Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka cast Miloje. 5 bodova iz 4 kola u ovakvoj grupi je letos bila naucna fantastika (ja nisam verovao da cemo proci ni Kransondar).

 

Lepa igra, uz zal za promasenim sansama i uz malko valjanja, al ne sme im se nista zameriti. Neki lep osecaj, kao da igramo LS 20 sezona za redom. Nesto mi toplo oko srca (a nije mi sisa upala u vrelu supu i nisam pijan).

Link to comment

Steta sto nismo odigrali malo hrabrije ali tesko je promeniti luzerski mentalitet tako brzo. Boaci i Krsticic su veceras pokazali sta ih odvaja od vrhunskog fudbala, iako imaju kapacitet obojica da odigraju odlicno nemaju karakter. Boaci je promasio dve sanse koje rutinski pakuje u nasoj ligi zato sto se usrao i pojeo tri odlicne kontre jer je visio u ofsajdu od zacetka akcija, a Krsticic nije jednu jebenu loptu poslao napred.

 

S druge strane, svaka cast Savicu i Le Taleku za ono sto su pruzili veceras, sa ovako dva retardirana beka trebalo je izneti ovu utakmicu bez primljenog gola. Ovo sto je Stojkovic igrao u drugom poluvremenu je manifestacija nevidjenog dunsterluka.

Link to comment

Koliko je lepo gledati ovo sudjenje, u nasoj ligi bi sudili 15 faulova vise.

Zvezda takticki perfektna ali neki su me razocarali. Krsticic ceo mec alibi, Donald ne može protiv brzanaca, delovao kao zalutao. Ofanzivna trojka iz prevelike zelje masala zicere, steta, moglo se ovo i dobiti. Gobelja i Stojkovic pokidali, kapa dole. Steta i za Vujadinovu precku, bila bi to epika.

Link to comment

Mogu, ali 4 su dovoljna za miran san.

 

To da.

 

Cestitke Zvezdi za odlican dvomec, ali ne mogu da se otmem utisku da je Venger debelo potcenio Milojev tim i steta sto nije izvukao barem 1 poraz.

 

Spremite se na veliku tucu u Borisovu, bice teza utakmica u svakom smislu nego veceras. Mozda sve resite u i sledecem kolu, ali mislim da se to nece desiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...