Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Било је шибања и пред стадионом. То што није било више туча ваља захвалити Арсеналовим навијачима, а не Келновим. Ови су једноставно дошли и прошли куда су хтели, без да их дира ни мурија, ни противнички навијачи. Да је ико покушао да их контролише, свашта би ту било.

 

Зна се ко чини кортео, а зна се и шта бива ако се сретну два. У Београду би морали да их чувају као геј параду да би се онако прошетали градом. Да нема те зле крви од утакмице од пре четврт века (које се одлично сећају и они, да не мислите да смо само ми закуцани у прошлост), капирам да би се Делије нешто братимиле јер је то јефиније него се залетати на 20к Немаца. Срећом, те је прва тамо па ако прође све мирно можда ни овде не буде срања. 

 

Све у свему, из потпуно неспортских разлога сада би ми било драже да их нисмо добили у групи. 

Link to comment

Po onome što sam čitao, nije bilo baš toliko dramatično, mada jeste bilo par incidenata. Daleko više je zabrinjavajuće šta se može desiti ako dodju u većem broju u BG.

Link to comment

Tukli su se ispred stadiona, na stadionu, palili baklje i (to nisam video na snimku) nacisticki salutirali.

 

 

Edit. Eto to su ti snimci koje je prslin u medjuvremenu okacio...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ovo je nivo incidenta kakav su grobari napravili u mostaru, samo sto njih nece da izbace iz daljeg takmicenja (pogotovo sto je rec o grupnoj fazi i mnogo bi zakomplikovalo situaciju), nego ce da ih novcano kazne i ecentualno im zabrane gostovanja...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Ovo je nivo incidenta kakav su grobari napravili u mostaru, samo sto njih nece da izbace iz daljeg takmicenja (pogotovo sto je rec o grupnoj fazi i mnogo bi zakomplikovalo situaciju), nego ce da ih novcano kazne i ecentualno im zabrane gostovanja...

nije ovo prošlo pored mostara. mada je rukopis sličan
Link to comment

Ja se ne plasim gostovanja u beogradu, posto ce da ih cuvaju ko da su dosli na prajd. Brine me sta ce biti u kelnu, posto ce ovi nasi da odu u celikom broju a realno vec godinama cekaju da im nalete bas ocakvi neki nalozeni zapadnjaci. Daj bobe da se sve zavrsi u gradu, jer ako se akcija prebaci na stadion i okolinu nama nece kroz prste da gledaju...

Link to comment

Како мене нервирају дупли стандарди, то је страшно. 

 

Али ок, нећу да те питам када је то 20к Звездиних навијача радило срања, нити да се враћам на то да немачки кортео на другој страни није имао Делије, већ туристе, нити ћу да објашњавам да су они снимци јасан доказ да ови Немци нису Ирци или Велшани, већ ћу лепо да прихватим твој стандард (који није дупли сигурно, већ доследан и увек исти) и простом рачуницом која каже да Београд има 2 милиона становника и да за Звезду навија половина - дакле милион - што опет значи да наши дебили могу да поломе пар стотина Немаца, а да ти то назовеш изолованим инцидентима.

 

Једно је сигурно, за УЕФА не радиш. 

Edited by Прслин
Link to comment

Nije samo to. Dragance brzi.

zbog toga je kasnio početak. što se pretpostavljalo da će se desiti i pre 21:05

korteo i ono što se dešavalo po gradu nema veze sa odlaganjem utakmice(a)

 

tom logikom se ne bi održala ni jedna utakmica na poslednjem evropskom prvenstvu, naročito u onoj grrupi što je igrala u marselju. keln će biti kažnjen ukorom odeljenske zajednice, dok dodju do ukora pred isključenje pitanje je da li će fodbal uopšte da se igra

Link to comment

Ja se ne plasim gostovanja u beogradu, posto ce da ih cuvaju ko da su dosli na prajd. Brine me sta ce biti u kelnu, posto ce ovi nasi da odu u celikom broju a realno vec godinama cekaju da im nalete bas ocakvi neki nalozeni zapadnjaci. Daj bobe da se sve zavrsi u gradu, jer ako se akcija prebaci na stadion i okolinu nama nece kroz prste da gledaju...

A ne znam bas. 2-3k ce uci na stadion. Kako ce murija kontrolisati onih 10-15k van stadiona bas da vidim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...