Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Dobar bod, al ne mogu da se otmem utisku da smo mogli večeras i do sva 3. Prije svega u prvom. Imali smo period na početku drugog kad smo baš bili zbunjeni, al nismo za to kažnjeni. Mogli su naravno i oni da dobiju, al sve u svemu, ispromasivali smo se. U ovakvim utakmicama to stvarno ne možemo da si priuštimo.

 

Ipak, i dalje sami odlučujemo o svojoj sudbini. Daleko od toga da smo favoriti u bilo kojoj od naredne 2, al sa oba tima možemo, što smo već i pokazali. Idemo na pobjedu u bjelorusiji

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo smo imali malo više sreće nego inače. da ne primimo neki gol ili da sudija nešto odsvira. retko korektno suđenje. a ruku bi i ja svirao jer je došla odma nakon još jedne sumnjive. 

Link to comment

Moraju 4 boda. Moze Keln da dobije decurliju tobdzija.

Moze, ali mi nije izgledno. Ne mogu se sastaviti cijele sezone i bas da im kvrcne u tom mecu. Neka dobiju prvo Augzburga, Verdera i ostale Majnce.

Link to comment

Moze, ali mi nije izgledno. Ne mogu se sastaviti cijele sezone i bas da im kvrcne u tom mecu. Neka dobiju prvo Augzburga, Verdera i ostale Majnce.

 

Pisah ranije, sastavice se kad-tad i bice vrlo zajebani ako budu jurili na Marakani prolaz. Ovo ce dodatno da ih digne, jer su isli iz 2 u 1 sa cetiri komada u nastavku.

 

Zvezda treba da juri pobedu u Borisovu, ali ce i Belorusi. Bice po intenzitetu slicna utakmica kao nasa sledeca sa djecacima.

Link to comment

Pitanje je kako ce Arsenal odraditi preostale utakmice, nesto ne ocekujem da ce dobiti Keln tamo.

Ja mislim da će ih odraditi kao i ove do sad. Tj, oni koji budu igrali će igrati maksimalno. No to i dalje ne garantuje da će dobiti.

 

Al keln i dalje nije naglo sjajan tim, niti imaju neki individualni kvalitet da mogu da računaju na bodove protiv bilo koga u grupi.

Link to comment

Moraju 4 boda. Moze Keln da dobije decurliju tobdzija.

 

Moze, ali nece. 

Triling u napadu je dovoljan da spakuju smesnoj odbrani Kelna 3 komada. 

Mislim da ce to Arsenal rutinirati, eventualno iks.

 

Ako se dobije u Belorusiji to je to. Bate ce morati da napadne, bice prostora za kontre, a ni njihova odbrana nije bajna. Ali realizacija mora biti bolja nego veceras.

Link to comment

Pisah ranije, sastavice se kad-tad i bice vrlo zajebani ako budu jurili na Marakani prolaz. Ovo ce dodatno da ih digne, jer su isli iz 2 u 1 sa cetiri komada u nastavku.

 

Zvezda treba da juri pobedu u Borisovu, ali ce i Belorusi. Bice po intenzitetu slicna utakmica kao nasa sledeca sa djecacima.

viša matematika

Link to comment

Steta sto nismo odigrali malo hrabrije ali tesko je promeniti luzerski mentalitet tako brzo. Boaci i Krsticic su veceras pokazali sta ih odvaja od vrhunskog fudbala, iako imaju kapacitet obojica da odigraju odlicno nemaju karakter. Boaci je promasio dve sanse koje rutinski pakuje u nasoj ligi zato sto se usrao i pojeo tri odlicne kontre jer je visio u ofsajdu od zacetka akcija, a Krsticic nije jednu jebenu loptu poslao napred.

 

S druge strane, svaka cast Savicu i Le Taleku za ono sto su pruzili veceras, sa ovako dva retardirana beka trebalo je izneti ovu utakmicu bez primljenog gola. Ovo sto je Stojkovic igrao u drugom poluvremenu je manifestacija nevidjenog dunsterluka.

To je to. Da dodam da je velika šteta što Radonjić nema glavu. Nedostaje Jovičić. Donosi čvrstinu i svuda ga ima. Milić je recimo sasvim OK bio i na neki način smo lakše disali kada je ušao.

Sve u svemu u igri smo za prolaz do kraja.

Link to comment

Dokle je došlo, da uzmemo bod Arsenalu u gostima i da žalimo, opravdano, za sva tri boda, jer smo imali sjajne šanse... Nevera :)

 

Odlična utakmica, još malo bolje da se pokriva prostor kada nas siege-uju, ali pametno smo odigrali sve u svemu i dobro se branili. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...