Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ima malo i do glava, ali juce je veci problem bio premor. Nismo mi naviknuti na ovakav tempo i to jos od juna meseca. Uz to nam glavni igraci uglavnom putuju i igraju za repke, pa ni tu nema odmora. 

 

 

Ovo kaze Miloje, a to je ipak malo vise sminka. Harper je objasnio u cemu je problem, ne postoji kontinuitet ozbiljnih utakmica. Isto vazi i za nas, pored specificnih problema sa Djukarom.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

A i nemamo baš tako mnogo reprezentativaca, prošli put su išli samo Kanga, Boakye i Stojković

 

Što će morati da se promeni, ne znam šta gledaju ostali selektori <_<

Isli su i Radonja za mladu i Borhan za Kanadu.
Link to comment

NAJBOLJI STRELCI U 2017. GODINI

Lionel Mesi    Barselona    42

Hari Kejn    Totenhem    34

Robert Levandovski    Bajern    33

Pjer-Emerik Obamejang    Borusija D.    32

Edinson Kavani    PSŽ    31

RIČMOND BOAĆI    C. ZVEZDA    30

Kristijano Ronaldo    Real    30

 

Nije los nas Boaci :Hail:

Link to comment

Pri tom slutim da niko nema baš namjeru da stavi znak jednakosti između runaldua i boakyea (valjda je jasno koliko je Boakye bolji)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ovo kaze Miloje, a to je ipak malo vise sminka. Harper je objasnio u cemu je problem, ne postoji kontinuitet ozbiljnih utakmica. Isto vazi i za nas, pored specificnih problema sa Djukarom.

 

To za nedostatak ozbiljnih utakmica je fakat, ali sinoc je bilo ocito da smo pocrkali. Bar su meni i Donald i Krsticic izgledali kao da ce da bace kasiku... Mislim i da valjanja nisu bila valjanja, vec stvarno grcevi. Ko je od ovih igraca igrao na 3 dana 3 meseca? I povrede koje nas prate su posledica zamora i pored toga sto Miloje rotira. Da su nam ovakve utkamice svakogodisnja rutina igraci bi se mnogo manje praznili i trosili. 

 

Sto se tice stativa... Bordo i Strazbur da saberes pa ni 5 stativa po mecu nije dosta da se isplati na svakoj utkamici ove godine. Da ne racunamo neke druge utakmice... :)

Link to comment

Sto se tice stativa... Bordo i Strazbur da saberes pa ni 5 stativa po mecu nije dosta da se isplati na svakoj utkamici ove godine. Da ne racunamo neke druge utakmice... :)

 

magla. milan :(

Link to comment

Bah, stative... Imali smo sreće, da, ali neke šanse koje smo mi promašili u ove 2 utakmice su bile vidjeni golovi, još više nego precke i stative batea i kelna. Tako da, što bi naš narod reko, whatevs.

Link to comment

Одустали смо јер смо изгубили снагу. Разумљиво је то, не знам који тим после онакве доминације у првом може истим темпом да настави целу утакмицу, а нарочито против Немаца и у гостима. 

 

Osim jedne situacije iz prekida u nadoknadi vremena Nemci su sve sto su napravili imali izmedju 52. i 74. minuta. Toliko se pricalo o Milojevicevom radu na kondiciji igraca, ako su oni premoreni desetak minuta nakon pauze izmedju poluvremena onda Miloje radi sa rekreativcima a ne sa profesionalnim fudbalerima. Pri cemu ritam koji smo diktirali u vecem delu prvog poluvremena uopste nije bio narocito visok, u mnogo jacem tempu smo igrali protiv Krasnodara u obe utakmice. uzgred, kad smo vec kod Krasnodara, ovako kako smo izgledali u drugom poluvremenu protiv Kelna izgledali smo na pocetku utakmice protiv Krasnodara a u toj fazi utakmice sigurno premor nije bio uzrok.

 

Problem je to sto iz objektivnih razloga najbrze snagu gube Krsticic i Donald a oni nam drze kompletnu igru, zato kazem da ce to mnogo drugacije izgledati kad se oporavi Jovicic i budemo imali jednu krstenu izmenu na tim pozicijama. Takodje, deo problema je sto imamo neiskusnu odbranu, igraci iz zadnje linije nisu sigurni u pasu pod pritiskom i onda se prelako odlucuju na ciscenje jako i nikome, prebrzo vracaju posed protivniku i odbrana prebrzo dodje pod novi pritisak.

 

Dakle, ima malo do nenaviknutosti igraca na ovakav ritam u kontinuitetu ali nije to ceo problem. Ne igra ni BATE Borisov u jacoj ligi od srpske pa opet mogu da iznesu ovaj ritam bez problema.

Link to comment

Ima dosta do činjenice da smo mi već 3 mjeseca u pogonu, normalno je da pada i forma i koncentracija. Forma je tempirana za kvalifikacije, iznenadili smo i sebe neplaniranim ulaskom u grupe, jbg.

 

Što bi rekao Chris partlow, it's one of them good problems. Dabogdada ga imali svake godine od sad, i svake godine crkavali posle sat u grupnoj fazi nekog takmičenja..

Link to comment

Jos samo da pomenem, posto je Le Talek bio dosta kritikovan ovde kao nemac pojma, da je Francuz odigrao mind blowing utakmicu. Nemci su ga uglavnom napadali tacno onako kako bi on sam zeleo, loptama po zemlji i u prostor, gde je odlican jer kao bivsi zadnji vezni ima jako dobru anticipaciju i uvek se na vreme postavlja gde treba. Osim jednog kiksa koji u sustini i nije bio njegov vec vise Stojkovicev kad je Batankur pogodio stativu odigrao je prakticno savrsenu utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...