Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Да, пише улаз, ред и седиште. 

 

Опа, ем си дао личне податке на нет, ем идеш на Мару! :s_c:

 

Ја апсолутно никада и ни по коју цену не одступам од својих принципа, али сам увек спреман да због личног задовољства и удовољавања ситним страстима те принципе заменим неким другим, мање спутавајућим. Једном речју, само ме гола сујета - односно уверење да сам физиолошки и психолошки супериорнији облик живота од њих - спречава да ногом развалим врата локалног одбора СНС, улетим у просторије гласно подригујући и заседнем на чело стола.  :fantom:

 

 

едит: Успео сам и да се поново улогујем и скинем карте. Дебили су на свим написали ”Четртек” уместо ”Четвртак”. :isuse: Срећа да утакмице нису петком, писало би ”Патак” или како се већ каже на чешком или словеначком, ко год да је радио софтвер.

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пробих се коначно, Богу хвала. Успео да купим два комплета за Запад.

 

Јутрос сам се такође улоговао, али ме на пола куповине избацио систем па сам оставио браузер на оном глупом прозорчету где је писало да је предвиђено време чекања један сат и отишао из гајбе, позавршавао разне ствари, вратио се и чекао. После четири сата чекања ми се отворио прозор за куповину. Морао сам да се региструјем, да дам кућну адресу и још нека срањца која су свака појединачно била ризик да ће да ме систем опет избацити али сам куцао лагано по тастури и правио се да нисам свестан те опасности, те се регистровах.

Lol, mogo si jednostavno sačekati da prođe navala pa kupiti lagano posle ponoći :fantom:

Link to comment

Пробих се коначно, Богу хвала. Успео да купим два комплета за Запад.

 

Јутрос сам се такође улоговао, али ме на пола куповине избацио систем па сам оставио браузер на оном глупом прозорчету где је писало да је предвиђено време чекања један сат и отишао из гајбе, позавршавао разне ствари, вратио се и чекао. После четири сата чекања ми се отворио прозор за куповину. Морао сам да се региструјем, да дам кућну адресу и још нека срањца која су свака појединачно била ризик да ће да ме систем опет избацити али сам куцао лагано по тастури и правио се да нисам свестан те опасности, те се регистровах.

 

Стадион је по секторима подељен и обележен бојама: зелено су слободна места, а црвено оно што не може да се купи. Ја сам се трудио да будем брз, па нисам ни гледао остале секторе већ само Запад. Он је или цео већ продат или нису пустили боље карте у продају јер је све осим два крајња бочна дела - према Северу и Југу - потпуно црвен и пише да ту уопште нема карата. У ова два бочна који су били зелени је продато више од пола. Али, не верујем да су баш све карте пуштене и продате у последњих пар сати јер сигурно неко воли да је ближе Северу него средини или у 35. реду, а не у првом (кров покрива од 33-34. реда на више, ето корисне информације за све који су паметнији од мене па нису пуно пута покисли на Маракани). Још једна битна ствар: током процеса куповине се уписују имена оних који ће улазити на те карте и стоји информација да ће имена бити на карти и да неће бити пуштен нико чије име није на карти. 

 

Успео сам и да откуцам број картице (8495 440040 404044 404) и онај код назад 656, наруџбина је прошла и остало је само да кликнем штампање карте када ме систем избацио и таман сам хтео да забодем нервни слом када ми је стигао мејл да потврди куповину. Одштампаћу карте када прође гужва. 

 

Срећно свима.

koja si ti pizda

stranice i stranice si ovde ispisao o nacionalizmu, ljubavi prema otadzbini, majcici rusiji i nasoj ne potrebi, nego obavezi da se okrenemo istoj

i onda odjednom ides na zapad

i dok nasi najbolji sinovi milos, apolo, ruxin budu na vetormetini istoka, pod vedrim nebom, kisom, gradom, ti svoje cetnicko dupe u toplu fotelju zapada

 

ocekivao sam od tebe malo vise dostojanstva i drzanja stava

ali, nista novo da se vi cetnici okrecete kako vetar duva

 

 

:Jova: 

 

Link to comment

Apolo ide na zapad, a ja sam ispod krova na istoku, tako da necu pokisnuti.

Pustio bih ti YT snimak, al bojim se da ce admini pogresno shvatiti poruku :)

 

Znas onu nasu "Po kisi, suncu, snegu ili kosavi..."

:D

Edited by Milosh76
Link to comment

Apolo ide na zapad, a ja sam ispod krova na istoku, tako da necu pokisnuti.

Pustio bih ti YT snimak, al bojim se da ce admini pogresno shvatiti poruku :)

 

Znas onu nasu "Po kisi, suncu, snegu ili kosavi..."

:D

"ispod krova na istoku"?

pa jebemu milose da si ranije rekao da radis kao redar na mari i da ti od opstanka zvezde zavisi licna egzistencija i da zato malo drugacijim ocima neki put gledas terzu, lukica i slicne mnogi bi se nesporazum izbegao :D

Link to comment

Sad je jasno da nikad u zivotu nisi gledao utakmice na stadionu Crvene zvezde i koji se sada zove Rajko Mitic, jer da jesi video bi da postoji krovna konstrukcija iznad istocne tribine koja pokriva deo te tribine, dosta manje nego na zapadu.

To objasnjava mnoge stvari oko tvojih upisa... evo samo za tebe

 

zvezda-cukaricki-23.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

Sad je jasno da nikad u zivotu nisi gledao utakmice na stadionu Crvene zvezde i koji se sada zove Rajko Mitic, jer da jesi video bi da postoji krovna konstrukcija iznad istocne tribine koja pokriva deo te tribine, dosta manje nego na zapadu.

To objasnjava mnoge stvari oko tvojih upisa... evo samo za tebe

 

zvezda-cukaricki-23.jpg

ok, izvini na koriscenju kolokvijalnog naziva, jasno mi je da tebi kao sluzbenom licu znaci da stadion nazivamo njegovim registrovanim imenom :fantom:

 

 

dakle milose, za razliku od tebe koji imas obavezu prisustva svim tim nizerazrednim dogadjajima na stadionu rajko mitic, ja se tamo zadesim obicno kada se igraju utakmice protiv atraktivnijih protivnika, tada je istok obicno pun i taj krov zastiti samo manji deo gledalaca, pogotovo sto je visoko od tribina pa ako dune kakav vetar, a vetar obicno ide uz kisu, krova na istoku skoro kao i da nema

Link to comment

Ne zasluzujes da ti odgovorim istom mestom jer nisi vredan komunikacije

 

Prvo si napao Prslina bez ikakvog povoda i sa ociglednom zeljom da se svadjas. Onda si poceo da lupetas gluposti i mene pominjes. Jel tebi dobro danas?

 

Ne moras da odgovaras..tvoje pisanije vise ne citam niti odgovaram na njih... na ignore listi si...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne zasluzujes da ti odgovorim istom mestom jer nisi vredan komunikacije

 

Prvo si napao Prslina bez ikakvog povoda i sa ociglednom zeljom da se svadjas. Onda si poceo da lupetas gluposti i mene pominjes. Jel tebi dobro danas?

 

Ne moras da odgovaras..tvoje pisanije vise ne citam niti odgovaram na njih... na ignore listi si...

milose tebra  :isuse:

izvini sto sam ti se obratio

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...