Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako je izgledao juce rikardinjo?

i uopste napadacki ekipa sa njim?

 

a radonjic? :)

 

jbg, nisam gledao, ako nekog ne mrzi neka napise utisak

 

nekako mi se cini da u toj dvojici igraca imamo najvise rezervi za dodatno podizanje kvaliteta igre

Link to comment

Rikardinjo je bio znacajno bolji nego do sada. Ne samo zbog gola, vec zbog kompletnog utiska. Igrao je na Kanginoj poziciji, sto mu je donelo dosta vise kontakta sa loptom i mmnogo manje potrebe da se trka sa protivnickim bekovima. Cesto se izvlacio na desnu stranu i kombinovao sa Srnicem, ali najvise j delovao bas kroz sredinu. Gol koji je dao je majstorija, a imao je i nekoliko odlicnih prodora koji su se zavrsavali sansama. Nije to jos za neko ozbiljno odusevljenje, ali do sada je delovao kao diletant, a sada izgleda kao ozbiljan igrac za rotaciju, a vidi se da moze jos bolje...

 

Radonjic je bio prilicno neprimetan. To ima malo veze i sa Javorom koji igra autobus bunker. Nije se cesto desavalo da ima ikakav prostor ispred sebe pa je cesce u situacijama gde ulazi u 16m driblao ka sredini nego na stranu. To bi i bilo ok da je nakon toga sutirao, ali nije bilo prostora pa uglavnom nije bilo nista od toga. Imao je jedan dobar prodor i jednom je pao u 16m protivnika posle kontakta sa stoperom Javora. Penal nije bilo jer je on ocekivao jak kontakt a stoper javora je isao dosta lagano pa je prakticno sam pao. Sve u svemu, bledunjava partija...

Link to comment

Otprilike ovo sto je rekao levi (adasević uvek Zvezdu gleda kroz pink naocare ????), popravio je utisak, ali to i nije bilo mnogo tesko, evidentno je da zna sa loptom, gol je majstorija, tehnicki savrseno izveden udarac. Medjutim i dalje je rezervisan, ne preuzima inicijativu i odgovornost. Da li je i dale prilagodjavanje ili karakter ostaje da se vidi. A i ovakve utakmice, pre evropskih okrsaja, koje zatvorimo u 30. minutu nisu bas i neki reper.

Sa druge strane Krstičić je klasa, to se vidi na prvi pogled, sjajan u duel igri, pregled odličan, pas tačan, mekan, i po zemlji i dugačak, odlična leva noga. Mislim da je top pojačanje.

Ako dobijemo Bate, nabićemo samopouzdanje do neba, a onda ni Keln nije daleko. Kad bi njih napucali, ne bi mi bilo zao ni da nas Arsenal petardira.

Link to comment

Otprilike ovo sto je rekao levi (adasević uvek Zvezdu gleda kroz pink naocare ), popravio je utisak, ali to i nije bilo mnogo tesko, evidentno je da zna sa loptom, gol je majstorija, tehnicki savrseno izveden udarac. Medjutim i dalje je rezervisan, ne preuzima inicijativu i odgovornost. Da li je i dale prilagodjavanje ili karakter ostaje da se vidi. A i ovakve utakmice, pre evropskih okrsaja, koje zatvorimo u 30. minutu nisu bas i neki reper.

Sa druge strane Krstičić je klasa, to se vidi na prvi pogled, sjajan u duel igri, pregled odličan, pas tačan, mekan, i po zemlji i dugačak, odlična leva noga. Mislim da je top pojačanje.

Ako dobijemo Bate, nabićemo samopouzdanje do neba, a onda ni Keln nije daleko. Kad bi njih napucali, ne bi mi bilo zao ni da nas Arsenal petardira.

 

 

Pa to sam i ja rekao, il bar mislim da jesam :) Cak bih rekao da sam bio i malo ostriji :lol:

 

 

 

Nije to jos za neko ozbiljno odusevljenje, ali do sada je delovao kao diletant, a sada izgleda kao ozbiljan igrac za rotaciju, a vidi se da moze jos bolje...

 

 

Doduse imao sam u vidu svoja ranija pisanja o njemu, gde sam ga dosta kritikovao...

Edited by adasevic
Link to comment

Otprilike ovo sto je rekao levi (adasević uvek Zvezdu gleda kroz pink naocare ), popravio je utisak, ali to i nije bilo mnogo tesko, evidentno je da zna sa loptom, gol je majstorija, tehnicki savrseno izveden udarac. Medjutim i dalje je rezervisan, ne preuzima inicijativu i odgovornost. Da li je i dale prilagodjavanje ili karakter ostaje da se vidi. A i ovakve utakmice, pre evropskih okrsaja, koje zatvorimo u 30. minutu nisu bas i neki reper.

Sa druge strane Krstičić je klasa, to se vidi na prvi pogled, sjajan u duel igri, pregled odličan, pas tačan, mekan, i po zemlji i dugačak, odlična leva noga. Mislim da je top pojačanje.

Ako dobijemo Bate, nabićemo samopouzdanje do neba, a onda ni Keln nije daleko. Kad bi njih napucali, ne bi mi bilo zao ni da nas Arsenal petardira.

 

Krsticic je najvece pojacanje Zvezde ove sezone. Verovao sam da za nas mora biti pojacanje igrac koji je igrao Serie A i Primeru ali tek kad sam ga video na terenu shvatio sam koliko je dobar za nase prilike. Ocigledno se malo radilo i na uigravanju sa Donaldom, dok smo igrali fudbal njih dvojica su igrali kao da su sami na sredini terena. Steta je samo sto su Srnic, Radonjic i Pesic iskoristili priliku da malo igraju za sebe pa smo napred izgledali jadno a i bekovi su nam igrali kao da su pijani izasli na teren..

Link to comment

Odličan intervju, plus uvid u to moderno shvatanje fudbala. Zamišljam lažnog grofa kojem bi se vjerovatno kompletan intervju i reakcija na ovakav svela na odmahivanje rukom uz opasku: "budalaštine" i neku kvaziduhovitu foru. Zato mu ekipa i jeste izgledala gore u dvadesetom mjesecu mandata nego u trećem, što nije lako izvesti.

Link to comment

Јесте артикулисан и озбиљан. Као и Пауновић. Потпуно другачији приступ од титостанских тренера лоптања. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...