Jump to content

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Idemo u Keln po tri boda i to je to.

 

Donald je stvarno odigrao doktorski. Njih je kidao, urlao na saigrace, djelio lopte... vidi se da mu je bas stalo. Pravi kapiten!

+100

Link to comment

Razlika izmedju jednog i 3 boda je neskolovan fudbalter tipa Srnica. Umesto da je levom samo sprovede u gol skolski in je cekao (po sopstvenom priznanju) da ga lopta pogodi. To bi prelomilo. Momci dali sve od sebe i to je to. Ni levi ni desni Zvezdin bek nema centarsut.

Link to comment

Ocekivao sam Gobeljica, jer nam je falilo snage i srca na sredini posle gola. Kao da smo se izduvali i fizicki pali. Mislim da bi on bio bolje resenje od Rikardinja i pogotovo Milijasa u zavrsnici.

 

Oni su zaustavili Kangu, uvek je na ledjima imao 2 igraca, a mi Ivanica nismo...

Link to comment

Svidja mi se kod vas Stojkovic, jako zahvalan igrac a i lici na Marovica, mogao bi on u repstaciju

P.s jbg sad vidim da nastupa za CrnuGoru, nista onda

 

Sent from my .... using Tapatalk

Edited by sekretar
Link to comment

Tačno se videlo da nam fali rutine i još ovakvih utakmica. Kao što smo gubili utakmice u košarci prve sezone u El.Kasnije je sve to bolje. Problem nam je bio što se jedna solidna ekipa branila i igrala na kontre.Na ovom nivou nam je to još problem,dosta prostora smo im ostavljali naviknuti na jsl ligaše koji ne znaju jednu kontru da razviju.Bice nam bolje protiv njih i Kelna u gostima kao underdog. Ovde smo ipak bili blagi favoriti.

Keln uopšte nije bolja ekipa od Bate i nas. Teško će oni dobiti Bate u gostima a i kod kuće vala.Idemo dalje da dobijemo Keln.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ovaj Bate je sasvim korektna ekipa. Očekivao sam da su slabiji, jezivo su dosadni  :fantom: ,ali disciplinovani, fino kombinuju, sad uopšte ne verujem da su slabiji i od Kelna.

Šteta što ne uzezsmo sva tri boda, već bi jednom nogom prošli dalje. :fantom:  Ali zato tu je bezvezni Keln, koji izbacujemo za dve nedelje.

Miloe žešće kasnio sa izmenama+Rikardinjo nema šta da traži na krilu, on može nekog polušpica da igra i toeto. Plus svi koji nam igraju na krilu su , makar trenutno, daleko bolji od njega. U onom periodu kad smo primili gol, nekih možda 10 minuta, smo baš žestoko pali, razlog mi baš nije jasan. Nije u pitanju nedostatak snage, jer smo poslednjih 10-15 minuta tekme baš grizli i pritisli, više deluje kao problem u glavama. Kanga loš, nek mu Terza poveća tu stipendiju već jednom!

Atmosfera na Mari-odlična. Tvorzan ipak zacepio sa cenama, bilo je ispod 40.000 koliko su rekli...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Milojevic vec drugi put pravi istu gresku s tajmingom zamene i oba puta primamo gol, prvi put se to desilo kad je uveo Milica protiv Krasnodara u gostima. Igrac se uvodi kad imas posed osim ako bas pravis takticku izmenu zbog skoka ili tako nesto.

Rikardinjo je stajao bar 3 minuta kraj aut linije i čekao izmenu, ali nije bilo prekida igre. Jeste skandalozna reakcija kod centaršuta Ivanića. Moj utisak je da smo odigrali bolji meč nego protiv Krasnodara i Sparte (izuzev prvih 15 minuta meča protiv Čeha), samo je problem u aspektu iz kog se posmatra. U kvalama nismo očekivali ništa i bili smo totalni autsajderi pa je izgledalo i bolje nego sto realno jeste, a sinoć je bilo obrnuto. Dakle, ja zadovoljan, igramo fudbal koji ima glavu, rep i uopste smisao, fali iskustvo igranja ovakvih utakmica i jos malo pojedinacnog kvaliteta u stoperskom tandemu i na desnom krilu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...