Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne verujem da ce Arsen da igra sa prvom postavom u Kelnu. Cak i ako kiksnu, imaju BATE na Emiratima poslednje kolo.

 

Pa i nema razloga, samo sto ne mislim da i sa ovakvom postavom ne mogu do pobede protiv Kelna. Desi se ponekad tim limitiranim ali disciplinovanim ekipama kao sto je BATE da se raspadnu na jednoj utakmici, nista ovaj rezultat ne mora da znaci.

Link to comment

To da.

 

Cestitke Zvezdi za odlican dvomec, ali ne mogu da se otmem utisku da je Venger debelo potcenio Milojev tim i steta sto nije izvukao barem 1 poraz.

 

Spremite se na veliku tucu u Borisovu, bice teza utakmica u svakom smislu nego veceras. Mozda sve resite u i sledecem kolu, ali mislim da se to nece desiti.

 

Sve sto treba uraditi u Belorusiji je da se ne primi neki glupi gol na pocetku i bice to OK. BATE je ekipa koja nije u komfornoj zoni kad mora da napada a nasi prednji igraci su mnogo brzi od njihove odbrane i ako budu ostavili prostora pozadi, a morace ako hoce da pobede, duvace im oko gola samo tako. Po meni cemo lakse igrati s njima tamo nego kuci, samo ako vreme bude normalno i teren u dobrom stanju.

Link to comment

Inače, Kanga je dobar igrač, ali počinje opasno da mi ide na živce i to iz utakmice u utakmicu, takođe, ovo posle izmene ne govori u prilog da je na mentalnom planu nešto bolji. Mislim da bi igrali mnogo tečnije i stvarali više šansi sa nekim prosečnim (za ovaj nivo, ne nivo naše lige) plejmejkerom koji ne davi svaku loptu do beskonačnosti, koji se brže oslobađa iste i ume da da po koji pas u čoveka i u prostor.

Link to comment

Zaboravio sam ko je Bacjeu namestio sansu pred kraj, Milic? I ta lopta je bila super. 

 

Ali jbt, nasi se ne boje, pre su uvek stojali i gledali kako ih pune. Od svih utakmica do sada u gostima (ne racunam one bose s Malte i Irtis), danas smo zapravo imali najmanje srece, najmanje nam je i trebalo. :D 

Link to comment

Milić je namestio, ali rupa je nastala jer je Bačje prethodno spotakao njihovog igrača.

 

Stojković bi zbog onog sunčanja kod mene imao debelu kaznu. Koja je to alibara. Ajde što je igrački slab, ali njegov mindset je očajan.

Link to comment

Ne znam kakve kopacke imaju, ali ono klizanje Borjana par puta i ostalih mi je bio WTF momenat.

Natapali su teren vodlm da bolje klizi, reče komentator... Moguće da se naši nisu prilagodili situaciji...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...