Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Хммм... Имам план: добијемо ми овај БАТЕ два пута, а све карте за остале текме завалимо Њемцима и Енглезима за по 70 фунти/ојра по комаду, одиграмо обе у Београду 0:0, нико не провали да су гостујући навијачи на свим трибинама јер су исто црвено-бели и не радују се јер нема голова. Лепо вратимо дуг и прођемо групу. :fantom:

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naše je da se ložimo,Miloevo je da pobedi. :fantom:

Nikad mirnije nisam čekao neki meč...što i nije baš dobro. Kasnim i sa pivom...što je isto bzvz. Sus,2 naprema 0 ili 1 ako se opustimo. :fantom:

Link to comment

Naše je da se ložimo,Miloevo je da pobedi. :fantom:

Nikad mirnije nisam čekao neki meč...što i nije baš dobro. Kasnim i sa pivom...što je isto bzvz. Sus,2 naprema 0 ili 1 ako se opustimo. :fantom:

Tražio si...dobio si.....Recko na Rajku, dolazi po pehar u oktobru.... :0.6:  

 

 

Srećno večeras protiv Belih Rusa....odvalite ih na novoj travi  :thumbsup:

Link to comment

Bice psiholoski laksa utakmica nego Sparta u pogotovo Krasnodar. Oni nisu naivni uopste, ali ova Zvezda moze svakog da dobije.Nek bude 1-0 u 94. minutu i bicu zadovoljan :)

Link to comment

Ne znam otkud ovde komentari kako sigurno nisu slabiji od prosle sezone i ostalih kada su stalno igrali u Evropi. Ovaj Bate je glatko ispao iz kvalifikacija za CL, tek je treci u beloruskom prvenstvu posle dve trecine takmicenja i ima u istom 17 osvpjenih bodova u gostima iz 10 utakmica.

 

Zvezda je veliki favorit i svaki drugi rezultat bice neuspeh.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Naše je da se ložimo,Miloevo je da pobedi. :fantom:

Nikad mirnije nisam čekao neki meč...što i nije baš dobro. Kasnim i sa pivom...što je isto bzvz. Sus,2 naprema 0 ili 1 ako se opustimo. :fantom:

Ja sam se odlucio za medovacu, jer 1 dize...

Link to comment

Koja je poslednja utakmica koju si gledao uzivo?

 

Ne secam se, to je sigurno bilo jos pre nego sto je Srbija postala samostalna drzava. Ne idem na stadion iz principa a i neprijatno mi je da cimam mog prijatelja koji je u klubu za karte ali mi je ovog puta dosao prijatelj iz Norveske pa sam prihvatio karte zbog njega. Voli covek da gleda fudbal, mogu da progutam jednu utakmicu da bih njemu ucinio plezir.

 

Inace, kad smo vec kod plezira, danas video Dzajku kad sam podizao karte, srecan kao kucence. Stadion na zapadu spolja dofarbali do pola, unutra jos mirise na malter i lepak za plocice. :lolol: Nisam odavno bio, prilicno su oni toga doterali u ovom delu gde obitavaju guzonje.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...