Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Elem, to nam je što nam je, bolji i iskusniji vezni red od Donald, Krstičić, Kanga i boljeg napadača od Boaćea ne možemo da očekujemo u dogledno vreme. A ni to nije dovoljno da ne  budu impresionirani i da se ne uspaniče protiv Arsenala u obe utakmice. Zaslužili smo bar 2 boda iz ove dve utakmice. valjda će Arsenal ispoštovati i dobiti sve do kraja

 

Na ovakvim utakmicama se vidi koliko su zapravo dobri ovi neki prosečni igrači kao Wilshere

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stojkovic pokidao  :huh: ? Sigurno bez premca najlosiji na terenu u drugom, a i u vecem delu prvog poluvremena. Busili su ga non stop, plus je imao nekih seljackih guzenja koja valjda prolaze u nasoj ligi, a ovde su mu lagano uzimali loptu. Dobar je on za ovakvu Zvezdu i Super ligu, ali na ovom nivou je vidno los.

Link to comment

Koliko je lepo gledati ovo sudjenje, u nasoj ligi bi sudili 15 faulova vise.

Zvezda takticki perfektna ali neki su me razocarali. Krsticic ceo mec alibi, Donald ne može protiv brzanaca, delovao kao zalutao. Ofanzivna trojka iz prevelike zelje masala zicere, steta, moglo se ovo i dobiti. Gobelja i Stojkovic pokidali, kapa dole. Steta i za Vujadinovu precku, bila bi to epika.

Kako su pokidali gobeljić i Stojković? Čini mi se da u drugom nisu ništa zaustavili

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Link to comment

Stojkovic je igrao dok je imao snage, ipak se vratio iz povrede, zbog koje nije igrao proslu u JSL, a i igrao je prakticno svaku utakmicu od juna.

 

U odnosu na proslu godinu u timu su ostali LeTalek, Kanga, Donald, Boaci i Srnic, svi ostali su novi igraci i sa takvom promenom Milojevic igra egal sa Arsenalom u Londonu :Hail: 

Link to comment

Kako su pokidali gobeljić i Stojković? Čini mi se da u drugom nisu ništa zaustavili

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

Gobeljic je cuvao Volkota ceo mec, ovaj se gotovo pa video nije. Stojkovic je ostavljan na vetrometini, dosta su napadali po njegovoj strani ali opet nije previse curilo, pretrcao je boga oca i stigao dosta toga.

Treba imati na umu da su krila Arsenala brzi igraci i da ih je tesko zatvarati 1 na 1.

Link to comment

Kako su pokidali gobeljić i Stojković? Čini mi se da u drugom nisu ništa zaustavili

 

Sent from my Moto G (5) using Tapatalk

 

Gobeljic je covek odigrao sasvim solidno s obzirom na to da nema pojma i da je igrao na prinudnoj poziciji. Stojkovic je debela vezara.

Link to comment

Ili dva iksa ili jedna pobjeda nas vode dalje. U dobroj smo poziciji...

 

Vrijeme je proljecu! :)

 

Moraju 4 boda. Moze Keln da dobije decurliju tobdzija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...