Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Пази имаш опцију да играш на Емирејтсу за два мјесеца или да играшу то вријеме у Бурси. Морао би баш да мрзиш и себе и фудбал па да изабереш ово друго :)

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Звезда је одлучила да почне са радовима што пре како би имала потпуно нов терен за важне битке у Лиги Европе.

Голови су укљоњени, на терен су посуте хемикалије како би практично све бактерије биле уништене да случајно не би биле пренете на нову подлогу. У четвртак почиње склањaње старог бусена, потом следе радови на подлози да би наредне недеље почело постављање новог терена, а све би требало у потпуности да буде готове пре првог меча у Лиги Европе против белоруског БАТЕ Борисова.

 

:Hail: 

 

Prvo pobiti krtice, pa onda u nove radne pobede :D

 

Informacije o kartama za LE, naravno da nema :isuse: 

 

Zanimljiva statistika...    Crveno-beli na 14 zvaničnih mečeva primili devet golova, ali važnije je da su bez šuta u okvir ostavili Irtiš, Spartu, Partizan, čak i Krasnodar do penala

Edited by Milosh76
Link to comment

Kad smo se onako "pružali" u vremenima krize i angažovali razne Orlandinje i Sikime, kad se ispadalo od Kairata, sad uz Terzu Mađiju™ koji uzima od šeika milione za neku sitnu đecu i koji štapom tjera Juventuse i slične od nekih tamo igrača sa kraja klupe kao što je Račić, kad se ušlo u ligaški dio i kad se igrački kadar dovozi šleperom, jasno je da je situacija izvanredna, samo da se ne pojave neki novi makedonski Bronovicki da traže što nisu zaslužili™. :D

Link to comment

A dobro, delujete ozbiljnije nego ranije, tu je i igranje u Evropi. Mislim da ce samo Boaci da ode, a i to je pitanje. U tom slucaju, dovescete jos jednog  spica, nisam siguran da Pesic moze sam da nosi napad. Sa Grofarom su se valjale kombine, a sa Milojem se ipak zida ozbiljan tim.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Iako na stolu trenutno imaju konkretne ponude za Boaćija, Kangu i Donalda, MONDO saznaje da su crveno-beli odlučili da postojeći tim zadrže barem do zime i završetka nadmetanja sa Arsenalom, Kelnom i BATE Borisovom.

 

9y3bv.gif

Link to comment

Kakva sila, gde bi se to mogli prodati da igraju protiv Arsenala i da imaju zagarantovanu ulogu? Win-win za sve.

mislim da se njima jebe i za arsenal i za emirates

keš draganče, to je bitno

 

e

evo sad vidim da je kangina plata sa 420k€ skočila na 700k€, e to je već razlog za ostanak ukoliko je tačno

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Niko od njih nije izrazio zelju da ode, ako su izvjestaji tacni. Da jesu, druga prica, ali svima se izgleda ostaje. Jasno, i sa obnovljenim ugovorima oni su tu najkasnije do juna, vrlo moguce da ce neko otici i u januaru.

Link to comment

Nije naravno njima do arsenala, ali im taj detalj moze znacajno uvecati primanja i perspektivu. Da je spartak poslao ponudu, otisao bi kanga sa sve masnicom. Dobili bi i mi i on pare plus bi igrao ls. Ovako ga traze neki turci, nece vise videti evrope. Dobice ovde vise para, prodiziti ugovor pa na zimu cemo valjda proci bolje i mi i on... Ne znam kolike su cifre...

 

Zvezda treba svu trojicu da zadrzi, pa na zimu da ih proda i pravi tim za sledece leto.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Da Tvorzan ima konkretne ponude za Boaćija, Kangu i Donalda- prodao bi ih istog sekunda.

Jedini razlog njihovog ostanka će biti taj što nema dovoljno dobre ponude.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...