Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

O tom Maminjo modu se priča otkad nam je Tvorza stugao sa studijskog putovanja, pa ništa. Naravno da nije u pitanju to, nego ovo što Apolo kaže.

 

Bilo je konkretnih ponuda za svu ovu trojicu stranaca, nedovoljno dobrih i za klub i za igrace. Malcice je slagucnuo o visini ponuda za Kangu i Mica osim ako nesto novo nije stiglo juce ili jutros, imali smo ponudu od dva miliona za Kangu i milion za Donalda iz zemalja i klubova o kojima igraci nisu hteli ni da razmisljaju. 

Link to comment

Imao je brutalnih partija prije 5 godina. Nije to jedna ili dvije slabije sezone. On mentalno nije jak, da budem iskren djeluje da nije neki radnik... Ne znam, prije godinu dana rekao bi daj ga, da pokušamo da ga rehabilitujemo, sad mi djeluje više za neku Vojvodinu

Slicno je i katai delovao. Imao je jednu i po sezonu u vojvodini u dva navrata. Djuricic je igrao vrhunski u holandiji, a onda isao u timove gde ne mogu da ga cekaju. Ovde mu je kuca, drugacije je. Nista nije sigurno ali neko ko je igrao onako u holandiji pa i za repku, zna fudbala, samo mu treba naci zicu. Ja bih probao... Ako bude mogucnosti.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

kaže Terzić, spreman da rizikuje.

 

:rolf:

 

koji crni rizik, biti menadzer u danasnjoj crvenoj zvezdi najbolji je posao na celom svetu. tu ne mozes da propadnes, pa makar od prvih 50 fudbalera koje dovedes promasis sa 40. zahvalis se kome treba, i picis dalje.

Link to comment

Slicno je i katai delovao. Imao je jednu i po sezonu u vojvodini u dva navrata. Djuricic je igrao vrhunski u holandiji, a onda isao u timove gde ne mogu da ga cekaju. Ovde mu je kuca, drugacije je. Nista nije sigurno ali neko ko je igrao onako u holandiji pa i za repku, zna fudbala, samo mu treba naci zicu. Ja bih probao... Ako bude mogucnosti.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Samo smo mi u dosta različitoj situaciji od one u kojoj smo bili kad smo dovodili kataija. U to doba, i ovakvog djuricica bih apsolutno prihvatio, sad nisam siguran da bi imalo smisla da pokušavamo da mu ozivimo karijeru
Link to comment

Pa nije bas djuricic potpuno mrtav. Nema povrede, u treningu je. U najboljim godinama. Bitno jpod kojim uslovima, ali takavog igraca ne treba propustiti. On potencijalno moze biti mnogo bolji od kange. Moze i da se raspadne naravno, al jbg.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by adasevic
Link to comment

Pa nije baš da se otimaju o njega.

Jbmliga, bio je čovjek u omiljenom klubu naših menadžera, SLB, to je za naše igrače mjera, uvijek imaju nekog saigrača tamo, liga iz koje se prodaješ skupo, došao iz solidne lige gdje je imao odlične sezone, znači imao je sve uslove za dobar razvoj karijere. E sad, što je neko Matić, neko Stefan Mitrović, neko LazarM a neko Jović, to je i do igrača i do njegovog mentalnog sklopa. Potpisujem ovo šefovo, jednostavno ne djeluje kao neko ko grize, nesporan je talenat koji je bio dobar za holandsku ligu, sve nakon toga ukazuje na to da mu fali tog voljnog momenta. Mada, ako ne traži nešto previše, može da bude neka low risk high reward opcija. 

Link to comment

Što, evo oživljavamo karijere Borjana, Stojkovića, Vujadina, Rodića, Radonje i šta nam fali

Ok, fair enough. Moj problem sa djuricicem je sto mi prosto ne izgleda zainteresovano. Aj što su tračevi da nije radnik, to može a ne mora biti tačno, ali kad god je na terenu izgleda kao da je glavom negdje drugo. Ne znam ima li za njegovu karijeru na nekom ozbiljnom nivou ikakve nade...
Link to comment

Od 5. septembra krece prodaja paketa ulaznica za LE, to je Terzic rekao na KZS, bez dodatnih informacija o cenama, popustima za clanove i vlasnike sezonskih ulaznica.

 

Na sajtu naravno nema nista, verovatno ce do petka nesto objaviti

 

Конструкцију западне трибине ћемо морати да одложимо пошто ћемо већ од 5. септембра почети са продајом улазница, а због нумерације седишта нећемо моћи да почнемо радове док се не заврши Лига Европе.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...