Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Nije bilo lose, Bate nije naivan protivnik uopste, odigrali su na rezultat i to odradili. Kangu su zatvorili, Boaci sam u napadu ne moze mnogo, Donald i Krsticic pretrcali boga oca, Stojkovic odlican,Srnic losiji nego obicno.

Prilicno smo bili stegnuti u prvom, a i ovi su nam "pomogli" da losije odigramo. Teren nam nije bio saveznik, vidi se da nedostaju rupcage.

 

Poseta ocekivana, rezultat nije los.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije bilo lose, Bate nije naivan protivnik uopste, odigrali su na rezultat i to odradili. Kangu su zatvorili, Boaci sam u napadu ne moze mnogo, Donald i Krsticic pretrcali boga oca, Stojkovic odlican,Srnic losiji nego obicno.

Prilicno smo bili stegnuti u prvom, a i ovi su nam "pomogli" da losije odigramo. Teren nam nije bio saveznik, vidi se da nedostaju rupcage.

 

Poseta ocekivana, rezultat nije los.

Pa jbt, vasim igracima je brz teren u Krasnodaru, sad ni ovaj nije dobar? Veruj mi, ima mnogo brzi i gori, kao ovaj YB u Bernu. Sevaju lopte iz prve kao pak na ledu.

Link to comment

Добро је ово било. Играчи стекли мало сигурности, а остали гладни победе - гришће у следећим. Најважније је да са овима може да се игра, ни тамо нисмо без шансе.

 

На стадиону респектабилних 40к гледалаца. Јебига, кратко се и продавало, добар део су људи из провинције и није им јефтино да три пута долазе у БГД, Београду се ваљда штекује за Немце и Енглезе. Или, да се не лажемо, ми смо Молдавија.

 

Како год, лепо је било после свих ових година напустити Маракану непоражен, са знањем да нас чека још пет европских утакмица. :)

Link to comment

Steta morali ste ovo da dobijete, neverovatno sta je Srnic fulao kod 1-0. Mada ruku na srce imali su i oni 2 prečke tako da....Na ruku vam ide pobeda Arsenala u Kölnu ako uzmete bod na konju ste.

Link to comment

Na kraju realan rezultat. Mogli smo i da ih prelomimo, a mogli smo i da izgubimo. Milsim da smo veci deo meca bili bolji rival, ali prvih 20 minuta i neki period od 60/75 su bili bas kriticni. 

 

Donald fenomenalan, imao jedan kiks, ali dobio sve ostalo. Krsticic ga je u stpu pratio, mozda i vise trcao. Stojkovic odlican, mada je par zavrsnih pasova moglo bolje, ali i on je pretrcao maraton. Rodic miran, odmeren i odlican defanzivno. Kanga je prvo bio malo odsutan, ali smo mi proigrali kad je on poceo da deli lopte kao na tacni. Meni odlican. To sto je par puta i bez rezona pokusao da sutne mu nikako ne zameram. Kad god misli da treba nek je raspali. Zasluzio je da mu verujemo sto se toga tice.

Radonjic... joj kakv on fudbaler moze da bude. Kad je dao gol kao da je ubacio progutao kamion red bula. Onaj prodor je ponovo bio za spice, ali je opet zelja da ga on metne bila jaca od sanse da doda Boaciju i da damo gol. Miloje ako to nasteluje, njemu je nebo granica. Lepo zavrsio sjajnu akciju. Srnic uzasan u prvom, asistencija mu bila prvi dobar potez (a stvarno bio odlican centarsut), posle je bio bolji, ali onakve sanse ne sme da promasuje. Jbg.

 

Meni Savic bio odlican. Imao jedan kiks na pocetku i posle ga pred kraj ponelo kad je driblao do njihovog 16erca pa osle kasnio u kontri, ali poskidao je sve sto je islo na njega i na Le Taleka koji je bio uzasan. Koliko gresaka na jednom mecu, neverovatno. Kod njega sve zavisi kako krene - il je maestralan il ocajan. Danas bi ovo drugo, valjda za 2 nedelje nece opet.

 

Sve u svemu ostaje zal za 3 boda, al ceracemo se jos... 

Link to comment

Vidi se to iskustvo koje oni imaju. Izdrzali su nas momentum kod vodjstva, i kad smo se istutnjili munuli ga. Grozno smo usli u utakmicu, bas nervozno i u grcu, pride bocko nije onaj s pocetka sezone. Steta, ovo je bila prlika za pobedu, bolju necemo imati.

 

No dobro, nakon sttazbura konacno osvojen bod u grupama.

Link to comment

Idemo u Keln po tri boda i to je to.

 

Donald je stvarno odigrao doktorski. Njih je kidao, urlao na saigrace, djelio lopte... vidi se da mu je bas stalo. Pravi kapiten!

Link to comment

Tek uzivo se moze videti koliko je Donald dobar igrac, razbio je veceras. Imali smo prilike da zatvorimo utakmicu ali nas je i dva puta precka poljubila tako da nije na kraju ispalo nerealno. Ove fizikalce cemo lakse dobiti tamo nego ovde, odlicna tranzicija i tu se zavrsava sve sto znaju. Srnic je retardiran igrac, fudbaler manje na terenu.

Link to comment

Oni jesu fizikalci ali imaju Ivanica koji je bio stalna pretnja Zvezdinoj odbrani.  Pogotovo kada je za direktnog protivnika imao Rkardinja koga je otresao kao slinu i centrirao za gol.  Osecao sam da ce ulazak Rikardinja da donese belaj sto se na zalost obistinilo.  Mozda taj igrac ima talenta, mozda ispadne i dobra akvizicija.  Medjutim, onakava nonsalancija u duelu za koji je bilo ocigledno da ako ga izgubi da protivniku otvara gol sansu je nedopustiva.

Link to comment

Oni jesu fizikalci ali imaju Ivanica koji je bio stalna pretnja Zvezdinoj odbrani.  Pogotovo kada je za direktnog protivnika imao Rkardinja koga je otresao kao slinu i centrirao za gol.  Osecao sam da ce ulazak Rikardinja da donese belaj sto se na zalost obistinilo.  Mozda taj igrac ima talenta, mozda ispadne i dobra akvizicija.  Medjutim, onakava nonsalancija u duelu za koji je bilo ocigledno da ako ga izgubi da protivniku otvara gol sansu je nedopustiva.

 

Milojevic vec drugi put pravi istu gresku s tajmingom zamene i oba puta primamo gol, prvi put se to desilo kad je uveo Milica protiv Krasnodara u gostima. Igrac se uvodi kad imas posed osim ako bas pravis takticku izmenu zbog skoka ili tako nesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...