Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

U vestima o pozajmicama igraca, nema Ze Markosa...moguce da sam pogresio... ovi sto prate treninge kazu da je dobar i da bi mogao cak i sansu da dobije u nekim manjim utakmicama.

Link to comment

Mislim da je bila prica da se odvaja 200k za travu dal je to dovoljno i sta se dobija za te pare, ne znam...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Bila je priča da je UEFA dala pare za travu

Link to comment

Jel taj Kajganić sa slike dodje nešto Ognjenu Kajganići, rukometašu?

 

Taj Kajganić sa slike je deset godina bio rezerva Ognjanu Petroviću, i onda za godinu dana postao nezaboravljena legenda, kako u Zvezdi, tako i u Turskoj. 

 

Ne bih se kladio da su kasnije imali boljeg, to nisu bili ni Dika prvi i drugi, ni Tomica, niti ona boranija nakon njih.

Link to comment

Kajganic je branio za Slogu iz Kraljeva kad su igrali baraz za Prvu ligu protiv Buducnosti

U Kraljevu je bilo 2:0, u revansu isto toliko za Buducnost pa su se izvodili penali ali po pet u seriji, prvo jedna ekipa 5 pa onda druga

Sloga je dala samo jedan gol u toj seriji i to ga je dao Kajganic, Buducnost je dala prvi penal a nakon toga Kajganic brani 6 penala jer je sudija jedan ponovio

bio je bas dobar golman ali u konkurenciji Dujkovica i Petrovica nije mogao, bili su bolji

Branio je kratko za Galatasaraj i poginuo u saobracajci

Turci su ga stavili u najbolji tim Galate ikad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...