Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Nije samo do Tvorzana, tj nije toliko glup. On je ušao u Maminjo mode i igranje u LE ili eventualno LŠ je zlatna koka, nešto kao EL u basketu. Od izloga kiseske bofl robe do izloga u M&S (kad već nismo u John Lewis ili LV izlogu).

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da Tvorzan ima konkretne ponude za Boaćija, Kangu i Donalda- prodao bi ih istog sekunda.

Jedini razlog njihovog ostanka će biti taj što nema dovoljno dobre ponude.

+1

Link to comment

Nije samo do Tvorzana, tj nije toliko glup. On je ušao u Maminjo mode i igranje u LE ili eventualno LŠ je zlatna koka, nešto kao EL u basketu. Od izloga kiseske bofl robe do izloga u M&S (kad već nismo u John Lewis ili LV izlogu).

 

O tom Maminjo modu se priča otkad nam je Tvorza stugao sa studijskog putovanja, pa ništa. Naravno da nije u pitanju to, nego ovo što Apolo kaže.

Link to comment

 

Zvezda treba svu trojicu da zadrzi, pa na zimu da ih proda i pravi tim za sledece leto.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ili da se zajebemo pa da zadrzimo ceo tim cele 2 sezone i tako uz 2 ili 3 pojacanja (stoper, krilo, veznjak) napadnemo LS/LE i sledece godine.

 

Trebalo bi da para imamo do kraja sezone za plate i tekuce troskove, cak i bez prodaje bilo koga od nosilaca. Ako bas mora, prodamo jednog od trojice nosilaca i dovedemo zamenu koja je bolja na toj poziciji.

Link to comment

Da dodje neka dobra ponuda ili da neko od igrača traži da ide, otišli bi, naravno. Na svu sreću, njima se ostaje, a ponude očigledno nisu toliko jake. Nadam se da do kraja prelaznog roka neće ni biti...

Link to comment

Ili da se zajebemo pa da zadrzimo ceo tim cele 2 sezone i tako uz 2 ili 3 pojacanja (stoper, krilo, veznjak) napadnemo LS/LE i sledece godine.

 

Trebalo bi da para imamo do kraja sezone za plate i tekuce troskove, cak i bez prodaje bilo koga od nosilaca. Ako bas mora, prodamo jednog od trojice nosilaca i dovedemo zamenu koja je bolja na toj poziciji.

Ne manjka ti iskustva u fm, al realnosti ti izgleda fali :)

 

To sto ti pises je super i bilo bi divno, ali nema veze sa realnoscu.

 

Ako ostanu donald i kanga dobice vecw plate koje tesko mi mozemo dugorocno da placamo. Odigrace le, dici ce cenu, zaradicemo i mi i oni. Na zimu se izljubimo i zaradimo i mi i oni. Dovedu se zamene koje imaju vremena da se uigraju i napadamo grupe ove ili one i dogodine.

 

I ti igraci zele vece pare a dobrim igrama ce ih negde i dobiti. A zadrzavati ih mimo njihove volje je ludo i pogresno. Bitno je da ostanu do zime, a do zime osmisliti adekvatne zamene i nacin kako da se sprovede ta tranzicija...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Iskreno FM svake godine jurim da skinem i kad ga skinem odigram par meseci od sezone i batalim.... nemam vise toliko vremena za gubljenje :D

 

U zimskom roku je manja ponuda igraca, redje se igraci odlucuju da promene klub, nece uopste biti lako naci dobre zamene. Mozda je najlakse naci zamenu za Boacija i tu je najbolja ponuda, a timski gledano Kanga je najbitniji sraf i najnestabilniji i najskuplji.

 

Price o Kataiu, Djuricicu i sta ti ja znam kome su po meni nerealne, ma koliko lepo zvucale.

Link to comment

Nerealan bio i krsticic pa je dosao. Kad se kockice sloze sve moze.

 

Videcemo. Za pocetak da oni ostanu na jesen, da odigramo sto bolje le, pa da vidimo sta ce da bude na zimu...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Pa bio bi za njega odlican. A ja verujem i za nas. Nije on bio samo talenat, imao je on brutalnih partija. Dakle zna, samo mu treba naci zicu... Ne znam koliko je realno al ja bih voleo da dodje...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Imao je brutalnih partija prije 5 godina. Nije to jedna ili dvije slabije sezone. On mentalno nije jak, da budem iskren djeluje da nije neki radnik... Ne znam, prije godinu dana rekao bi daj ga, da pokušamo da ga rehabilitujemo, sad mi djeluje više za neku Vojvodinu

Link to comment

Terzic objavio da smo odbili ponude za Boacija (4M) i Kangu (3M) evra...

 

"Ostvarili smo san zvezdaške armije navijača. Pokazali smo u osam evropskih utakmica da smo napravili sjajan tim sa trenerom koji ima pobedničku crtu. Stvorili smo tim koji može da se u Ligi Evrope sudari sa svakim. Sa pravom očekujem da i pored jake grupe dočekamo proleće u Evropi", počeo je generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić pre no što je razgalio navijače.

 

"Oduka je doneta: odbili smo sve ponude za sve igrače. Nijedan igrač nije na prodaju. Odbili smo ponude za Boaćija od četiri miliona, za Kangu tri miliona evra. Veliki je to novac za Zvezdu, velika je to bila dilema..."

 

"Biće besparica, ali u ovom trenutku je sportski rezultat ispred svih interesa... Obezbedili smo sredstva da Zvezda funkcioniše, ali upali smo u projekte. Bićemo u problemu, ali sportski uspeh nema alternativu. Stisnućemo se. Sve obaveze ćemo do januara da prolongiramo", kaže Terzić, spreman da rizikuje.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...