunski batađorizam" i dalje ne prestaješ da sereš :D

 

Masni kolute gnjilog mesa, mi bukvalno nismo presli centar otkako je Kanga izasao osim jednom i to slucajno. Sta bi bio batadjorizam? Da se igraci povuku iza naseg gola?

Link to comment

Nesto je opsovao, mada ne verujem da je direktno Miloja.

 

Ma, kako nije, on Terzica zove crazy shit kad popizdi. Kanga je teska promaja u glavi ali su ga do sada svi skontali pa ga kuliraju.

Link to comment

Овде код нас на топићу крећемо се из екстрема  у екстрем. Играчи се дижу у небеса, а онда за утакмицу или две се са таквим садомазо задовољством ваљају у блату.  Истина је негде на средини, овај тим има пар талентованих играча у покушају, који морају много да раде на себи, остали су тек нешто бољи од Кокезакалча, и оно што овај тим чини компетативним јесте Милоје, који је тренер змај, потпуно залутао у овај и овакав српски фудбал. Много су утакмица одиграли, само у Јевропи скоро онолико колико има јесења сезона у нашем клупском такмичењу, немогуће је да нема умора, поготову што су припреме одрађене како су одрађене и са ичграчима од којих многи и нису у клубу више. Чини ми се да је најважније да Милоје остане и идуће године, и да узмемо Кокезокалчо, чиме смањујемо број такмичарских утакмица током лета. Овај тим може да буде конкурентан Карабагу,Марибору, Апоелу, Лудогорцу, што је за курву којој стално прети гашење солидан корак напред.

 

Zvezda ima sasvim dobar i valjano poslozen tim, sto se po igrama kad su svi motivisani i daju sve od sebe i vidi. Imamo odlicnog golmana, vrlo solidnu odbranu (minus Stojkovic u kojeg nimalo nemam poverenja), verovatno najbolji manevar jos od one generacije sa Stankovicem i Njegusem, jedno talentovano i fizicki vrlo zanimljivo krilo i jednog od najboljih napadaca koji je u Zvezdi igrao Boga pitaj otkad. S obzirom da nam visi samo na jednoj poziciji, desnog krila, koju pokrivaju mediokriteti Srnic i Milic, to se racuna u sasvim korektan tim. Milojeviceve zasluge za stvaranje tima od tih igraca su, naravno, odlucujuce ali nije bas da je tim sastavljen od dunstera.

 

Problem je duzina klupe. Ovi mladji igraci koji su proglaseni za next best thing jednostavno nisu dorasli nivou Lige Evrope a ostatak klupe su igraci koji mogu da pokrpe u domacoj ligi ali to je to sto se njih tice. Nama je sinoc treca opcija za izmenu bio Racic. OK, to je zbog toga sto je Jovicic povredjen ali i da je bio u sastavu to je to, 11 igraca i tri-cetiri ozbiljne izmene. Od Rikardinja ocigledno nema nista i male su sanse da se tu necemu mozemo nadati.

 

Milojeviceva glavna zasluga po meni je vrlo vesto uparivanje tandema koje omogucava da igraci ciji je kvalitet nominalno sporan u paru ili trouglovima izgledaju mnogo bolje od te nominalne vrednosti. Nekad su u pitanju fizikalije (Savic - Le Talek), nekad iskustvo zajednickog igranja (Stojkovic - Srnic), nekad tempa i osnovnih karakteristika igraca (Donald - Krsticic, Kanga - Boaci) ali sve u svemu sve te kombinacije funkcionisu manje-vise besprekorno. Formacijske linije tima se ne drze toliko dobro, kad smo pod pritiskom padamo dosta brzo i povlacimo se bez organizacije i pretnje u tranziciji, presing igramo sporadicno i u njemu ucestvuje premalo igraca jer se ovi koji su udaljeni od lopte ne postavljaju dovoljno precizno. To bih rekao da je posledica nenaviknutosti na evropski ritam utakmica, atletskih ogranicenja igraca, manjka iskustva i koncentracije i tu je generalno najveci prostor za napredak. Da smo klub koji ima luksuz da razmislja dugorocno ovaj isti tim sa mozda jednom ili dve korekcije bi posle zimskih i sledecih letnjih priprema izgledao odlicno, ovako prvo treba da resavamo pitanje ugovora za trenera a onda da ovo sto prodamo ne zajebemo dovodjenjem neadekvatnih zamena.

Link to comment

Како се овај упис разликује од оних од синоћ.  :s_c: То негде то осим што се мени чини да је квалитет појединих играча нешто слабији (Доналд, Канга) него што ми мислимо, клупа је танка и мислим да је дуга сезона разлог слабије физичке спреме и самим тим проблема у формацији који умором постају очигледни.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...