Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam potpuno miran, gledacu utakmicu sa uzivanjem, necu se tresti kao protiv Sparte i posebno Krasnodara.

 

Cini mi se da je malo bezrazlozno lozenje na Zvezdinu sigurnu pobedu, ovi ljudi su u grupama CL ili EL 10 godina zaredom. Jedino ako ove godine nisu ekstremno slabiji u odnosu na prosle.

Link to comment

Ja sam potpuno miran, gledacu utakmicu sa uzivanjem, necu se tresti kao protiv Sparte i posebno Krasnodara.

 

Cini mi se da je malo bezrazlozno lozenje na Zvezdinu sigurnu pobedu, ovi ljudi su u grupama CL ili EL 10 godina zaredom. Jedino ako ove godine nisu ekstremno slabiji u odnosu na prosle.

Dobro, sumnjam da miloe i igrači misle da će lagano da ih razbiju. Navijači se lože, to je prirodno stanje
Link to comment

То.

 

Надам се победи, очекујем трчање и залагање, а плашим се само да се не поквари време или да навијачи™ не направе неку глупост па да Арсенал буде пред празним трибинама, пу-пу далеко било.

Link to comment

Pa dobro bili su i Sparta i Krasnodar redovni učesnici po grupama, pa ih je Milojev sistem neutralisao. To samo po sebi ništa ne znači

 

Ok, Bate je u boljoj formi, prošli su uspešno kvalifikacije itd. I shvatiće nas ozbiljnije. Sparta i Krasni su nas svakako  potcenili i računali su da će nas proći lakše nego naredne protivnike, tj da će da dižu formu posle nas..  Za razliku od Bate koji dolazi na utakmicu koja im je odlučujuća za to da li će imati neke šanse u ovoj grupi ili ne, gostovanje na kome imaju najbolje šanse za bodove u gostima

Edited by levi
Link to comment

voleo bih da gresim, ali ne bi me cudilo da smo pali u formi nakon ove pauze nakon sto smo jul-avgust odradili u punom kapacitetu dostizuci vrlo visok nivo forme dosta brzo.

 

u svakom slucaju bice to 1 hrkljus sa malo sansi.

Link to comment

Biće tih 2:0 ako se mi budemo pitali tj ako Bate podlegne pritisku, i ne bude imao rešenja

pošto je Milojev sistem podešen tako da damo po jedan gol početkom svakog poluvremena a onda kalkulišemo i kontrolišemo

 

U suprotnom ulazimo u konfuziju a to je poslednje što nam treba u ovom trenutku

Link to comment

Da li ste čuli za ovu priču da navijači Kelna kupuju naše pakete bez ikakvih smetnji za ostale tribine te stadion neće biti pun i pored prodatih karata.Majstorski odrađeno ako mogu oni to da kupuju.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

На Виагого кажу да имају само 33 карте за БАТЕ, шездесетак за Арсенал и "few left" за Келн.

 

Јебига, ако иду и купују преко iticket, онда су будале. Како спречити продају те карте њима, али не и неком нашем гастосу? Да седи неко и броји дигитална крвна зрнца?

Link to comment

Jednostavno su mogli zabraniti kupovinu iz inostranstva i gotovo.Ako neko bas hoće do karte uvek može rođak odavde da mu kupi.

Mada pitanje je koliko su uopšte kupili karata, uz to kod nas uvek ima švercovanja, tako da stadion neće biti prazan sigurno.

Jedino u utakmici sa Kelner da ne ispadne neko sranje ako se izmešaju po tribini.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Edited by elementary
Link to comment

Da li ste čuli za ovu priču da navijači Kelna kupuju naše pakete bez ikakvih smetnji za ostale tribine te stadion neće biti pun i pored prodatih karata.Majstorski odrađeno ako mogu oni to da kupuju.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Meni to više zvuči kao spin off priče u vezi sa večerašnjom utakmicom sa Arsenalom i najavljenih desetak hiljada Nemaca bez karata. Navodno Arsenal ne daje prodaju karata za evropske utakmice za sve one koji su kupili red membership (kao moja malenkost), tj. osnovna članska koja daje mogućnost kupovine karata u pretprodaji. U svakom slučaju, da li je istina ili ne, znaću za nekih dvadesetak sati, kada počne online prodaja karata za meč sa Zvezdom na Emirates.

 

Da razjasnim, svako ko je kupio člansku kartu posle 26 Avgusta (posle izvlačenja grupa), navodno nema pristup kupovini karata u pretprodaji, uprkos tome što je kupio tkzv. red membership.

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...