Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Nas'o klub pa sad moze da igra. :lolol:

 

A tako sam se ponadao da Tosica vise necu gledati u reprezentaciji, ne postoji fudbaler koji mi je vise isao na zivce od njega.

 

Bio je los u reprezentaciji uglavnom. Dosta bolji u CSKA.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nas'o klub pa sad moze da igra. :lolol:

 

A tako sam se ponadao da Tosica vise necu gledati u reprezentaciji, ne postoji fudbaler koji mi je vise isao na zivce od njega.

+1

Link to comment

Bio je los u reprezentaciji uglavnom. Dosta bolji u CSKA.

 

Mnogi drugi su bili losi, ono sto me je nerviralo kod njega je nacin igranja u reprezentaciji, sve mu se svodilo na to da zasece sa kontra strane i pokusa da sutne, kao da je sam na terenu.

Link to comment

Mnogi drugi su bili losi, ono sto me je nerviralo kod njega je nacin igranja u reprezentaciji, sve mu se svodilo na to da zasece sa kontra strane i pokusa da sutne, kao da je sam na terenu.

 

Bojim se da cemo taj film da gledamo i u Partizanu.

Link to comment

sve mu se svodilo na to da zasece sa kontra strane i pokusa da sutne, kao da je sam na terenu.

 

To je prva i jedina stvar koja mi je u glavi kad se pomene banbi :D

Link to comment

Bambi je u "slavnim" momentima našeg fudbala kada nam je repka igrala kao kita (ne da sad kao nešto gazimo, šlepamo se na Tadića cele kvale) bio jedan od retkih koji je umeo da iskreira sam nešto, pa i da metne. 

Neću nešto posebno da ga branim ali nije ni u top 5 najgorih u konkurenciji onih sa kojima je igrao po pruženom na terenu. Jeste noj™evao u maniru koji je harper naveo, ali umelo je to i da prođe po nekad. 

Link to comment

najodvratniji igrač u reprezentaciji nakon braće brnović

Babovic, Milovanovic,Trisovic,Koroman, Markovic,Stepanov,Dudic,Lola splavar... Nikako Bambi nemoze u isti koš sa ovima gore.

Link to comment

I vide se rezultati njegovog mandata™ u repki, posljednji Srbi koji se sjećaju nekog našeg nastupa na bitnom takmičenju još se jedino mogu naći po ćoškovima staračkih domova.

Edited by James Marshall
Link to comment

Aktuelan je ovih dana zbog prelaska u Partizan, tako da smo malo pogazili pravilo PPP koje kaže da se rupe i loši nikad ne pominju.

Edited by ljakse
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...