Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ma dobro, on generalno ove sezone igra dobro, sinoć nije ali mislim da ima i do umora. Djeluje frustriran nakon prvih par grešaka, ali jeste borben, svejedno ima razlike u odnosu na prošlu godinu

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nema to veze, ti si gledao pa ne prestaješ da briljiraš

 

Imao je još Babića i Frimponga na klupi inače, a uveo je Milića i Pešića. Takoreći, vrhunski batađorizam

 

Da, dva neiskusna stopera koji je valjda trebalo da zamene dva najbolja igraca na terenu ili poremete zadnju liniju uvodjenjem treceg stopera. Ne sviraj kurcu, jasno mi je da si glup i neznalica ali ne moras to da dokazujes u svakom postu.

Link to comment

Ово је једна од најчуднијих минијатура написаних на спортском делу форума. Канга је по Енглезима један од најлошијих оцењених играча синоћ.

 

Kanga je napravio bukvalno sve sanse i ozbiljne situacije koje smo imali na utakmici osim poslednje koju smo napravili sticajem okolnosti. Ali bukvalno sve. Dva puta je izbacio Radonjica po krilu (ovaj oba puta usrao), Boacija je spojio sa golom, mislim da je on i Srnica izbacio u jedan na jedan s golmanom koji je to resio glupavim sutem direktno u golmana i to u visini glave sto golman lako skida. Milojevic mora da nadje nacin da ga sakrije u defanzivi jer je tu po obicaju tragikomican ali Kanga je na vecini jakih utakmica maltene jedini igrac koji je sposoban da pasom unapred napravi visak, sto je i sinoc radio. Pri cemu je on jedini igrac koji isto igra i u 1. i u 90. minutu utakmice jer se ne trosi u odbrani. Radonjic se, s druge strane, u drugom poluvremenu nije ni video, da nije zamenjen zaboravio bih da je uopste bio na utakmici.

 

Mislim, kapiram da je Milojevic hteo bod po svaku cenu i da je odustao od napada pola sata pre kraja utakmice jer je svestan koliko tim moze da istrci ali u onakvoj utakmici Kanga je verovatno poslednji igrac kojeg bih menjao jer je jedini igrac u timu koji moze pasom od 30 metara da izbaci igraca direktno u gol sansu.

Link to comment

Mislim da je ideja sa izmenom Kange bila u povecanom pritisku na zacetak organizacije napada Arsenala, jer je Miloje smatrao da bi promenom krila Milicem ostao defanzivni krater u sredini (crkavali su Krsticic i posebno Donald), koji je realno bio sve veci od pocetka drugog poluvremena. Meni se ideja dopala, ali je cinjenica da je Zvezda ostala ofanzivno impotentna, sem u situaiciji kada je pre pasa Milica igrac Arsenala fauliran od Boacija, sto sudija nije video.

 

Milic je odlicno odigrao svoje minute, sto sam i ocekivao da ce, u postu iznad objasnio sam zasto Kanga nije trebalo da bude zamenjen. Nista mi nismo dobili u sredini tom izmenom, samo smo zatvorili desni bok na kojem je duvalo zbog Stojkovica. Krsticica je na kraju Milojevic pomerio na levi bok a Racic je zauzeo njegovo mesto, to takodje nije bila losa ideja. U situaciji kad smo duboko u krilu svom golmanu a igraci nemaju snage da istrce od tranzicije nema nista jer nema ko da istrci tih 40-50 metara sprinta, jedino sto je moglo je da se sa nase polovine gadja Boaci u prostor. A to nije imao ko da radi jer je Kanga zamenjen.

Link to comment

Prvo, nisam siguran da baš svaki dobar pas napred ide od Kange. Nije baš toliko dobar. Drugo, ovo je jedno peta utakmica za redom gde userava toliko toga, gubi lopte, ne oslobađa se iste, zabija se u njih,guši napade i sl. O odbrani neću da pričam. Dakle, za nekoga ko toliko carini loptu i da preko njega ide bukvalno svaki naš napad normalno je da će da odigra i koji korektan pas. Kad god obratim pažnju na to šta radi na terenu, uglavnom se jako brzo iznerviram.

 

Daleko od toga da je loš igrač ali sa boljim mindsetom bi bio duplo bolji tj korisniji. Ovako osim korisnosti pričinjava i solidnu štetu. Najviše se to primeti u utakmicama kao što je ova gde su nam najveće šanse kontre i polukontre koje on ume da usere često.

 

Edit: živo me zanima da li je neko pitao na kzš Miloja o ponašanju Kange kod izmene? Ima li nekih informacija™?

Edited by Mil@n
Link to comment

 

Milic je odlicno odigrao svoje minute, sto sam i ocekivao da ce, u postu iznad objasnio sam zasto Kanga nije trebalo da bude zamenjen. Nista mi nismo dobili u sredini tom izmenom, samo smo zatvorili desni bok na kojem je duvalo zbog Stojkovica. Krsticica je na kraju Milojevic pomerio na levi bok a Racic je zauzeo njegovo mesto, to takodje nije bila losa ideja. U situaciji kad smo duboko u krilu svom golmanu a igraci nemaju snage da istrce od tranzicije nema nista jer nema ko da istrci tih 40-50 metara sprinta, jedino sto je moglo je da se sa nase polovine gadja Boaci u prostor. A to nije imao ko da radi jer je Kanga zamenjen.

 

Mislim da si malo jace startovao na Miloja (batadjorisanje) zbog te izmene. Na osnovu dosadasnjih Zvezdinih igara i izmena koje je pravio, ovo mi je u startu delovalo kao prilagodjavanje toku utakmice u pokusaju da se napravi novi kvalitet u igri. Svakako je pre svega zeleo da zrtvuje kvalitet u napadu za jacanje defanzive gde je popustalo, i ovo sa Racicem samo pokazuje da je krpio u hodu svuda gde bi uocio problem. Bilo bi fino da kaze koju o  izmeni Kange, jer je zanimljiv momenat na utakmici.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

Mislim da si malo jace startovao na Miloja (batadjorisanje) zbog te izmene. Na osnovu dosadasnjih Zvezdinih igara i izmena koje je pravio, ovo mi je u startu delovalo kao prilagodjavanje toku utakmice u pokusaju da se napravi novi kvalitet u igri. Svakako je pre svega zeleo da zrtvuje kvalitet u napadu za jacanje defanzive gde je popustalo, i ovo sa Racicem samo pokazuje da je krpio u hodu svuda gde bi uocio problem. Bilo bi fino da kaze koju o  izmeni Kange, jer je zanimljiv momenat na utakmici.

То је и неки мој утисак.

Link to comment

mogla je defanziva da se pojaca i uvodjenjem milica umesto nekog drugog igraca. mislim da nije dobra odbrana ona koja dovodi do nabijanja u 16, i moljenja boga da nesto ne procuri. mi de fakto jesmo odustali od igre izvodjenjem kange, i okrenuli smo se molitvi. srecom molitva je uslisena, ali odustajanje od igre cesce dovodi do kazne.

Link to comment

 

 

Edit: živo me zanima da li je neko pitao na kzš Miloja o ponašanju Kange kod izmene? Ima li nekih informacija[emoji769]?

Rekao je da nije vidio

 

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

mogla je defanziva da se pojaca i uvodjenjem milica umesto nekog drugog igraca. mislim da nije dobra odbrana ona koja dovodi do nabijanja u 16, i moljenja boga da nesto ne procuri. mi de fakto jesmo odustali od igre izvodjenjem kange, i okrenuli smo se molitvi. srecom molitva je uslisena, ali odustajanje od igre cesce dovodi do kazne.

 

Nije tako. I prije izlaska Kange bili smo sabijeni. Igraci Arsenala su suvise lako i suvise cesto dolazili pred 16 i zadnja linija je doslovno svaki napad cistila. Logicno je da pojacas trku u sredini da ovi dodju do daha. Osim toga Milic je visok, kao i Pesic koji je usao kasnije, i daje dodatnu opciju za duge lopte koje su jucer bile neminovnost. Nije ih samo Kanga dijelio. Npr. Vujadin je dobar dodavac.

Link to comment

Odustali smo od igre i pre izlaska Kange i nema to veze sa njim nego smo crkli i poceli da padamo kao i na svim mecevima do sada.

 

pali smo i u kelnu, ali je svejedno kanga bio jedini koji je i tada, kada smo pali, vukao napred. da je kangu izveo i u kelnu, mi bukvalno centar ne bi presli, a zahvaljujuci kangi odbrana je katkad mogla da predahne

Link to comment

2 Beeva: Ma gde nije, nego pametno kulira, jer zna da je Kanga prskalica kojoj je nezadovoljstvo trajalo dva minuta, pa nema potrebe da otvara tu pricu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

a jel još neko čuo da je kanga rekao PIČKO!?  :unsure:

 

Ja krenuo da kucam isto pa odustao.. Možda ne baš tačno pičko ali nešto tog konteksta, čudno je zvučalo ali pička je bila osnova. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...