Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo ovo za sezonske. Nisam verovao da ce dati ovako nesto. Al dobra je fora ker ce dogodine vise ljudi uzeti sezonsku :)

 

Sto se bambija tice on je ok momak. Nije neki nalozeni dziber, pa mene bar nikad nije nervirao dok je igrao u parrizanu. U repki je druga prica, tu je bio bas iritantan jer je uglavnom bio slab i to kad je bio dobar u klubovima. Po meni je on igracki najvise napredovao u mancesteru iako nije igrao. Tu je ojacao i ocvrsnuo i secam se neke utakmice dal sa juznom afrikom da je delovao bas extra. Posle je otisao u keln i tamo bio dobar. U cska je bio standardan godinama i igrao dobro za klub al u repki nula.

 

Ako bude zdrav bice veliko pojacanje komsijama jer trenutno nema ko da izvede slobodnjak a da to bude opasno. A on svakako ima odlican slobodnjak. Ako nije izgubio na brzini i tu ce biti prostora za benefit, narocito u jsl... U svakom slucaju najvece pojacanje ako bude zdrav.

 

Sto se naseg tima tice drago mi je da smo sve bitne igrace zadrzali i to je bolje nego da smo doveli neke zvucne zamene. Tim je vec sad solidno uigran, ima hemiju i ima dubinu.

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Dobro, logicno je da ovo rade 24h jer nema se bas previse vremena i svaki dan je bitan da se novi tepih sto bolje primi do prvih utakmica... Struju i onako ne placate decenijama, tako da je sve kako treba...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Struju koristimo u vreme kad je jeftinija...Terzic misli na sve..stednja na svakom koraku. Jos da je zamenio bar deo stolica... ili ofarbao prolaze ili sredio bilo sta osim trave sad dok ima 2 nedelje lufta...

Link to comment

Добро па Уефа није била тако расположена да части у Краснодару.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...