Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ljakse

"najodvratniji', "najvise isao na zivce" ,"Paradigma nase propasti"... meni to zvuci isto

 

Nebitno ... Vrtimo se u krug , svake godine ista rasprava, samo sada i na pogresnom topicu ...

Edited by Geo
Link to comment

Niko. Jedino je teacher spomenuo kako mu je najodvartniji igrac u repki uz brnovica. Pored zivih koromana,Dudica i ostalih Smiljanica da Bambi bude najodvratniji. Smesno

 

 

Pa zašto onda pominješ to ako niko nije rekao?

 

Ako je teacheru najodvratniji, šta ja da mu radim, ne bih rekao da postoji neko objektivno rangiranje po odvratnosti. Evo npr ti si naveo Dudića, ne znam zašto bi on nekom bio odvratan, ali taj neko ima svako pravo to da misli.

 

edit: može tebi da zvuči kako god oćeš :D al "glavni uzrok naše propasti" i "paradigma naše propasti" nikako nisu isto.

Edited by ljakse
Link to comment

najodvratniji igrač u reprezentaciji nakon braće brnović

Vazi. Kad ga je Branko zabio Madjarima, skocio si vise od Santraca na zrijebu kad je cuo za iste te Madjare. :fantom:

Link to comment

Cene paketa ulaznica su:


Sever i jug - 3500 dinara


Istok - 6500 dinara


Zapad - 7500 dinara


Ulaznice za VIP galeriju neće moći da se kupe preko interneta.


Cene pojedinačnih ulaznica za utakmice u grupnoj fazi su sledeće:


Sever i jug - 1200 dinara


Istok - 2500 dinara


Zapad - 3000 dinara


Link to comment

Vazi. Kad ga je Branko zabio Madjarima, skocio si vise od Santraca na zrijebu kad je cuo za iste te Madjare. :fantom:

 

Branko je bio odlican u Partizanu, a igrao je dobro i za SRJ.

 

edit: Terza daje popust za paket  severa i juga 100 dindzi  :D

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Cene paketa ulaznica su:

Sever i jug - 3500 dinara

Istok - 6500 dinara

Zapad - 7500 dinara

Ulaznice za VIP galeriju neće moći da se kupe preko interneta.

Cene pojedinačnih ulaznica za utakmice u grupnoj fazi su sledeće:

Sever i jug - 1200 dinara

Istok - 2500 dinara

Zapad - 3000 dinara

skupo je ovo...

Link to comment

Ej... Ove me pojedinacne me zanimaju. Sad se vjerovatno moze uzeti samo za Bate? Ne moze za Arsenal i Keln do pred mec bice?

 

ja bih uzeo za bate i keln, arsenal me ne zanima...

Link to comment

Дај, не зајебавајте.

 

Скупо 3500 динара за три такве текме? Плус сви који већ имају сезонске улазе за џ.

 

Требало је Исток да буде 10к, а Запад 20к и опет би све било пуно. Ко је навијач да иде на Север и Југ за ситну кинту, а ове што се сете стадиона само када је Лига Европе (ја, на пример :) ) да плате као што је и ред. Овако ме само страх да ћу попушити за карте и да ћу опет плаћати 20к али неким Терзиним препродавцима.

Link to comment

Ne kapiram paralelu sa laznim grofom ? Sta je taj osvajao i koje je to gigante vodio ?  Tosic nije igrac koji ce da pravi spektakle u reprezentaciji, vec predpostavljam da ga selektori vide kao korisnog igraca manervu koji poznaje fudbal i neretko moze da postigne gol iz drugog plana ili prekida... Ima on svojih mana (posebno fizicka limitiranost) ali da je najgori od sve dece i da je najveci uzrok naseg sunovrata je proseravanje

 

Zapravo on je sve samo nije koristan i jedino što radi su kvazi spektakli tipa tri biciklice i vrati loptu Fejsi.

Edited by kralj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...