Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg ne moze kondicija odjednom da se nabije, dosta toga je dobro odigrano..

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

 

Pa šta odjednom, ne igraju fudbal od pre mesec dana. Pri tom, i dalje je početak sezone. Ok, odigrali su dosta utakmica ali za to su plaćeni.™

 

Prvo poluvreme je ok, drugo je smejurija.

Link to comment

Mentalitet je u pitanju. Zvezda je u poslednjih 10 godina izgubila svaku bitnu utakmicu, mnoge u finisu, navukao se luzeraj. Otuda i ovakva panika, a i upozoravao sam da smo padali u gostima u drugom delu u svim utakmicama. Mora na tome da se radi, a pobedama se to najbolje razbija.

Velika 3 boda, 2 za koeficijent, 360k u kasi... Bice spektakl protiv Arsenala.

Link to comment

Pazi, ja ne gledam Zvezdu od Arisa uopste, protiv BATE-a nisam znao ni kada se igra tekma, da ne pominjem da ne znam ni ko je trenutno prvak u Srbiji. Al kad su izvukli 1 FC Koln - reko, ok, to dugujem sebi sa Severa onog dana i sebi kad sam oplakao to ispadanje tamo. I - odgledao sam.

Ako si.

Dugo se ovako nisam radovao domaćem fudbalu

Link to comment

Sezona je počela za nas 30.06. Priprema nije ni bilo. Logično je da je došlo do pada posle savršenog leta. I mnogo je veliki problem što ne koristimo periode kada smo bili bolji. Vratilo nam se što smo bez veze ispustili pobedu protiv Belorusa.

Link to comment

Mentalitet je u pitanju. Zvezda je u poslednjih 10 godina izgubila svaku bitnu utakmicu, mnoge u finisu, navukao se luzeraj. Otuda i ovakva panika, a i upozoravao sam da smo padali u gostima u drugom delu u svim utakmicama. Mora na tome da se radi, a pobedama se to najbolje razbija.

Velika 3 boda, 2 za koeficijent, 360k u kasi... Bice spektakl protiv Arsenala.

Jedan za koeficijent, posto smo tek sad ispunili zagarantovani minimum od dva boda u grupama. Ali dobro je i to popravljamo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa šta odjednom, ne igraju fudbal od pre mesec dana. Pri tom, i dalje je početak sezone. Ok, odigrali su dosta utakmica ali za to su plaćeni.[emoji769]

 

Prvo poluvreme je ok, drugo je smejurija.

Naravno da ne igraju, ali poredim period prije i za vrijeme Miloja. Jbg grofu kondicioni nije ni trebao, ovaj Miloev bar radi za sta je placen.

 

Poslato sa HUAWEI P7-L10 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...