Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ko se nadao da ce Zvezda do poslednjeg kola grupne faze da bude u igri?  Ko se nadao da ce da osvoji vise od 2-3 boda u grupi?  Ko se nadao da ce Zvezda da udje u grupnu fazu?  Ovo je jesen velikog zvezdaskog zadovoljstva.  Igraju momci za sve pare, na svim frontovima.  Milina je gledati ih.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze, ali nece. 

Triling u napadu je dovoljan da spakuju smesnoj odbrani Kelna 3 komada

Mislim da ce to Arsenal rutinirati, eventualno iks.

 

Ako se dobije u Belorusiji to je to. Bate ce morati da napadne, bice prostora za kontre, a ni njihova odbrana nije bajna. Ali realizacija mora biti bolja nego veceras.

 

Necu sad da vam kvarim lepo vece, uzivajte, ali se i podsetite dobro prvih tekmi sa BATE-om i Kelnom.

Link to comment

Pisah ranije, sastavice se kad-tad i bice vrlo zajebani ako budu jurili na Marakani prolaz. Ovo ce dodatno da ih digne, jer su isli iz 2 u 1 sa cetiri komada u nastavku.

 

Zvezda treba da juri pobedu u Borisovu, ali ce i Belorusi. Bice po intenzitetu slicna utakmica kao nasa sledeca sa djecacima.

Ne znam zasto bi morali da se 'sastave'? Nisu oni Dortmund ili Bayern pa da tu ima nekakvog kvaliteta ne znam kakvog koji samo sto nije isplivao. Nije slucajno sportski direktor dobio otkaz. I dalje su ubjedljivo najveci favoriti za ispadanje iz Bundeslige. I takvi mogu da dobiju Zvezdu u Beogradu vjerovatno, mada ni da su u najvecem naponu snage nisu tim kojeg se nesto treba plasiti. 

U svakom slucaju ce im EL biti daleko manje u mislima od opstanka

Link to comment

Protiv Kelna u 2. poluvremenu samo je sreca spasla Zvezdu.  Ja vise zazirem od njih nego da Zvezda ponovo igra protiv Arsenala.  Ne zato sto mislim da je Keln bolji od Arsenala, nego zato sto im je mentalitet da igraju kao napujdani na pobedu do poslednjeg sekunda utakmice.

Link to comment

Zvezda ima tendenciju da pada kako se bliži kraj, i veceras smo poslednjih 20 minuta odustali od ambicija da ga damo i ubili utakmicu. Grcevi, odugovlacenje, to malo kvari sliku. Cak je i Srnic crkao oko 70-og i prestao da igra odbranu.

To i brzina odigravanja su najupecatljivija razlika 2 tima. Arsenal jako brzo i iz prve kombinuje, kod nas svi petljaju.

Link to comment

Arsenal ima kvalitenije i talentovanije igrace.  Cak i ovaj B tim deluje impresivno kada preuzme loptu i kombinuje sa jednim dodirom.  Zato su nasi ponekad izgledali kao seprtlje, ali su sve nadoknadjivali disciplinom u igri, dobrom taktikom i pozrtvovanoscu.

Link to comment

I da ste poveli 2:0 utakmica ne bi bila rešena.

Vrlo vjerovatno bi, ali nebitno, s obzirom da se ispostavilo da je 1:0 bilo dovoljno

 

Samo Salzburg i Kopenhagen primili manje golova od nas [plus par timova sa isto 2 primljena]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Arsenal je u prvom mecu sa Koelnom odigrao kriminalno lose sa skoro najjacim timom. Kolasinac, Alexis i Bellerin su na kraju spasili dan, a onda je moglo biti i uvjerljivije od 3:1.

Link to comment

Ne verujem da ce Arsen da igra sa prvom postavom u Kelnu. Cak i ako kiksnu, imaju BATE na Emiratima poslednje kolo.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...