Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Realno, ja sam bio iznenađen u prvom, ne sećam se kad sam gledao naše napadače da toliko pritiskaju zadnju liniju i golmana, potpuno nadrealna situacija. Očito je da je MIloe išao na rizik, da ih otkinemo u prvom pa da posle otaljavamo, al jbg.

 

Mislim, rispekt njemu za totalno antibatađoristički pristup, al to ima i svoju cenu ako ne pođe sve kako si zamislio, a plus i nisi baš na vrhunskom nivou fizičke spreme.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, rezultat je takođe uslovio igru u drugom, a i činjenica da se i keln pita. Oni su vjerovatno odigrali svoje najbolje poluvrijeme u sezoni.

 

Nije mnogo bitno, mi i do arsenala imamo dovoljno vremena, a kamoli do ove 2 što će nam biti odlučujuće. Do tada bi trebalo i da se malo oporave igrači bez obzira na to što ćemo stalno igrati. Ionako ćemo pola utakmica u SL igrati sa B timom

Link to comment

Realno, ja sam bio iznenađen u prvom, ne sećam se kad sam gledao naše napadače da toliko pritiskaju zadnju liniju i golmana, potpuno nadrealna situacija. Očito je da je MIloe išao na rizik, da ih otkinemo u prvom pa da posle otaljavamo, al jbg.

 

Mislim, rispekt njemu za totalno antibatađoristički pristup, al to ima i svoju cenu ako ne pođe sve kako si zamislio, a plus i nisi baš na vrhunskom nivou fizičke spreme.

Oni su očekivano ušli smuseno posle gomile loših rezultata, Milojević je namestio igru za to, ali nisam ubedjen da je očekivao ovakvo drugo poluvreme. Pravo je čudo kako ste čitavi prošli preko minskog polja, ali bili ste hrabri i zaslužili sreću, podseća me ovo malo na našu evropsku 2015.

 

Ključno pitanje ovde je da li Zvezda može da bude kondiciono spremnija, ekipa je od juna u pokretu.

 

Sto se tiče Arsenala, igrajte to opušteno, oni su drugi nivo za čitavu EL. Bod bi bio ravan čudu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Sto se tiče Arsenala, igrajte to opušteno, oni su drugi nivo za čitavu EL. Bod bi bio ravan čudu.

 

Taj rad, glavni favoriti. Teniskih 6:0, 6:0 ne bi bilo čudo, ako ih zanima da se iscimaju toliko.

Link to comment

Mora Miloe malo da iskalkuliše kondiciju, super je kad ih onako pritisneš u prvom, al treba i plan B kad ih ne dovršiš sa dva tri gola, pa se desi ono drugo poluvreme.

 

Kanga jeo pečurke.

 

Tesko da on tu nesto moze da uradi sto se kondicije tice, ne igra se kod nas u ovakvom ritmu a trening sam po sebi ne moze da te pripremi na ritam u kojem nikad nisi igrao. Ono sto moze da uradi je da podigne samopouzdanje igracima i da ih nauci da malo voze loptu u sirinu kad vode. Da su igraci spremni kao desetobojci ne bi izdrzali 45 minuta fudbala bez trunke poseda, bukvalno smo se sami namestali da primimo gol i samo nas je sreca spasila da odemo kuci sa sva tri boda. Problem je to sto Krsticic nije spreman a Donald je krupan i obavezno padne pred kraj utakmice jer ne moze da izgura, a njih dvojica su bukvalno igra ovog tima Zvezde. Bice taj problem resiv kad se Jovicic vrati i udje u rotaciju.

Edited by harper
Link to comment

arsenal je veceras igrao sa trecom postavom, slicno i protiv kelna

sumnjam da ce i protiv nas biti bitno drugacije

e sad, ne radi se o tome da time znacajno opada individualni kvalitet igraca arsenala, jbg i ta njihova  treca postava je druga dimenzija u odnosu na nase, ali je jako bitno iz prostog razloga sto nijedna ekipa ne moze drzati 25 fudbalera u formi

i tu izmedju ostalog treba traziti nasu sansu

svakako su oni favoriti i u beogradu, ali nece biti nikakvo cudo ako zvezda ostvari pozitivan rezultat

Edited by pbg12345
Link to comment

^^^Mislim, može bod, ali ako im se ne cima da dobiju po svaku cenu. Svaka Vengerova ekipa svakoj našoj može da sakrije loptu i zavrti mozak. Gledao to pre nekoliko godina, tako nešto nikad nisam video u Bgd.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Zvezdina klupa je dugacka ali i bolesnicki bilten postaje sve duzi.  Na primer, danas na klupi nije bilo zamene za beka, jer Rodic nije zdravstveno spreman. Povratak Jovicica moze da popravi situaciju donekle ali ko zna ko ce do njegovog povratka da ispadne zbog povrede.

Link to comment

Tesko da on tu nesto moze da uradi sto se kondicije tice, ne igra se kod nas u ovakvom ritmu a trening sam po sebi ne moze da te pripremi na ritam u kojem nikad nisi igrao. Ono sto moze da uradi je da podigne samopouzdanje igracima i da ih nauci da malo voze loptu u sirinu kad vode. Da su igraci spremni kao desetobojci ne bi izdrzali 45 minuta fudbala bez trunke poseda, bukvalno smo se sami namestali da primimo gol i samo nas je sreca spasila da odemo kuci sa sva tri boda. Problem je to sto Krsticic nije spreman a Donald je krupan i obavezno padne pred kraj utakmice jer ne moze da izgura, a njih dvojica su bukvalno igra ovog tima Zvezde. Bice taj problem resiv kad se Jovicic vrati i udje u rotaciju.

 

Stoji to za Donalda i Krstičića, plus što je sad definitivno očito da Kangi moramo da pratimo horoskop. Večeras je bio u totalnom offu sa ostatkom ekipe, al fakat je da nemamo taj luksuz da sebi priuštimo konstantnijeg, pa mora da se čeka na njegove lucidne tekme.

Link to comment

Ma daj, Keln može da dobije Bate dva puta i vas i....U Borisovu će biti mnogo teza tekma za Zvezdu nego ova.

 

pa ako mi dodjemo do 8 bodova to podrazumeva da nas Keln nece dobiti u BG

Link to comment

Kazu u Novembru, ali ja mislim da do kraja sezone nece da igra.  Cak i da je povreda zalecena, Jovicic treba ponovo da udje u trenazni proces i da odigra nekoliko utakmica da bi se ustalio u rotaciji. 

 

Na zalost, Zvezda jos uvek ne vidi mnogo vajde od njenih juniorskih talenata, Racica i Adzica.  Racic, siromah, danas kada je usao u igru izgledo izgubljeno (mada je usao kada je ceo tim bio u misiji 'Boze pomozi').  Njih dvojca bi morali da budu oslonci za domacu ligu, ali za sada malo pokazuju.  Ilic, koji je mladji, po meni pokazuje vise nego ova dvojca.  Bice tesko do kraja sezone, osim ako se Miki ne preporodi.

Link to comment

pa ako mi dodjemo do 8 bodova to podrazumeva da nas Keln nece dobiti u BG

Rano je. Može Zvezda da uzme i 10-11 a može i ukupno 5 do kraja grupe. Bas kao sto i Partizan može da veze tri pobede, a može da se sruši već sledeće kolo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...