Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Online preko iticket.rs za pakete i BATE,a za ostale utakmice par dana ranije sta ostane..

 

Nazalosr nisu tolko organizovani, kao KK recimo, da prodaja bude i van blagajni na stadionu.

 

Ili online ili blagajna...

OK, hvala na informaciji. Doduše, mene i onako zanima zadnja tekma sa Kelnom, pošto pre toga neću biti u Srbiji. Kada već spominjem karte, ako neko sa foruma ima u planu da ide na Emirates, neka mi se javi na PM. Ja slećem tog dana u London iz Sidneja, a već sam uzeo Arsenalovu člansku, da bih bio siguran da ću srediti ulaznice za meč. Ne verujem da će biti limit broja karata za meč sa Zvezdom, pa ako neko planira da ide za London, neka se slobodno javi. Na žalost (ili sreću) nemam u planu da nabavim karte u sektoru sa najvernijima, ali sam u svakom slučaju planirao da uzmem karte u tom delu stadiona.

 

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment

Jel danas pocinju da prodaju karte? Nema nista na iticket jos uvek

 

Na iticket je kompletan haos, ne može se prići serveru

 

Ne znam kako oni to misle uopšte da hendluju

Link to comment

Пробих се коначно, Богу хвала. Успео да купим два комплета за Запад.

 

Јутрос сам се такође улоговао, али ме на пола куповине избацио систем па сам оставио браузер на оном глупом прозорчету где је писало да је предвиђено време чекања један сат и отишао из гајбе, позавршавао разне ствари, вратио се и чекао. После четири сата чекања ми се отворио прозор за куповину. Морао сам да се региструјем, да дам кућну адресу и још нека срањца која су свака појединачно била ризик да ће да ме систем опет избацити али сам куцао лагано по тастури и правио се да нисам свестан те опасности, те се регистровах.

 

Стадион је по секторима подељен и обележен бојама: зелено су слободна места, а црвено оно што не може да се купи. Ја сам се трудио да будем брз, па нисам ни гледао остале секторе већ само Запад. Он је или цео већ продат или нису пустили боље карте у продају јер је све осим два крајња бочна дела - према Северу и Југу - потпуно црвен и пише да ту уопште нема карата. У ова два бочна који су били зелени је продато више од пола. Али, не верујем да су баш све карте пуштене и продате у последњих пар сати јер сигурно неко воли да је ближе Северу него средини или у 35. реду, а не у првом (кров покрива од 33-34. реда на више, ето корисне информације за све који су паметнији од мене па нису пуно пута покисли на Маракани). Још једна битна ствар: током процеса куповине се уписују имена оних који ће улазити на те карте и стоји информација да ће имена бити на карти и да неће бити пуштен нико чије име није на карти. 

 

Успео сам и да откуцам број картице (8495 440040 404044 404) и онај код назад 656, наруџбина је прошла и остало је само да кликнем штампање карте када ме систем избацио и таман сам хтео да забодем нервни слом када ми је стигао мејл да потврди куповину. Одштампаћу карте када прође гужва. 

 

Срећно свима. 

Link to comment

Пробих се коначно, Богу хвала. Успео да купим два комплета за Запад.

 

Јутрос сам се такође улоговао, али ме на пола куповине избацио систем па сам оставио браузер на оном глупом прозорчету где је писало да је предвиђено време чекања један сат и отишао из гајбе, позавршавао разне ствари, вратио се и чекао. После четири сата чекања ми се отворио прозор за куповину. Морао сам да се региструјем, да дам кућну адресу и још нека срањца која су свака појединачно била ризик да ће да ме систем опет избацити али сам куцао лагано по тастури и правио се да нисам свестан те опасности, те се регистровах.

 

Стадион је по секторима подељен и обележен бојама: зелено су слободна места, а црвено оно што не може да се купи. Ја сам се трудио да будем брз, па нисам ни гледао остале секторе већ само Запад. Он је или цео већ продат или нису пустили боље карте у продају јер је све осим два крајња бочна дела - према Северу и Југу - потпуно црвен и пише да ту уопште нема карата. У ова два бочна који су били зелени је продато више од пола. Али, не верујем да су баш све карте пуштене и продате у последњих пар сати јер сигурно неко воли да је ближе Северу него средини или у 35. реду, а не у првом (кров покрива од 33-34. реда на више, ето корисне информације за све који су паметнији од мене па нису пуно пута покисли на Маракани). Још једна битна ствар: током процеса куповине се уписују имена оних који ће улазити на те карте и стоји информација да ће имена бити на карти и да неће бити пуштен нико чије име није на карти. 

 

Успео сам и да откуцам број картице (8495 440040 404044 404) и онај код назад 656, наруџбина је прошла и остало је само да кликнем штампање карте када ме систем избацио и таман сам хтео да забодем нервни слом када ми је стигао мејл да потврди куповину. Одштампаћу карте када прође гужва. 

 

Срећно свима. 

Опа, ем си дао личне податке на нет, ем идеш на Мару! :s_c:

Link to comment

Ti sektori koji su crveni na iticket nisu rasprodati nego su predvidjeni za sezonce E sad posto sezonskih ima malo, kad podele i puste u prodaju preostala mesta, i ta ce pozeleneti.

 

Mene zanima da li su ti numerisana mesta, jer neretko dodje do svadje ko koja mesta ima. Za JSL je nebitno, a za LE bi trebalo da se gleda.

 

Da li na toj elektronskoj karti izricito pise da li su mesta numerisana?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...