Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Ti mozes da sednes gde hoces, ali ako ti dodje baja koji ima kartu za mesto koje si zauzeo i raspolozen je za svadju, moraces da juris svoje mesto. A tamo  neki drugi baja sa kojim ces morati da se svadjas da ustane, jer je njegovo mesto zauzeto... I tako u krug.

 

Ili ces imati srecu pa ti niko nece doci na mesta koja si zauzeo, a nisu tvoja. :D

 

Kad je ogromna guzva, juri mesto koje ti pise na karti, kad nije, sedi gde hoces... to je savet, a ti kako hoces :)

 

Nabavio si kartu?

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti mozes da sednes gde hoces, ali ako ti dodje baja koji ima kartu za mesto koje si zauzeo i raspolozen je za svadju, moraces da juris svoje mesto. A tamo  neki drugi baja sa kojim ces morati da se svadjas da ustane, jer je njegovo mesto zauzeto... I tako u krug.

 

Ili ces imati srecu pa ti niko nece doci na mesta koja si zauzeo, a nisu tvoja. :D

 

Kad je ogromna guzva, juri mesto koje ti pise na karti, kad nije, sedi gde hoces... to je savet, a ti kako hoces :)

 

Nabavio si kartu?

Sutra će mi drugar uzeti. Jel ima furunaša koji idu na istok? nek se jave da se organizujemo da idemo zajedno.

Link to comment

Ne zasluzujes da ti odgovorim istom mestom jer nisi vredan komunikacije

 

Prvo si napao Prslina bez ikakvog povoda i sa ociglednom zeljom da se svadjas. Onda si poceo da lupetas gluposti i mene pominjes. Jel tebi dobro danas?

 

Ne moras da odgovaras..tvoje pisanije vise ne citam niti odgovaram na njih... na ignore listi si...

 

 

Brate, zezo se covek, sta se pecas :lol:

Link to comment

Sutra će mi drugar uzeti. Jel ima furunaša koji idu na istok? nek se jave da se organizujemo da idemo zajedno.

 

Evo 10 sezona na istoku redovan :)

 

Ja sam negde po sredini istoka, malo gore, taman da me pokrije krov :lol:

 

Tu je negde blizu i Posrbica kad je tu, a nalti povremeno jos poznatih njuski...

Link to comment

Da li će morati da se sedi na mestu koje piše u karti tj da li se poštuje numeracija?

 

ma gde bre, napuši penisom onog ko proba da te digne gde si seo.

In other words-jebala ih numeracija. :fantom:

Link to comment

koja si ti pizda

stranice i stranice si ovde ispisao o nacionalizmu, ljubavi prema otadzbini, majcici rusiji i nasoj ne potrebi, nego obavezi da se okrenemo istoj

i onda odjednom ides na zapad

i dok nasi najbolji sinovi milos, apolo, ruxin budu na vetormetini istoka, pod vedrim nebom, kisom, gradom, ti svoje cetnicko dupe u toplu fotelju zapada

 

ocekivao sam od tebe malo vise dostojanstva i drzanja stava

ali, nista novo da se vi cetnici okrecete kako vetar duva

 

 

:Jova:

 

:lol:

 

Све тачно, осим овог окретања како ветар дува и моје наводне љубави ка Русији или, не дај Боже, заговарања окретања ка истоку. Док се кагебеовац не уклони и Романови не врате, ја идем на запад - и на Запад. ;)

Link to comment

Igramo energično i kvalitetno, bez konfuzije
 

Velika je razlika u intenzitetu igara u Evropi i u našem šampionatu. O tome govori podatak da smo protiv Krasnodara pretrčali 113 kilometara, a naši rivali 108. Broj naših sprintova 1500 metara, a 1000 metara Krasnodara pravi onu razliku koju su gledaoci videli na terenu. Mi smo to izmerili i prikazali u brojkama, pola kilometra više u intenzivnom sprintu smo imali od svog rivala. To je odredilo tok utakmice i dovelo na do toga da na kraju trijumfujemo. Zato bih voleo da imamo što više takvih utakmica i zato nam mnogo znači što ćemo ove jeseni, a nadam se i proleća, odmeravati snage sa jakim evropskim rivalim i tako ćemo postajati sve bolji – poručio je Kosanović.

 

Link to comment

Sutra će mi drugar uzeti. Jel ima furunaša koji idu na istok? nek se jave da se organizujemo da idemo zajedno.

 

naače da bih dopustio da me vide sa furunašima u javnosti :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...