Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, Kanga je dobar igrač, ali počinje opasno da mi ide na živce i to iz utakmice u utakmicu, takođe, ovo posle izmene ne govori u prilog da je na mentalnom planu nešto bolji. Mislim da bi igrali mnogo tečnije i stvarali više šansi sa nekim prosečnim (za ovaj nivo, ne nivo naše lige) plejmejkerom koji ne davi svaku loptu do beskonačnosti, koji se brže oslobađa iste i ume da da po koji pas u čoveka i u prostor.

 

Ja sam zbog te izmene ispizdeo vise od Kange i pozeleo Milojevicu da ga primi u 93. minutu zbog kukavicluka i odustajanja od utakmice pola sata pre njenog kraja. Sad smo uzeli bod, svi su srecni, pa niko nece da se upusti u komentarisanje vrhunskog batadjorizma koji je Miloje aplicirao nadajuci se da ce da se odbrani i uzme bod. Sve dobro sto smo uradili napred doslo je od Kanginih pasova u prostor, nije on kriv sto su Radonjic i Boaci dunsteri koji ne znaju da posalju sebi normalan for ili pogode okvir gola sa deset metara.

Link to comment

Protiv Kelna u 2. poluvremenu samo je sreca spasla Zvezdu.  Ja vise zazirem od njih nego da Zvezda ponovo igra protiv Arsenala.  Ne zato sto mislim da je Keln bolji od Arsenala, nego zato sto im je mentalitet da igraju kao napujdani na pobedu do poslednjeg sekunda utakmice.

 

Keln nije odigrao do sada nista i vise njima zavisi BL nego EL. Tehnicki nisu potkovani, jedino sto mogu je da trce do bezvesti. Ako kojim slucajem do Decembra dobiju sve u BL (u sta cisto sumnjam) pa se popnu do nekog 10 sigurnog mesta u BL mogli bi da se i okrenu prema EL pa da grizu u Beogradu, sem sto oni nisu igrali Evropu 25 godina i nemaju bas neko iskustvo igrati na vrucim terenima kao kod nas...

 

 

Zvezda ima tendenciju da pada kako se bliži kraj, i veceras smo poslednjih 20 minuta odustali od ambicija da ga damo i ubili utakmicu. Grcevi, odugovlacenje, to malo kvari sliku. Cak je i Srnic crkao oko 70-og i prestao da igra odbranu.

To i brzina odigravanja su najupecatljivija razlika 2 tima. Arsenal jako brzo i iz prve kombinuje, kod nas svi petljaju.

 

Pa nije bas, Boaci je imao odlicnu sansu u 80 min.

 

Pitanje snage I nista vise, dok je imamo grizemo, osvajamo lopte mozemo igrati tako napred. Kad ponestane snage, dobijemo drugu igru. Ali nebih rekao da je to zbog lose fizicke spreme, nema tima na svetu koji moze da igra 90 min (ok, mozda njih 5 u Evropi)

Link to comment

Ja sam zbog te izmene ispizdeo vise od Kange i pozeleo Milojevicu da ga primi u 93. minutu zbog kukavicluka i odustajanja od utakmice pola sata pre njenog kraja. Sad smo uzeli bod, svi su srecni, pa niko nece da se upusti u komentarisanje vrhunskog batadjorizma koji je Miloje aplicirao nadajuci se da ce da se odbrani i uzme bod. Sve dobro sto smo uradili napred doslo je od Kanginih pasova u prostor, nije on kriv sto su Radonjic i Boaci dunsteri koji ne znaju da posalju sebi normalan for ili pogode okvir gola sa deset metara.

 

Meni je to potpuno opravdana izmjena. Zadnja linija je u 2. poluvremenu bila pod konstantnim pritiskom, arsenalovi igraci prolazili su kroz sredinu kako su htjeli. Morao je Miloje ojacati defenzivu i logicno je mijenjao igraca koji najmanje igra obranu. Losiji trener ne bi imao muda da mijenja Kangu ili mu uopce ne bi palo na pamet. Lucidna odluka. Sasvim ok je igrati posljednjih pola sata na bod u gostima protiv Arsenala.

Link to comment

Meni je to potpuno opravdana izmjena. Zadnja linija je u 2. poluvremenu bila pod konstantnim pritiskom, arsenalovi igraci prolazili su kroz sredinu kako su htjeli. Morao je Miloje ojacati defenzivu i logicno je mijenjao igraca koji najmanje igra obranu. Losiji trener ne bi imao muda da mijenja Kangu ili mu uopce ne bi palo na pamet. Lucidna odluka. Sasvim ok je igrati posljednjih pola sata na bod u gostima protiv Arsenala.

 

Pri tom je od tri izmene, u dve uveo ofanzivnog igrača. Neka nova vrsta batađorizma

Link to comment

Meni je to potpuno opravdana izmjena. Zadnja linija je u 2. poluvremenu bila pod konstantnim pritiskom, arsenalovi igraci prolazili su kroz sredinu kako su htjeli. Morao je Miloje ojacati defenzivu i logicno je mijenjao igraca koji najmanje igra obranu. Losiji trener ne bi imao muda da mijenja Kangu ili mu uopce ne bi palo na pamet. Lucidna odluka. Sasvim ok je igrati posljednjih pola sata na bod u gostima protiv Arsenala.

 

Mogao je komotno da zameni jedno od krila koji su bili jos gori u odbrani a nestali su potpuno sa terena u drugom poluvremenu. Sve sto je Arsenal uradio u drugom poluvremenu doslo je od probijanja bokova, narocito desnog gde je Stojkovic propao kao zeton. Kanga jeste brljao i po obicaju kaskao u odbrani ali je bio jedini igrac u timu koji se usudjivao da spaja napadace s loptom i gurao napred

Edited by harper
Link to comment

Pri tom je od tri izmene, u dve uveo ofanzivnog igrača. Neka nova vrsta batađorizma

 

Uveo je sta je imao na klupi. Nije stvar u tome sta ti igraci nominalno igraju vec gde su stajali na terenu. Mi smo posle izlaska Kange sedeli u svojih 16 i ne bismo videli golmana Arsenala da se Debisi nije skrljao u duelu i ostavio loptu Milicu da je gurne do Boacija. Treba ponekad gledati utakmice umesto lupetati gluposti.

Link to comment

Ma nema to veze, ti si gledao pa ne prestaješ da briljiraš

 

Imao je još Babića i Frimponga na klupi inače, a uveo je Milića i Pešića. Takoreći, vrhunski batađorizam

Link to comment

Mogao je komotno da zameni jedno od krila koji su bili jos gori u odbrani a nestali su potpuno sa terena u drugom poluvremenu. Sve sto je Arsenal uradio u drugom poluvremenu doslo je od probijanja bokova, narocito desnog gde je Stojkovic propao kao zeton. Kanga jeste brljao i po obicaju kaskao u odbrani ali je bio jedini igrac u timu koji se usudjivao da spaja napadace s loptom i gurao napred

 

Mislim da je ideja sa izmenom Kange bila u povecanom pritisku na zacetak organizacije napada Arsenala, jer je Miloje smatrao da bi promenom krila Milicem ostao defanzivni krater u sredini (crkavali su Krsticic i posebno Donald), koji je realno bio sve veci od pocetka drugog poluvremena. Meni se ideja dopala, ali je cinjenica da je Zvezda ostala ofanzivno impotentna, sem u situaiciji kada je pre pasa Milica igrac Arsenala fauliran od Boacija, sto sudija nije video.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ja sam zbog te izmene ispizdeo vise od Kange i pozeleo Milojevicu da ga primi u 93. minutu zbog kukavicluka i odustajanja od utakmice pola sata pre njenog kraja. Sad smo uzeli bod, svi su srecni, pa niko nece da se upusti u komentarisanje vrhunskog batadjorizma koji je Miloje aplicirao nadajuci se da ce da se odbrani i uzme bod. Sve dobro sto smo uradili napred doslo je od Kanginih pasova u prostor, nije on kriv sto su Radonjic i Boaci dunsteri koji ne znaju da posalju sebi normalan for ili pogode okvir gola sa deset metara.

Ово је једна од најчуднијих минијатура написаних на спортском делу форума. Канга је по Енглезима један од најлошијих оцењених играча синоћ.

Link to comment

kanga je juce bio vintage kanga, ono sto radi vec godinu i po u zvezdi, radio je i juce. a tek kada izadje vidi se koliko nam ipak fali i koliko postajemo bezopasni po protivnika. jbg mora da se trpi takav kakav je dok ne dovedu boljeg igraca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...