Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toooooooo kakva seljačka pobeda! Stative, bunker, valjanje... Al ajde pišemo tri boda, a ovo pamtim kad nas stigne neka nesreća da znam odakle je.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Нисам могао да гледам последњих 10 минута. Рикнућу од Звезде. :Hail:

Ja nisam smeo da ne gledam da ih ne ureknem.  Otisao sam do toaleta i tada je Zvezda dala gol.  Pred kraj, pritisla nuzda, ali rekoh po cenu da se upisam, ne idem da Keln ne izjednaci.

Link to comment

Ja ne pamtim to davno ispadanje, znaci možemo da otpisemo svu ovu sreću na to :) ?

 

 

Pazi, ja ne gledam Zvezdu od Arisa uopste, protiv BATE-a nisam znao ni kada se igra tekma, da ne pominjem da ne znam ni ko je trenutno prvak u Srbiji. Al kad su izvukli 1 FC Koln - reko, ok, to dugujem sebi sa Severa onog dana i sebi kad sam oplakao to ispadanje tamo. I - odgledao sam.  

Link to comment

Ok, svaka čast na pobedi momcima, do juče nismo mogli da pobedimo nikoga, a sada dobijamo Keln u gostima.

Ali jbt, jel moguće da praktično celo drugo vreme svim našim igračima bude duša u nosu? Drugo poluvreme je horor, sreće više nego pameti, ispucavanje lopte samo da je što dalje od gola, bez apsolutno ikakvog plana i programa. Nadam se da će ubuduće imati snage barem za 60 minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...