Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Dobra igra obzirom na nivo takmicenja i to da mi i dalje fizicki stojimo lose. BATE je tvrd orah, ali i prilicno dzukacka ekipa, sa prljavim startovima, sa konstantnim kukanjem kod sudija za svaki faul (i protiv i za njih), neki Rudi Fernandez fazon.

Ostaje zal za propustenim zicerima, ali i sreca sto njihove 2 precke nisu zavrsile u nasoj mrezi.

Krsticic je pretrcao boga oca, ali je u fazi napada bio kriminalan, bolje reci u prenosu lopte totalno pogubljen.

Donald vrhunski, Savic bez greske sto me i dalje cudi - samo da ga malo Miloje dovede u red, moze biti ogromno pojacanje.

Boaci previse odsecen, previse puta se izvlacio van 16m i izbacivao za krila na stranu, umesto da cuci ispred peterca i bavi se egzekucijom.

Inace, red ispod nas Radovan Krivokapic, totalno low profile, iskreno i meni je trebalo 5min da se setim coveka (prva polovina dvehiljaditih, mutne studentske godine :ph34r: ) .

 

I jos samo ovo- jedno 2-3 puta sam sebe uhvatio u razmisljanju, na 1:0, da bi bilo sjajno da damo jos 1 da imamo bolji rezultat pred revans :isuse:

Sta su godine letnjeg ocaja na Marakani ucinile od nas?!

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ova prica kako je Radonjic hteo spoljnjom da da neki ekstra gol, ali nije imao srece .... ja sam ubedjen da je hteo unutrasnjom nego ne zna pa mu slucajno tako otisla. :D

 

Vidi se kad god primi loptu da hoce da se izvuce na desnu da puca, uvek ga cuva desni bek i pridje jos jedan, ona 3 suta u prvom su bas bila skrnava (iako je jedan bio blizu). A u drugom kad je usao u kazneni, isto tako je mislim protiv Sparte pogodio stativu, s istog mesta, isti fazon. Nisam ga nikad video da je centrirao. :D 

Link to comment

 

Keln je poražen na startu Lige Evrope protiv Arsenala u Londonu (3:1), a platio je još skuplju cenu nakon utakmice. Naime, Jarčevi su ostali bez jednog od najboljih fudbalera Jonasa Hektora, koji će pauzirati naredna tri meseca.

Reprezentativcu Nemačke stradali su ligamenti skočnog zgloba, a nakon jutrošnjih pregleda utvrđeno je da će morati da pauzira duže vreme i da će pored Bundeslige i Lige Evrope propustiti i finiš kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Ove vesti obradovaće sigurno fudbalere i navijače Crvene zvezde, koja gostuje u Kelnu kroz 14 dana u okviru drugog kola grupne faze Lige Evrope.

Link to comment

 

 

Keln je poražen na startu Lige Evrope protiv Arsenala u Londonu (3:1), a platio je još skuplju cenu nakon utakmice. Naime, Jarčevi su ostali bez jednog od najboljih fudbalera [/size]Jonasa Hektora, koji će pauzirati naredna tri meseca.[/size]

Reprezentativcu Nemačke stradali su ligamenti skočnog zgloba, a nakon jutrošnjih pregleda utvrđeno je da će morati da pauzira duže vreme i da će pored Bundeslige i Lige Evrope propustiti i finiš kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji.

Ove vesti obradovaće sigurno fudbalere i navijače Crvene zvezde, koja gostuje u Kelnu kroz 14 dana u okviru drugog kola grupne faze Lige Evrope.

 

hektora je u londonu zamenio jojić, što vam baš ne ide na ruku

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...